ارزهای دیجیتال

Sushiswap با افزایش 24 درصدی بازار همراه شد. آیا این یک جعلی است؟

  • قیمت سوشی پس از مدت‌ها نشانه‌های تسکین واقعی را نشان می‌دهد، زیرا اگر این روند نیاز به تداوم داشته باشد، می‌توان قیمت را روی ۲.۵ دلار دوباره آزمایش کرد.
  • SUSHI در صدر قیمت کریپتو قرار دارد زیرا در کمتر از 24 ساعت بیش از 24 درصد افزایش می یابد.
  • قیمت SUSHI علائم صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) را با حجم خوب پس می گیرد.

قیمت Sushiswap (SUSHI) اخیراً برای بازیابی قدرت صعودی خود در برابر تتر (USDT) تلاش کرده است و از 0.5 دلار به 20 دلار افزایش یافته است. بازار کریپتو با یک شکست جدید روبرو شد زیرا قیمت بیت کوین (BTC) از 19000 دلار به 18100 دلار کاهش یافت زیرا شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) افزایش تورم را پیشنهاد می کرد و بر قیمت بیت کوین تأثیر منفی می گذاشت و آلت کوین ها تحت تأثیر قرار می گرفتند. با این حال، افرادی مانند Sushiswap (SUSHI) قدرت باورنکردنی از خود نشان داده‌اند. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت Sushiswap (SUSHI) در نمودار هفتگی

پس از مشاهده افت ناگهانی بازار با اخبار CPI، بازار به‌عنوان یک فشار کوتاه به نظر رسید، با افزایش بیت کوین (BTC) از پایین‌ترین قیمت 18200 دلاری که به نظر می‌رسد منطقه تقاضا برای اکثر خریداران و موسسات باشد، دوباره رشد کرد. جهش قیمت یک کاتالیزور برای اکثر آلتکوین ها، از جمله سوشی بوده است که در کمتر از 24 ساعت حرکت، بیش از 24 درصد سود ایجاد کرده است.

هنوز مشخص نیست که آیا این جهش تقلبی است یا با افزایش تسلط بیت کوین ادامه می یابد. این امر بر قیمت آلتکوین‌ها تأثیر می‌گذارد، به‌ویژه زمانی که بیت کوین مجدداً ردیابی می‌شود و باعث اصلاح بیشتر برای آلت‌کوین‌ها می‌شود.

ماه اکتبر برای آلتکوین‌ها جذاب به نظر می‌رسید، زیرا آلت‌کوین‌ها قدرت قابل‌توجهی برای صعود داشتند. بسیاری از معامله گران امیدوارند که این یک ماه Uptober باشد که صنعت کریپتو فصل سختی را تجربه کرده است.

قیمت SUSHI شاهد افزایش قیمت خود از 0.5 دلار به بالاترین حد تاریخ 20 دلار بود، اما آن منطقه به زودی این قیمت را رد کرد، و SUSHI با کاهش قیمت به پایین ترین سطح 1 دلار، برای احیای مجدد این روند صعودی تلاش کرده است.

اما به نظر می رسد که قیمت سوشی موجو خود را به عنوان چرخ دنده های قیمتی برای یک رالی به بالای 2.5 دلار پیدا کرده است، اگر این ساختار فعلی دست نخورده باقی بماند.

مقاومت هفتگی برای قیمت سوشی – 2.5 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت سوشی – 1 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت سوشی در نمودار روزانه (1 بعدی).

نمودار قیمت روزانه سوشی | منبع: SUSHIUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی روزانه قیمت سوشی خوب به نظر می‌رسد و با بازیابی میانگین متحرک نمایی 50 (EMA)، قدرت باورنکردنی را نشان می‌دهد و به عنوان مقاومت برای قیمت سوشی در بازه زمانی روزانه عمل می‌کند. قیمت 1.2 دلار مطابق با 50 EMA است که به عنوان پشتیبانی از قیمت سوشی عمل می کند.

قیمت SUSHI با وظیفه تغییر مقاومت کلید در 1.6 دلار به پشتیبانی مواجه است. اگر قیمت سوشی موفقیت آمیز باشد، می توانیم شاهد افزایش تا 2 دلار باشیم.

مقاومت روزانه برای قیمت سوشی – 1.6 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت سوشی – 1.2 دلار.

Featured Image From NBTC, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا