ارزهای دیجیتال

Terra Classic (LUNC) در 24 ساعت گذشته 5% افزایش می یابد

Terra Classic به لطف سیستمی که توسط پلتفرم پیشرو مبادلات ارزهای دیجیتال، Binance، پیاده سازی شده است، نشانه هایی از حیات را نشان می دهد.

  • بایننس 3 میلیارد LUNC دیگر می سوزاند و مجموع واحدهای سوخته شده را به 17.9 میلیارد می رساند.
  • LUNC برای مدت کوتاهی افزایش قیمت را به نمایش می گذارد، در یک نقطه 5٪ در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.
  • کاهش 12 درصدی ممکن است قیمت Terra Classic را به 0.00018 دلار برساند

یادآوری می‌شود که در 26 سپتامبر 2022، این شرکت تصمیم گرفت تمام کارمزدهای معاملات نقطه‌ای و مارجین در تراکنش‌های LUNC را با ارسال آن‌ها به یک آدرس کیف پول خاص بسوزاند.

این پاسخ بایننس به پیشنهاد انجمن Terra Classic برای حفظ تجربه تجاری خوب برای کاربرانش بود.

از آن زمان تاکنون، حدود 17.9 میلیارد توکن LUNC سوزانده شده است. آخرین فرآیندی که توسط صرافی کریپتو آغاز شد، منجر به نابودی 3 میلیارد واحد کریپتو شد.

واکنش مثبت ظاهری به این پیشرفت وجود داشت، زیرا Terra Classic در 24 ساعت گذشته 5 درصد افزایش یافت. اما آیا LUNC می تواند پیشرفت کند و بیشتر به دست آورد؟

نه یک قایقرانی صاف برای Terra Classic

به نظر می‌رسد که توکن دیجیتال نتوانست از چیزی که اکنون به‌عنوان یک سود کوتاه‌مدت در نظر گرفته می‌شود، پس از یک حسن نیت بزرگ دیگر بایننس استفاده کند.

برنج LUNC اکنون چشم به تخفیف 12 درصدی دارد و سرمایه گذاران اکنون در فکر این هستند که آیا باید این برنج را خریداری کنند.

در زمان مطبوعات، با توجه به پیگیری از CoincodexLUNC با قیمت 0.000277 دلار در حال تغییر است و اکنون در 24 ساعت گذشته 7.55 درصد کاهش یافته است، زیرا زودتر از جهش 5 درصدی خود صرف نظر کرده است.

Source: TradingView

فعالیت سوخت اخیر بایننس خریداران را مشغول کرد زیرا آنها تلاش می کردند تا دارایی را افزایش دهند تا به بهبود قیمت آن ادامه دهند و در سطح مقاومت 0.00036 دلار قرار گیرند.

با این حال، فروشندگان با اعمال فشار زیاد فروش، به سرعت اقدام متقابل خود را انجام دادند. در نتیجه، سکه LUNC بار دیگر سیگنال های نزولی را به نمایش گذاشت.

کریپتو ممکن است به دنبال کاهش 12 درصدی تا منطقه تقاضای 0.000271 تا 0.00026 دلار باشد. عدم حفظ این سطح به معنای کاهش قابل توجه قیمت است و قیمت معاملاتی دارایی را به 0.00018 دلار می رساند.

مبارزات طولانی LUNC

در طول سال گذشته، Terra Classic با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرد. جدای از این واقعیت که توسط بیت‌کوین و اتریوم پیشی گرفته است، از 100 دارایی برتر ارز دیجیتال نیز بهتر عمل کرده است.

همچنین 100 درصد از ارزش تاریخی 119.01 دلاری خود را که در 5 آوریل امسال به دست آورده بود، از دست داده است و بر روی نرخ تورم سالانه 1,534,969.16 درصد قرار دارد.

سرمایه گذاران آن در حال حاضر امید خود را به این ایده بسته اند که LUNC در بایننس معامله می کند و بیش از حد فروش است و بنابراین ممکن است به زودی افزایش یابد.

با این حال، اگر مکانیسم سوزاندن فعلی که توسط صرافی رمزارز اجرا می‌شود، قیمت توکن را با موفقیت بالا نبرد، سرمایه‌گذاران ممکن است شروع به دور شدن از آن کنند، مهم نیست چقدر تخفیف وجود دارد.

aS3zzcww

LUNC market cap at $1.7 billion | Featured image from Criptokio, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا