ارزهای دیجیتال

TA: BNB Bulls به نظر می رسد مقاومت کلیدی 327 دلاری را بشکند

به نظر می رسد گاوهای بایننس سکه (BNB) با فشار خرید زیاد مقاومت کلیدی را بشکنند که می تواند قیمت BNB را بالاتر ببرد.

قیمت BNB پس از نشان دادن برخی نشانه‌های مثبت در چند روز گذشته با پیشنهادهای زیادی که توسط گاوهای BNB ایجاد شده بود، قیمت سکه را علی‌رغم عدم اطمینان بازار افزایش داد، واقعاً قوی به نظر می‌رسد.

تجزیه و تحلیل نمودار روزانه BNB

تجزیه و تحلیل نمودار روزانه BNB پس از شکست از یک مثلث متقارن | منبع: BNBUSDT در Tradingview.com

نمودار روزانه BNB نشان می دهد که علیرغم معامله بیت کوین (BTC) با پشتیبانی کلیدی پس از سقوط از منطقه 23,100 دلاری، با 304.5 دلار معامله می شود. قیمت BNB با وجود نزولی بودن بازار که نشان می دهد گاوها همچنان قیمت BNB را حفظ کرده اند، قوی به نظر می رسد.

BNB بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) معامله می شود اما زیر میانگین متحرک نمایی 200 (EMA) معامله می شود. BNB با حجم خوب از 50 EMA در نمودار روزانه شکست و قبل از نشان دادن علائم صعودی بیشتر، یک آزمایش مجدد انجام داد.

اولین مقاومت عمده برای BNB مربوط به 200 EMA است، شکست موفقیت آمیز و نگه داشتن بالای این منطقه می تواند BNB را به منطقه ای نزدیک به 380 دلار بفرستد.

در نمودار روزانه، قیمت BNB یک روند صعودی را در یک مثلث متقارن با شکست موفقیت‌آمیز تشکیل داد که تأیید می‌کند در صورت مساعد بودن شرایط بازار، گاوها به راحتی می‌توانند قیمت BNB را برای شکستن مقاومت کلیدی آن فشار دهند.

مقاومت عمده در نمودار روزانه – 327.40 دلار.

پشتیبانی عمده در نمودار روزانه – 270 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت BNB در نمودار 4H

1659648598 685 TA BNB Bulls به نظر می رسد مقاومت کلیدی 327
تجزیه و تحلیل نمودار قیمت BNB در 4H | منبع: BNBUSDT در Tradingview.com

قیمت BNB در نمودار 4H نشان می دهد که قیمت در یک روند صعودی با نوسان بالا به سمت مقاومت در 327.40 دلار است. BNB باید مقاومت کلیدی را بشکند تا صعود بیشتر شود، اما اگر روند ادامه پیدا نکند، BNB می‌تواند حمایت‌های ۲۹۷.۲۵ دلار و ۲۸۵ دلار را دوباره آزمایش کند.

BNB بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 و 200 معامله می شود، که نشان دهنده جهت روند صعودی برای دوره زمانی است که تا زمانی که باطل نشود یا نتواند از سطح مقاومت 327.40 دلار عبور کند.

اگر BNB نتواند مقاومت 327.40 دلار را پس بگیرد یا بالاتر از آن بشکند، احتمالاً منطقه حمایتی 4H 297.25 دلاری را دوباره بررسی خواهد کرد.

مقاومت در نمودار 4H – 327.40 دلار.

پشتیبانی در نمودار 4H – 297.25 دلار، 285 دلار.

تجزیه و تحلیل نمودار BNB 1H

قیمت BNB در بازه زمانی یک ساعته خوب به نظر می رسد.

قیمت BNB بالای 50 و 200 EMA است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) بالای 60 است

حجم، پیشنهادهای خرید قوی را نشان می دهد

مقاومت در نمودار 1H – 327.40 دلار.

پشتیبانی در نمودار 1H – 297.25 دلار.

BNB یک پروژه قوی با یک مورد استفاده خوب است و همیشه اگر قیمت پایین‌تر می‌آید، به دلیل اینکه قیمت به طور اساسی پشتوانه می‌شود، مناقصه ارائه می‌کند.

در یک بازه زمانی پایین و بالا، BNB با گاوهایی که آماده افزایش قیمت هستند، واقعا قوی و صعودی به نظر می رسد. با شکست موفقیت آمیز مقاومت کلیدی، BNB یک رالی خوب خواهد داشت.

Featured image from Watcher Guru, Charts from TradingView.com 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا