ارزهای دیجیتال

SweatCoin، یک توکن حرکت برای کسب درآمد که اخیراً راه اندازی شده است، در رتبه دوم سکه های برتر برای تماشای 19 تا 25 سپتامبر قرار می گیرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

SweatCoin، یک توکن حرکت برای کسب درآمد که اخیراً راه اندازی شده است، در رتبه دوم سکه های برتر برای تماشای 19 تا 25 سپتامبر قرار می گیرد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 6

علیرغم رقابت موفقیت آمیز The Merge در شبکه اصلی اتریوم در روز پنجشنبه، 15 سپتامبر، ETH و اکثر ارزهای دیجیتال دیگر ارزش خود را در هفته گذشته از دست دادند. در حالی که ارزش کل بازار در روز سه شنبه به 1.1 تریلیون دلار رسید، در روز چهارشنبه به سمت خط یک تریلیون دلاری فرو رفت و بلافاصله پس از تکمیل The Merge به زیر این خط روانی سقوط کرد. مقصران احتمالی این روند نزولی شامل تورم رو به رشد است زیرا بازار کریپتو در ارتباط با بازار سهام سقوط کرد. علاوه بر این، اعداد قرمز همچنین می‌تواند نتیجه این باشد که سرمایه‌گذاران هیجان‌انگیز و معامله‌گران سوداگرانه ETH خود را بلافاصله پس از پشت سر گذاشتن رویداد بزرگ کاهش دادند، زیرا ETH هفته را به عنوان یکی از بزرگترین بازنده‌ها به پایان رساند و هفته را با تقریباً 20 درصد به پایان رساند. ضرر – زیان.

3. بایننس کوین (BNB)

بایننس کوین (BNB) در ابتدا در سال 2017 به عنوان یک توکن ERC-20 که از طریق عرضه اولیه سکه (ICO) فروخته می شد، راه اندازی شد. در آوریل 2019، بایننس زنجیره بایننس بومی خود را راه اندازی کرد و تمام توکن های بایننس کوین ERC-20 موجود با BNB جایگزین شدند، که تبدیل به ارز دیجیتال بومی بلاک چین شد. از امروز، زنجیره بایننس هنوز تقریباً کاملاً متمرکز است و بایننس کنترل کامل مدیریت بلاک را در اختیار دارد. بایننس به کاربرانی که از BNB برای پرداخت هزینه های معاملات، برداشت و لیست استفاده می کنند، تخفیف های زیادی می دهد. در حالی که قبلاً این تقریباً تنها مورد استفاده BNB بود، این سکه در حال حاضر کاربرد بسیار بیشتری دارد زیرا به کاربران اجازه می‌دهد هزینه‌های بنزین را پرداخت کنند، در خرید کارت بایننس ویزا پول نقد دریافت کنند، BNB سهام داشته باشند و در استخرهای نقدینگی و سایر DeFi شرکت کنند. فعالیت ها. BNB همچنین برای تعیین صلاحیت برای شرکت در پیشنهادات اولیه تبادل (IEO) استفاده می شود. علاوه بر این، اکوسیستم Binance به طور مداوم در حال گسترش است، به این معنی که محصولات و خدمات جدید به طور منظم اضافه می شوند و بسیاری از آنها به BNB ابزار جدیدی می دهند.

بایننس توکن Binance Account Bound (BAB) را معرفی کرد و با Google Cloud همکاری کرد.

در حالی که کانون توجه جامعه ارزهای دیجیتال بر روی اتریوم می‌درخشید، بایننس توکن بایننس حساب Bound (BAB) را راه‌اندازی کرد – یک توکن روحی که به عنوان ابزار تأیید هویت در پروژه‌های مبتنی بر زنجیره BNB عمل می‌کند.

کاربرانی که رویه KYC خود را با بایننس تکمیل کرده‌اند، می‌توانند توکن BAB منحصربه‌فرد خود را برش دهند. هر کاربر تأیید شده فقط می‌تواند یک توکن BAB را ضرب کند و توکن‌ها غیرقابل انتقال هستند، زیرا این کار هدف آنها را شکست می‌دهد. با این حال، اگر کاربران نظر خود را تغییر دهند، توکن های ضرب شده را می توان باطل کرد (از بین برد). ضرب کردن یک توکن BAB مستلزم هزینه گاز BSC است که در ابتدا 1 BUSD تعیین شده بود، اما بایننس وعده می دهد که کاربران با توکن های BAB می توانند “در ساخت پروژه های پشتیبان در زنجیره شرکت کنند و پاداش دریافت کنند”. علاوه بر این، BNB Chain اخیراً وارد همکاری با Google Cloud شده است که به عنوان بخشی از این مشارکت، خدماتی را به پروژه‌های Web3 مبتنی بر زنجیره BNB ارائه می‌کند. علاوه بر این، حدود 150 پروژه از برنامه شتاب دهنده زنجیره BNB اکنون به برنامه پشتیبانی استارت آپ ارائه شده توسط Google Cloud اولویت دسترسی خواهند داشت.

2. SweatCoin (SWEAT)

Sweatcoin یک پروژه ارز دیجیتال است که هدف آن تشویق مردم به حفظ یک سبک زندگی سالم از طریق تشویق به پیاده روی و حرکت با پای پیاده است. کاربران می‌توانند با ثبت فعالیت‌های خود با اپلیکیشن SweatCoin، توکن‌های SweatCoins به دست آورند، جایی که می‌توانند سکه‌های کسب‌شده را با پاداش مبادله کنند. ارز دیجیتال SWEAT بر روی NEAR ساخته شده است اما از زمان رویداد تولید توکن (TGE) در 13 سپتامبر به عنوان یک توکن ERC-20 در اتریوم نیز در دسترس قرار گرفت. طبق گفته تیم، برنامه Sweatcoin بیش از 110 میلیون کاربر در سراسر اندروید و اندروید دارد. پلتفرم های iOS

توکن Move-to-Earn که اخیراً راه اندازی شده است در چندین صرافی برجسته فهرست شده است

برنامه تناسب اندام SweatCoin توکن SWEAT خود را در 13 سپتامبر راه اندازی کرد. توکن SWEAT مبتنی بر NEAR به بنیاد Sweat اجازه می دهد تا محیط انگیزشی اقتصادی بهتری را برای کاربران خود ایجاد کند. در نتیجه، حرکت به سمت یک مدل تشویقی مبتنی بر بلاک چین می‌تواند پایگاه عظیم کاربران SweatCoin را که بیش از 110 میلیون نفر است در معرض Web3 و بلاک چین قرار دهد.

در راه اندازی توکن بومی، کاربران پلتفرم SweatCoin توانستند نقاط درون برنامه ای خود را با توکن های SWEAT با نسبت 1:1 مبادله کنند. توجه به این نکته مهم است که با گذشت زمان، تعداد مراحل بیشتری برای برش 1 SWEAT مورد نیاز است که به کاربران اولیه برتری نسبت به کاربران جدید و آینده می دهد. کوتاه تر است، توکن SWEAT کاملاً ورود چشمگیری داشته است زیرا کمتر از یک هفته پس از عرضه توکن، توکن در چند صرافی برجسته از جمله OKX، FTX و KuCoin معامله می شود. علاوه بر این، توکن می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری کوتاه مدت خوب ثابت شود زیرا هنوز در مراحل اولیه خود است. با این حال، موفقیت و عملکرد بلندمدت توکن تا حد زیادی به این بستگی دارد که آیا مدل اقتصادی برنامه پایدار است یا نه و اینکه آیا پروژه‌های حرکت برای کسب درآمد همچنان از توجه زیادی برخوردار خواهند بود.

1. کاردانو (ADA)

Cardano یک پلتفرم بلاک چین غیرمتمرکز است که بر ایجاد یک محیط هوشمند مبتنی بر قرارداد متمرکز است که توسعه دهندگان می توانند برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را بر روی آن بسازند. با استفاده از مدل اجماع اثبات سهام (PoS)، کاردانو قصد دارد عملیات پایدارتر، مقیاس‌پذیرتر و شفاف‌تر را در مقایسه با سایر بلاک چین‌های قرارداد هوشمند ارائه دهد. این پروژه در سال 2017 توسط چارلز هاسکینسون، ریاضیدانی که زمانی بخشی از تیم توسعه دهندگان اتریوم بود، آغاز شد. هاسکینسون به همراه تیمی از همکارانش 62.2 میلیون دلار برای توسعه کاردانو از طریق یک ICO جمع آوری کرد. امروزه، توسعه این پروژه توسط سه سازمان اصلی نظارت می شود: IOHK، بنیاد کاردانو و Emurgo. هاسکینسون و IOHK تلاش می‌کنند تا از اصول بررسی همتایان دانشگاهی در فرآیند توسعه پروژه پیروی کنند. دارایی اصلی بلاک چین کاردانو ADA نامیده می شود، اما در سال 2021 این پروژه به روز رسانی را ارائه کرد که به کاربران اجازه می دهد توکن های دیگری را نیز در بلاک چین کاردانو صادر کنند. در سپتامبر 2021 قراردادهای هوشمند در شبکه اصلی Cardano آغاز شد که نقطه عطفی برای اکوسیستم بود.

Cardano Mainnet در 22 سپتامبر تحت هارد فورک Vasil قرار می گیرد

پس از ادغام اتریوم، یک بلاک چین بزرگ دیگر در هفته آینده برای ارتقاء بزرگ در نظر گرفته شده است – این کاردانو است. پس از اجرای موفقیت آمیز ارتقاء Vasil در شبکه آزمایشی Cardano در جولای 2022، بالاخره زمان آن فرا رسید که این به‌روزرسانی بزرگ به شبکه اصلی Cardano برسد. با توجه به Input Output Hong Kong (IOHK) به روز رسانی Vasil که راه اندازی آن چندین بار به تعویق افتاد، در نهایت در ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۲ در شبکه اصلی مستقر می شود.

به روز رسانی Vasil Cardano 5 استهفتم ارتقاء اساسی و نیاز به استقرار از طریق هارد فورک است. چندین بهبود مقیاس پذیری را به همراه خواهد داشت که می تواند منجر به هزینه های کمتر شود. از جمله پیشرفت‌های دیگر، Vasil اندازه تراکنش‌ها را کاهش می‌دهد، که به شبکه اجازه می‌دهد با استفاده از قدرت پردازش و اندازه بلاک چین، تراکنش‌های بیشتری را انجام دهد. از سوی دیگر، توسعه‌دهندگان از پیشرفت‌هایی در پورتال توسعه‌دهنده Plutus بهره‌مند خواهند شد که دارای ابزارهای جدیدی است که توسعه برنامه‌های قدرتمندتر و کارآمدتر مبتنی بر بلاک چین را تسهیل می‌کند. ارتقاء Vasil تقریباً یک سال پس از هارد فورک Alonzo متمرکز بر قرارداد هوشمند، جدیدترین ارتقاء عمده Cardano، راه اندازی خواهد شد. از آن زمان (این در 1 سال است)، شاید همچنین به دلیل عدم توسعه یا تاخیر، ADA Cardano بیش از 80٪ از ارزش خود را از دست داد. آیا فکر می‌کنید هارد فورک Vasil می‌تواند یک رالی ADA را آغاز کند و آن را به 5 ارز دیجیتال برتر، جایی که زمانی در آن قرار داشت، بازگرداند؟


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا