ارزهای دیجیتال

TA: سولانا پس از هک 5 میلیون دلاری برای شکستن مقاومت کلیدی تلاش می کند

سولانا (SOL) پس از اینکه متحمل ضرر هنگفتی در هک کیف پول داغ شد، تلاش می‌کند تا مقاومت کلیدی را بشکند و بیش از 5 میلیون دلار از دست بدهد و وحشت زیادی را در قلب بسیاری از وفاداران ایجاد کند.

قیمت SOL در اوایل هفته قوی به نظر می رسید و بالای 40 دلار معامله می شد، تلاش برای شکستن مقاومت قبل از حمله به برخی کیف پول ها که بیش از 8 میلیون دلار را از کاربران سولانا تخلیه کرد. اکنون در تلاش است تا از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) در نمودار یک ساعته (1H) عبور کند.

تجزیه و تحلیل نمودار روزانه SOL

تحلیل نمودار قیمت روزانه سولانا | منبع: SOLUSDT در Tradingview.com

نمودار روزانه SOL نشان می‌دهد که پس از رد بازپس‌گیری این منطقه در اوایل این هفته، با قیمت 38.7 دلار زیر میانگین متحرک نمایی 50 و 200 معامله می‌شود.

این بدان معناست که SOL باید بالاتر از این مقاومت که قبلاً ادعا شده بود، بشکند. این منطقه ای بوده است که SOL برای بازپس گیری نمودار روزانه تلاش کرده است.

حجم SOL نشان می دهد که به دلیل حادثه اخیر که بر قیمت SOL تأثیر گذاشته است، هیچ فعالیت خریدی وجود ندارد.

برای اینکه SOL با قیمت بالاتر معامله کند، باید این مقاومت روزانه 40.9 دلار را بشکند. در غیر این صورت، اگر گاوها وارد عمل نشوند، می‌توانیم شاهد کاهش‌هایی به محدوده 36.6 دلار باشیم.

منطقه 36.6 دلاری یک منطقه تقاضای قوی است که در آن خریداران بیشتری در زمان‌های اخیر SOL را در موقعیت خوبی برای انباشتگی دیده‌اند.

مقاومت عمده در نمودار روزانه – 40.9 دلار.

پشتیبانی عمده در نمودار روزانه – 36.6 دلار، 32 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت SOL در نمودار 4H

1659623149 34 TA سولانا پس از هک 5 میلیون دلاری برای شکستن
تحلیل قیمت Solana 4H | منبع: SOLUSDT در Tradingview.com

قیمت SOL در نمودار 4H نشان می دهد که قیمت در یک روند نزولی با نوسان پایین با توجه به خط روند به عنوان مقاومت عمل می کند.

SOL برای تغییر روند باید به سمت بالا این کانال بشکند.

SOL در زیر 50 و 200 متحرک نمایی متحرک (EMA) معامله می شود، که نشان دهنده جهت روند نزولی برای دوره زمانی است که قبل از اینکه تغییر روند رخ دهد، سطح مقاومت بالاتر از علامت 40 دلار بازگردد.

اگر SOL نتواند مقاومت 40 دلاری را پس بگیرد و از مقاومت 40 دلار عبور کند، احتمالاً منطقه پشتیبانی 4H 35 و 32 دلاری را دوباره بررسی خواهد کرد.

حجم در نمودار SOL نشان‌دهنده فشار فروش بیشتر در مقایسه با خرید است، و اگر گاوها تمایلی به ورود ندارند، مناطق پشتیبانی برای SOL ایده‌آل خواهند بود تا پیشنهادات خرید بیشتری را ایجاد کنند.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای SOL زیر 40 است که نشان دهنده فروش بیشتر از خرید در حال حاضر است.

مقاومت در نمودار 4H – 40.9 دلار.

پشتیبانی در نمودار 4H – 35 دلار، 32 دلار.

تجزیه و تحلیل نمودار SOL 1H

1659623149 998 TA سولانا پس از هک 5 میلیون دلاری برای شکستن
تجزیه و تحلیل نمودار Solana 1H | منبع: SOLUSDT در Tradingview.com

قیمت SOL در بازه زمانی یک ساعتی در یک مثلث نامتقارن است که نشان‌دهنده زمان حیاتی برای قیمت SOL است. از این منطقه به سمت بالا یا نزول نمودار رخ خواهد داد.

SOL برای صعود بیشتر باید بر مقاومت در منطقه 39.7 دلار و 40.9 دلار غلبه کند.

SOL باید پشتیبان‌ها را در محدوده 37.7 دلار و 35 دلار نگه دارد. در غیر این صورت، می‌توانیم از مناطق بیشتری با تقاضای بالای 32 دلار بازدید کنیم

مقاومت در نمودار 1H – 39.7 دلار، 40.9 دلار.

پشتیبانی در نمودار 1H – 37.7 دلار، 35 دلار.

Featured image from Analytics Insight, Charts from TradingView.com 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا