ارزهای دیجیتال

SuperOne با Footballco و FIFPRO همکاری می کند تا صنعت بازی فوتبال را مختل کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

SuperOne با Footballco و FIFPRO همکاری می کند تا صنعت بازی فوتبال را مختل کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • SuperOne، یک پروژه اجتماعی بازی‌سازی شده ورزشی و سرگرمی، همکاری با Footballco و FIFPRO را اعلام کرده است.
  • مشارکت با Footballco، بزرگترین شرکت رسانه ای فوتبال جهان، و FIFPRO، اتحادیه کارگری فوتبال با برنامه جامع مجوز فوتبال، به SuperOne اجازه می دهد تا گسترش جهانی را دنبال کند.
  • اولین بازی منتشر شده توسط SuperOne یک بازی با مضمون بتل رویال است که به طرفداران اجازه می دهد تا با هم رقابت کنند و دانش خود را در مورد محبوب ترین ورزش جهان به نمایش بگذارند.

SuperOne با رسانه های برتر فوتبال جهان و شرکت های صدور مجوز همکاری می کند

SuperOne، اولین پروژه متاورس Swipe-to-Earn در جهان، روز پنجشنبه یک جفت شراکت با مشخصات بالا را اعلام کرد که می‌تواند SuperOne را به عنوان یکی از انجمن‌های برتر بازی‌سازی شده برای طرفداران ورزش و سرگرمی در سراسر جهان ارتقا دهد.

به لطف همکاری با Footballco، بزرگترین شرکت رسانه ای متمرکز بر فوتبال در جهان، SuperOne می تواند به جامعه جهانی با بیش از 640 میلیون هوادار فوتبال دسترسی پیدا کند. Footballco یک شرکت مستقر در لندن است که بیش از 300 خالق محتوا، نویسنده، متفکر استراتژیک، طراح، ویراستار و تولیدکننده را استخدام می کند که بر محتوای فوتبال در همه پلتفرم ها تمرکز می کند و هر ماه بیش از 1 میلیارد بازدید ویدیو ایجاد می کند.

اندی جکسون، معاون مشارکت جهانی فوتبال Footballco، در مورد همکاری با SuperOne چنین گفت:

ما از همکاری با SuperOne برای کمک به ارائه پیشنهاد هیجان انگیز آن به طرفداران فوتبال در سراسر جهان خوشحالیم. ما یک هدف مشترک داریم که به طرفداران فوتبال تجربیات دیجیتالی به یاد ماندنی و ارزشمندی بدهیم.»

به عنوان بخشی از فشار بازاریابی اولیه، SuperOne شریک انحصاری GOAL50 خواهد بود، رویداد پیشرو در جهان با رأی هواداران که به 8 زبان مختلف برگزار می شود.

برای تکمیل همکاری خود با Footballco، SuperOne با FIFPRO، یک اتحادیه کارگری فوتبال 65000 نفری، قراردادی منعقد کرد. FIFPRO نماینده فوتبالیست‌های حرفه‌ای است و مطمئن می‌شود که صنعت فوتبال در کل با بالاترین استانداردهای ممکن برگزار می‌شود. FIFPRO بزرگترین بسته نام، تصویر و شباهت بازیکنان فوتبال فعال در جهان را کنترل می کند و اجازه می دهد تا اطلاعات مجوز در فضای سرگرمی دیجیتال استفاده شود.

اندرو اورساتی، مدیر بازرگانی FIFPRO، در مورد همکاری SuperOne اظهار نظر کرد:

ما خوشحالیم که از SuperOne به خانواده FIFPRO در یک مشارکت نوآورانه که از حقوق بازیکنان حرفه ای در سراسر جهان دفاع می کند، استقبال می کنیم. ما شور و اشتیاق طرفداران فوتبال را با چیزهای بی اهمیت، در یک مسابقه خون ریزی با زمان، با جوایز بزرگی که ارائه می شود، ترکیب کرده ایم.

آندریاس کریستنسن، مالک و بنیانگذار SuperOne، در بیانیه ای گفت که همکاری بین SuperOne، Footballco و FIFPRO، که او از آن به عنوان “تثلیث همکاری فوتبال” یاد می کند، “صنعت بازی را مختل خواهد کرد.”

SuperOne که در سال 2019 در سطح جهانی راه اندازی شد، توسعه دهنده یک بازی پرطرفدار fandom است که به کاربران اجازه می دهد به سوالات مختلف دنیای ورزش و سرگرمی پاسخ دهند. اولین بازی منتشر شده توسط SuperOne از ساختار محبوب Battle Royale پیروی می کند، به این معنی که بازیکنان با یکدیگر رقابت می کنند. آخرین بازیکنی که ایستاده برنده بازی و جوایز است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا