ارزهای دیجیتال

TA: Rune را می توان برای رالی تنظیم کرد که خریداران وارد آن شوند

با وجود مشکل در شکستن مقاومت روزانه، رون را می توان برای جهش امدادی تنظیم کرد.

بازار کریپتو پس از بازگشت بیت کوین (BTC) به یک منطقه پشتیبانی کلیدی که منجر به عقب‌نشینی برای شرکت‌هایی مانند Rune شد، شاهد کاهش قیمت بود، اما وضعیت بازار نشان می‌دهد که Rune می‌تواند برای یک رالی تنظیم شود.

تجزیه و تحلیل نمودار هفتگی Rune

قیمت Rune یک روند نزولی مداوم از 12 دلار به پایین 1.6 دلار در هفته ها داشته است که به نظر می رسد بیش از 80 درصد کاهش داشته باشد.

پس از یافتن قیمت پایین در 1.58 دلار، شروع به حرکت با خریداران کرده است. Rune حمایت قوی در $1.6 با مقاومت هفتگی $3.7 تشکیل داده است

مقاومت اصلی در نمودار هفتگی – 3.7 دلار

پشتیبانی عمده در نمودار هفتگی – 1.6 دلار

تجزیه و تحلیل نمودار روزانه Rune

تحلیل قیمت رونی در نمودار روزانه | منبع: RUNEUSDT در Tradingbiew.com

نمودار روزانه قیمت Rune یک روند افزایشی را پس از کاهش به 1.58 دلار نشان می دهد.

هاون روزها برای به دست آوردن حمایت مهم در نمودار روزانه تلاش کرد. Rune در نهایت تسکین خود را نشان می دهد زیرا قصد دارد پشتیبانی قابل توجهی را درست بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) بازیابی کند.

اگرچه Rune هنوز کمتر از میانگین متحرک نمایی (EMA) 200 معامله می‌شود، اما احساس آرامش می‌کند که در بازه زمانی پایین، Rune خوب عمل می‌کند. بازپس گیری بالای 200 EMA می تواند Rune را بالاتر ببرد.

Rune دارای مقاومت 2.85 دلار است. شکست و بسته شدن بالای این منطقه می‌تواند Rune را به منطقه 3.3 دلاری بفرستد، اگر قیمت Rune عقب نشینی کند، ما شاهد آزمایش مجدد پشتیبانی روزانه با قیمت 2.45 دلار خواهیم بود.

مقاومت روزانه – 2.85 دلار.

پشتیبانی روزانه – 2.45 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت رونی در نمودار 4H

1659527123 167 TA Rune را می توان برای رالی تنظیم کرد که
تحلیل قیمت رونی در نمودار 4H | منبع: RUNEUSDT در Tradingview.com

قیمت Rune در نمودار 4H نشان می دهد که قیمت هر دو میانگین متحرک نمایی 50 و 200 را پس گرفته است، که نشان دهنده یک روند صعودی در صورت مساعد ماندن شرایط بازار است.

Rune در نمودار 4H مقاومت 2.85 دلاری دارد تا بتواند بالاتر معامله شود. استراحت و بسته شدن این منطقه برای دارندگان Rune خوب است.

حجم Rune نشان می دهد که خریداران پس از یک سری فروش وحشتناک به دلیل افت بازار، وارد بازار می شوند.

Rune دارای شاخص قدرت نسبی بالاتر از علامت 50 است که نشانه های خوبی از سفارش خرید در بازار را نشان می دهد.

اگر Rune نتواند در قیمت بالاتر از 2.85 دلار بالاتر برود، انتظار می رود یک عقب نشینی به پشتیبانی که مطابق با 50 EMA با پشتیبانی کلیدی دیگر در EMA 200 باشد.

مقاومت در نمودار 4H – 2.85 دلار.

پشتیبانی در نمودار 4H – 2.6 دلار، 2.4 دلار.

تجزیه و تحلیل نمودار Rune 1H

Rune در نمودار 1H حجم خرید خوبی را در بازار با RSI بالای منطقه 70 نشان می دهد. Rune برای شکستن مقاومت در 2.85 دلار چالش دارد، شکستن و بسته شدن بالای این منطقه برای حفظ ساختار صعودی Rune مهم است.

Rune ساختارهای یک پروژه محکم دارد و در بازه زمانی بالا خوب به نظر می رسد زیرا این تایم فریم ها روندها را بهتر حفظ می کنند.

Featured Image From The Coin Republic, Charts from TradingView.com 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا