ارزهای دیجیتال

STEPN و GigaSpace Metaverse شراکت استراتژیک تشکیل دادند

این دو یک شراکت استراتژیک برای ساختن یک شهر STEPN مجازی در متاورز GigaSpace تشکیل داده اند.

متاورس جدید GigaSpace یک مشارکت استراتژیک با برنامه تناسب اندام STEPN ایجاد کرده است تا یک STEPN City مجازی برای جامعه خود بسازد.

GigaSpace با به اشتراک گذاشتن دیدگاه مشابه با STEPN – ساختن پلی که Web2 و Web3 را به هم متصل می کند، در حال ساخت دنیای مجازی است که نه تنها برای مهمانی های Web3.0، بلکه برای احزاب Web2.0 طراحی شده است که به Web3.0 می روند.

شهر STEPN شهری با مضمون ورزشی خواهد بود که شامل ساختمان‌ها و امکاناتی مانند استادیوم‌ها، مراکز خرید و فضای اجتماعی می‌شود، جایی که طرفداران و حامیان می‌توانند کالاهای STEPN را خریداری کنند، رویدادهای اجتماعی را آغاز کنند و به شیوه‌ای معنادار با یکدیگر تعامل داشته باشند.

شهر مجازی در حال حاضر در دست توسعه است و پس از راه اندازی GigaSpace آلفا در مراحل بعدی در دسترس خواهد بود. هدف از این همکاری فراهم کردن فضای مجازی است که در آن طرفداران از سراسر جهان به راحتی جمع شوند، بدون محدودیت های جغرافیایی.

در زیر یک قطعه زمین 24×24 متعلق به STEPN در GigaSpace Metaverse را نشان می دهد.

زمین STEPN و GigaSpace

درباره STEPN

STEPN یک برنامه سبک زندگی Web3 با عناصر Social-Fi و Game-Fi است. کاربرانی که به کفش‌های ورزشی NFT مجهز هستند، بر اساس مسافتی که راه می‌روند، می‌دوند یا می‌دوند، امتیاز کسب می‌کنند، که از طریق GPS ردیابی می‌شود، و سپس برای پیشرفت خود پاداش‌هایی به صورت توکن دریافت می‌کنند. جوایز به عنوان توکن ساتوشی سبز (GST) به کیف پول کاربر تعلق می‌گیرد که می‌توان از آن برای ارتقا سطح و ساخت کفش‌های ورزشی جدید استفاده کرد.

درباره GigaSpace

GigaSpace در حال ساخت اولین ابر جهان Web5 با اکوسیستم منحصر به فرد برای تسهیل فعالیت های تجاری و جوامع با ترکیب دنیای Web2 و Web3 است.

GigaSpace قبلاً با بیش از 100 طرف Web2.0 و Web3.0 در مدت زمان بسیار کوتاهی شریک شده است.

STEPN و GigaSpace Metaverse شراکت استراتژیک تشکیل دادند

شرکای استراتژیک GigaSpace و مالکان زمین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا