ارزهای دیجیتال

SupraOracles روی اتریوم، Polygon، Aptos و چهار شبکه آزمایشی بلاک چین L1 فعال می شود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

زوگ، سوئیس، 11 اکتبر 2022، Chainwire

آیا یک بلاک چین dApp آماده برای ادغام پیشرفته ترین Oracle دارید؟ برای فرصتی برای دریافت اعتبار رایگان اوراکل و VRF/RNG قبل از پر شدن لیست، در برنامه فعال سازی شبکه سوپرا (SNAP) ثبت نام کنید.

در ادامه رونمایی از پشته فناوری در حال رشد خود، امروز SupraOracles راه اندازی رسمی Alpha Testnet خود را اعلام کرد. سوپرا اوراکلز استاندارد جدیدی را برای صنعت اوراکل ارتقا می‌دهد و فیدهای جریانی کاملاً قابل ممیزی و دقیق را با قطعیت 2 تا 5 ثانیه به کار می‌گیرد. در آماده سازی این شبکه آزمایشی آلفا، سوپرا اوراکلز با مهربانی یارانه گاز و حمایت از هفت زنجیره پیشرو دریافت کرده است. SupraOracles Alpha Testnet اکنون داده های Oracle را در هفت محیط آزمایشی مختلف بلاک چین منتشر می کند، از جمله لایه های مختلف لایه 1 و لایه 2 در هر دقیقه.

پس از سرویس Oracle، سرویس محرمانه VRF (عملکرد تصادفی قابل تأیید) آنها ارائه خواهد شد که از رمزنگاری جدید برای اطمینان از تولید تصادفی بی‌طرفانه، حفظ حریم خصوصی و حفظ حریم خصوصی برای تقویت NFT، GameFi و موارد دیگر استفاده می‌کند. اپراتورهای گره علاقه مند به شرکت در شبکه آزمایشی بتا تشویقی باید با Discord تماس بگیرید.

برای استفاده از SupraOracles امروز، توسعه‌دهندگان می‌توانند استقرارها را بررسی کنند هفت بلاک چین برجسته: Aptos، Arbitrum، Avalanche، Binance، Ethereum، Optimism و Polygon. اکوسیستم های اضافی در ماه های آینده خدمات رسانی خواهند شد. شامل، اما نه محدود به: Algorand، Fantom، Harmony، ImmutableX، Moonbeam، Solana، StarkWare و Sui.

SupraOracles از توسعه دهندگان هر یک از این اکوسیستم ها استقبال می کند تا در آن شیرجه بزنند آخرین مستندات به منظور شروع ادغام از امروز پاداش اشکال در انتظار مشتاق ترین شرکت کنندگان است.

جاده سوپرا مین نت در راه است. SupraOracles با شتاب دهنده هایی مانند برینک و Plug and Play انحصار خود را به پروژه های پیشرفته بلاک چین اهدا می کند SNAP (برنامه فعال سازی شبکه فوق العاده) وام. شرکای SNAP تا دو سال هزینه اوراکل و VRF/RNG را به‌صورت رایگان دریافت می‌کنند، وقتی که SupraOracles در Mainnet فعال شود.

هدف اسنپ کمک به پروژه های امیدوارکننده Web3 است که به راحتی به مقیاس دست یابند. همچنین بسته های تشویقی سودمند دیگری پس از پنجره تخفیف اولیه وجود دارد. از آنجایی که اسنپ تقاضای بالایی دارد، اینجا درخواست کنید قبل از رزرو تمام اسلات ها (قبول در برنامه تضمین نمی شود).

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها ابتدا و صحبت مستقیم با تیم، امروز به دیسکورد سوپرا بپیوندید برای تماشای قطره‌های جدید که به طور مکرر می‌آیند – در حالی که روند صعودی Mainnet ادامه دارد.

درباره سوپرا اوراکلز

SupraOracles اوراکل ها را برای آینده ای بهتر و غیرمتمرکز شارژ می کند. بلاک چین ها به داده های خارج از زنجیره بهتر، سریع تر، دقیق تر و ایمن تر نیاز دارند. SupraOracles نسل بعدی راه حل اوراکل متقابل زنجیره ای را ارائه می دهد تا قراردادهای هوشمند و برنامه های بلاک چین بهتر کار کنند.

پس از بیش از 5 سال تحقیق و هزاران ساعت تحقیق و توسعه و شبیه‌سازی، پیشرفت فنی انقلابی SupraOracles به حل معضل Oracle کمک می‌کند و در عین حال عملکرد را در سراسر صفحه بهبود می‌بخشد. ذهنیت آکادمیک تیم، زیربنای سازمان را تشکیل می دهد و تعهد آنها را به تحقیقات عمیق و یک فرآیند علمی دقیق در هر چیزی که طراحی و ساخته می شود، تقویت می کند.

مخاطب

آقای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا