ارزهای دیجیتال

TA: AVAX تلاش می‌کند تا بالاتر از مقاومت خود را حفظ کند 40 دلار

بهمن (AVAX) در تلاش است تا سطح حمایت کلیدی را حفظ کند که لحن رالی را به منطقه 40 دلاری که توسط بسیاری پیش بینی می شود تنظیم می کند.

قیمت بیت کوین (BTC) شاهد کاهشی بود زیرا نتوانست شکسته شود و بالاتر از حمایت مهمی که با میانگین متحرک نمایی روزانه 50 (EMA) مطابقت دارد حفظ شود. ناتوانی BTC در حفظ آن منطقه منجر به تلاش AVAX برای ایجاد پشتیبانی خوب شده است.

تجزیه و تحلیل نمودار هفتگی آواکس

تجزیه و تحلیل نمودار هفتگی آواکس | منبع: AVAXUSDT در Tradingview.com

نمودار هفتگی آواکس نشان می دهد که روند نزولی معکوس شده و به پایین 16.3 دلار رسیده است، جایی که خریداران تمایل بیشتری برای ورود به بازار داشتند.

نمودار نشان می‌دهد که قیمت آواکس باید به بالای 23.7 دلار برسد تا بتواند حرکت صعودی خود را به قیمت 40 دلاری که سرمایه‌گذاران پیش‌بینی کرده‌اند از سر بگیرد.

آواکس حمایت قوی در منطقه مارک 16.3 دلار ایجاد کرده است، و خریداران بیشتری مایل به ارائه مناقصه در این منطقه هستند. اگر قیمت آواکس به قیمت فعلی بازگردد، این منطقه می تواند به عنوان یک منطقه تقاضای خوب دیده شود.

مقاومت اصلی در نمودار هفتگی – 23.7 دلار

پشتیبانی عمده در نمودار هفتگی – 15 دلار

تحلیل نمودار روزانه آواکس

1659548984 32 TA AVAX تلاش می‌کند تا بالاتر از مقاومت خود را
تجزیه و تحلیل نمودار روزانه آواکس با تغییر روند سه گانه پایین | منبع: AVAXUSDT در Tradingview.com

نمودار روزانه قیمت آواکس نشان می دهد که در تلاش است تا میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) را به دست آورد. این مربوط به یک مقاومت کلیدی است که قیمت آواکس را از افزایش قیمت متوقف می کند.

آواکس در نمودار روزانه دارای پشتیبانی خوبی در حدود 16.3 دلار با شکل گیری پایین سه گانه است.

کف سه گانه یک شکل گیری معکوس روند صعودی است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا دارایی های رمزنگاری بیشتری را جمع آوری کنند.

با شکستن قیمت آوکس بالای 50 EMA و بسته شدن بالای این منطقه برای گاوها خوب است که این قیمت را بالاتر ببرند. هزینه آواکس زیر میانگین متحرک نمایی 200 معامله می شود، که می تواند به عنوان مقاومت ایده برای آواکس عمل کند، زمانی که یک شکست واضح بالای میانگین متحرک نمایی 50 وجود دارد.

قیمت بیت کوین در تلاش است تا منطقه 24000 دلاری را پس بگیرد، که ثابت شده است. بازپس گیری و بسته شدن بالاتر از این مقاومت با حجم خوب به قیمت آواکس اجازه می دهد تا با حجم خرید خوب صعود کند.

شاخص حجم و قدرت نسبی نمودار روزانه (RSI) خوب به نظر می رسد، با RSI بالای منطقه علامت 50.

مقاومت روزانه – 24.7 دلار.

پشتیبانی روزانه – 20.5 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت آواکس در نمودار 4H

1659548984 95 TA AVAX تلاش می‌کند تا بالاتر از مقاومت خود را
آواکس در نمودار 4H با سازند صعودی مثلث متقارن | منبع: AVAXUSDT در Tradingview.com

قیمت آواکس در نمودار 4H نشان می دهد که قیمت هر دو میانگین متحرک نمایی 50 و 200 را بازپس گرفته است، که نشان دهنده روند صعودی در صورت مساعد ماندن شرایط بازار است.

آواکس در نمودار 4H دارای مقاومت 25.43 دلاری است و تلاش می کند یک مثلث متقارن صعودی ایجاد کند و از آن خارج شود. شکستن و بسته شدن در بالای مثلث نشانه یک رالی خوب برای آواکس است.

حجم آواکس نشان می دهد که خریداران پس از یک سری فروش وحشتناک به دلیل افت بازار، وارد بازار می شوند.

آواکس دارای شاخص قدرت نسبی بالای 50 است که نشانه های خوبی از سفارش خرید در بازار را نشان می دهد.

اگر آواکس نتواند قیمت بالاتر از 25.43 دلار را بالا ببرد، انتظار می رود که به حمایتی که مطابق با 50 EMA است، عقب نشینی کند.

مقاومت در نمودار 4H – 25.42 دلار.

پشتیبانی در نمودار 4H – 23.4 دلار.

Featured Image From Finbold, Charts From TradingView.com 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا