ارزهای دیجیتال

Supercute World برند بعدی NFT است که قصد دارد دیزنی بعدی شود

بسیاری قدرت NFT ها و تولید محتوا را درک می کنند. بسیاری دیگر همچنان از این فناوری خبر می دهند، زیرا به سازندگان کمک می کند تا با نمادسازی آثار هنری و دیگر خلاقانه، مستقیماً با طرفداران ارتباط برقرار کنند.

NFT ها به عنوان یک ابزار مهم برای دموکراتیزه کردن تلاش های خلاقانه در نظر گرفته می شوند، زیرا افراد بیشتری می توانند بدون نیاز به واسطه شخص ثالث درگیر شوند.

در واقع، اشتیاق برای پروژه‌های خاص NFT منجر به لحظات بی‌سابقه‌ای در دنیای کریپتو شده است.

راه اندازی مجموعه Yuga Labs Otherside NFT در 30 آوریل توجه زیادی را به خود جلب کرد، به طوری که معامله گران ارزهای دیجیتال به دلیل تقاضا قادر به خرید، فروش و معامله بر روی بلاک چین اتریوم به مدت سه ساعت نبودند. فروش سریع 55000 قطعه زمین باعث شد یوگا در همان بازه زمانی 320 میلیون دلار ثروتمندتر شود.

حتی در بحبوحه زمستان تلخ رمزنگاری 2022، ماهیت نوآورانه NFT ها باعث شده است که برخی از سازندگان به فراتر از تصاویر دیجیتال نگاه کنند و ببینند که چگونه این فناوری می تواند پایه و اساس تولیدات جدید و مجموعه های رسانه ای باشد.

NFT ها از تصاویر استاتیک به رسانه دیجیتال همهجانبه تبدیل می شوند

در حال حاضر، تلویزیون در قلب نوآوری NFT قرار دارد.

سازندگان محتوا سخت تلاش کرده‌اند تا مجموعه‌های تلویزیونی NFT را منتشر کنند و فرصت‌های سرگرمی را برای دارندگان NFT خاص باز کنند. یکی از اولین برنامه‌های تلویزیونی NFT، گربه‌های استونر، استون کوچر، کریس راک و ویتالیک بوترین را به‌عنوان بازیگران خود در نظر می‌گیرد. سریال انیمیشن بزرگسالان توسط بازیگر سرشناس میلا کونیس تهیه شده است.

Glue Factory Show، نمایش دیگری که در مارس 2022 نمایش داده شد، در آگوست 2021 از فروش 10000 مورد NFT به فروش رسیده، 3 میلیون دلار به دست آورد. تیم اصلی نویسندگی سریال شامل چندین کهنه کار صنعت به همراه تد دانسون و پاتون اسوالت به عنوان اعضای بازیگر است.

رونق گسترده NFT در سال گذشته همچنین باعث نوآوری در حوزه فیلم NFT شد. در اوایل سال 2022، ریس ویترسپون برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی بر اساس پروژه World of Women NFT اعلام کرد. این بازیگر به دارندگان NFT اشاره کرد که در فرآیند ساخت صدایی خواهند داشت.

حتی آزمایشگاه‌های یوگا به دنبال استفاده از پروژه بسیار موفق Bored Ape Yacht Club (BAYC) در عرصه‌های جدید هستند. در اکتبر 2021، این نهاد با مدیر استعداد، گای اوزیاری، قراردادی را امضا کرد تا بتواند BAYC را به فیلم و تلویزیون بیاورد.

Supercute World قصد دارد به یک شرکت رسانه ای تمام عیار تبدیل شود

ازدواج NFT ها و راه های سرگرمی مانند تلویزیون، فیلم، و بازی های ویدیویی هنوز در مراحل ابتدایی است. بسیاری از پروژه‌های NFT درک می‌کنند که باید مفاهیم خود را به یک برند تبدیل کنند تا در خارج از دنیای رمزنگاری شهرت پیدا کنند.

با این حال، بسیاری از مجموعه‌های NFT به دلیل کمبود ابزار، تیم و تخصص برای آوردن نقشه‌های راه به نتایج دنیای واقعی، با مشکل مواجه هستند.

پر کردن این شکاف ها همچنان تمرکز اصلی تیم در پشت NFT های Supercute World™، ترکیبی از هنر، طراحی اسباب بازی و مد لباس های خیابانی است. NFT ها توسط دو هنرمند مشهور «Chocotoy» متشکل از لوئیس آلبورنوز و کارن گوارا ساخته شده اند که با آدیداس، سوپرپلاستیک و حتی جی بالوین روی جلد آلبوم او همکاری کرده اند.

تیم طراحی نیروگاه با مخترع اسباب‌بازی‌های برنده جایزه، ناتالی ربوت، خالق پروژکتور کتاب داستانی Moonlite، همکاری کردند تا مجموعه Supercute World را در داخل و خارج از Web3 زنده کنند.

در دست داشتن یکی از شخصیت‌های هیولاهای رنگارنگ (با نام بازیگوشی «SELFi3») از Supercute World، دنیایی از کالاها، رویدادها، محتوا، تجربیات متاواژه و مهم‌تر از همه فرصتی را برای مردم به وجود می‌آورد تا واقعاً خود Web3 خود را بیان کنند. با در نظر گرفتن جنسیت در هسته اصلی این پروژه، دارندگان این توانایی را دارند که نسخه NFT خود را انتخاب کنند که بهترین نمایشگر آنها برای نمایش عمومی است. این ویژگی برای مجموعه Supercute World منحصر به فرد است و مطمئناً برای دیگران در این فضا سابقه ایجاد خواهد کرد.

تیم Supercute World همچنین قصد دارد از تیم خلاق خود متشکل از هنرمندان مشهور و مخترعان اسباب‌بازی استفاده کند تا پروژه NFT را به پروژه‌ای تبدیل کند که داستان سرایی و تولید محتوا در خط مقدم برندی با نفوذ سبک دیزنی باشد. همکاران شامل نوآوران Web3 از IRL Studios و توسعه دهندگان از Alchemy، تیم توسعه دهنده پروژه های معروفی مانند CryptoKitties و Cryptopunks هستند.

در حال حاضر، Supercute World قصد دارد مجموعه اولیه NFT خود از 7777 SELFi3S را در ماه سپتامبر در اتریوم راه اندازی کند. منتخبانی که دارند فرصت منحصر به فردی برای دریافت مجموعه های آینده از طریق Airdrop دارند. پذیرندگان اولیه در نهایت می توانند کل خانواده Supercute World را تنها از یک ضرابخانه NFT داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا