ارزهای دیجیتال

SupraOracles نقشه راه را برای Mainnet منتشر می کند در حالی که 550+ پروژه یکپارچه سازی Web3 امضا شده را آغاز می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع Cryptocurrency

زوگ، سوئیس، 22 سپتامبر 2022، Chainwire

رونمایی از پیشرفت های متعدد تکنولوژیک، سوپرا اوراکلز هیجان‌زده است که زیرساخت اوراکل متقابل زنجیره‌ای جدید خود را معرفی کند که امکان انتقال داده‌های بسیار دقیق و قوی را در بسیاری از بلاک‌چین‌ها و DLT‌ها تنها با پایان نهایی ۳ تا ۵ ثانیه فراهم می‌کند. اکنون، با بیش از 550 شریک ادغام امضا شده، آنها رسماً راه اندازی شبکه آزمایشی آلفا خود را در حالی که به سمت شبکه اصلی در اوایل سال 2023 پیش می روند، اعلام می کنند.

برای شروع سریع، سوپرا با Dorahacks، میزبان BNB Grants و BNB Global Hackathons، با حمایت مالی و ارائه خدمات اوراکل خود به بیش از 4000 تا 5000 توسعه دهنده در سراسر جهان همکاری کرده است. از توسعه دهندگانی که علاقه مند به افزودن این اوراکل درجه سازمانی جدید به جعبه ابزار Web3 خود هستند، دعوت می شود تا برای برنامه فعال سازی شبکه سوپرا درخواست دهند: https://join.supraoracles.com/network-activation-program

اوراکل ها نقش کلیدی در پروژه های Web3 دارند. توسعه دهندگان برای اتصال ایمن برنامه های غیرمتمرکز خود (dApps) با داده های به موقع و دقیق که از دیگر بلاک چین ها یا منابع واقعی سرچشمه می گیرند، به اوراکل نیاز دارند. این امر دنیایی از موارد استفاده مانند مشتقات عجیب و غریب با پشتوانه دارایی های واقعی، بازارهای اختیار معامله، تسویه و تسویه چند جانبه در سراسر بلاک چین های عمومی و شبکه های DLT را باز می کند، که در غیر این صورت با اوراکل های فعلی به سادگی امکان پذیر نیست.

تیم تحقیقاتی سوپرا تحت هدایت دکترا، به رهبری دکتر مشهور آنیکت کیت، تعدادی از اصول بدیع را در طراحی خود اولویت بندی کرده اند که استاندارد طلایی جدیدی را برای نحوه عملکرد اوراکل ها به ارمغان می آورد. مهمترین آنها امنیت داده های اصلی، تمرکززدایی گره ها و اجماع، قابلیت حسابرسی منشأ داده ها و بودجه بندی مقرون به صرفه و قابل پیش بینی برای مصرف کنندگان است.

با این نوآوری‌ها، سوپرا از انکوباتورهای Web3 مانند برنامه Start Path Mastercard، Xcelerator بلاک چین برکلی و Plug and Play Silicon Valley که اخیراً سوپرا را در میان خود نام برده است، به رسمیت شناخته شده است. 10 پروژه برتر Web3.

سوپرا در حال نزدیک شدن به راه اندازی شبکه آزمایشی مشوق خود در سه ماهه چهارم است، با نقشه راهی که شامل فعالیت هایی برای توسعه دهندگان برای شروع آزمایش خود می شود:

  • اوایل اکتبر 2022: راه اندازی داشبوردهای داده، مستندسازی برای اتریوم، زنجیره BNB، چند ضلعی، بهمن، زنجیره های آزمایشی Aptos
  • اواخر اکتبر 2022: مستندات خدمات VRF سوپرا
  • نوامبر 2022: Node Operators Onboarding راه اندازی شد
  • دسامبر 2022: شبکه آزمایشی با انگیزه زنده، وایت پیپر رونمایی شد
  • 2023 اوایل سه ماهه دوم: Mainnet فعال می شود

از اپراتورهای Node که علاقه مند به یادگیری در مورد پاداش های بلاک سوپرا و برنامه های تشویقی هستند دعوت می شود برای کسب اطلاعات بیشتر به انجمن Discord بپیوندند: https://discord.io/supraoracles.

جاشوا توبکین، مدیر عامل سوپرا اوراکلز، اظهار داشت: «ما اوراکل‌هایی ساخته‌ایم که بدون شک از انتظارات معمولی راه‌حل‌های زنجیره‌ای متقابل فراتر خواهند رفت، و ما مفتخریم که محصولی در سطح جهانی به صنعت ارائه می‌کنیم تا به بلاک‌چین‌ها کمک کنیم کارهای حتی باورنکردنی‌تری انجام دهند. ”

درباره سوپرا اوراکلز

SupraOracles اوراکل ها را برای آینده ای بهتر و غیرمتمرکز شارژ می کند. بلاک چین ها به داده های خارج از زنجیره بهتر، سریع تر، دقیق تر و ایمن تر نیاز دارند. SupraOracles نسل بعدی راه حل اوراکل متقابل زنجیره ای را ارائه می دهد تا قراردادهای هوشمند و برنامه های بلاک چین بهتر کار کنند.

پس از بیش از 5 سال تحقیق و هزاران ساعت تحقیق و توسعه و شبیه‌سازی، پیشرفت فنی انقلابی SupraOracles به حل معضل Oracle کمک می‌کند و در عین حال عملکرد را در سراسر صفحه بهبود می‌بخشد. ذهنیت آکادمیک تیم، زیربنای سازمان را تشکیل می دهد و تعهد آنها را به تحقیقات عمیق و یک فرآیند علمی دقیق در هر چیزی که طراحی و ساخته می شود، تقویت می کند.

مخاطب

تماس رسانه ای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا