ارزهای دیجیتال

STEPN علاقه گیمرها را آغاز می کند زیرا GMT از بازگشت صعودی استفاده می کند

و بازی برای STEPN فعال است زیرا توکن GMT با سایر ارزهای دیجیتال تقویت شده برای دوره صعودی همگام می شود. در چند هفته گذشته، STEPN در حال ارتقای شبکه خود بوده است تا علاقه رو به کاهش گیمرها را دوباره برانگیزد. و به نظر می رسد که توکن در حال پیشرفت زیادی است.

بازی حرکت برای کسب درآمد اخیراً Health Points را منتشر کرده است که چرخه زندگی خاصی را برای کفش های ورزشی STEPN تعیین می کند. آنها همچنین در حال تهیه یک مسابقه هیجان انگیز STEPNrun بودند که قرار است از 25 ژوئیه تا 8 آگوست آغاز شود و به منظور اطلاع رسانی در مورد STEPN در رسانه های اجتماعی است. این مسابقه برای اجرا در اینستاگرام و توییتر طراحی شده است.

قیمت توکن GMT در 1.01 دلار افزایش یافت

قیمت توکن GMT در حال حاضر 1.01 دلار است و پیش بینی می شود در چند روز گذشته افزایش یابد. به نظر می رسد STEPN در این مرحله با به روز رسانی های اخیر خود در حال گرم شدن است.

هنگامی که مسابقه راه اندازی شد، توکن های GMT ​​پشتیبانی به دست آوردند و به 0.92 دلار رسیدند. قیمت GMT از آن زمان به طور قابل توجهی 4 درصد افزایش یافته است، همانطور که در چند روز گذشته مشاهده شد.

در کنار رشد قیمت GMT، حجم معاملات نیز برای همان دوره افزایش یافت. حجم معاملات GMT تا زمان نگارش این مقاله بیش از 25 درصد یا به 492.16 میلیون افزایش یافته است. فقط چند روز طول کشید تا توکن کمی جذب شود. علاوه بر این، ارزش کل بازار توکن GMT نیز از 553.76 میلیون دلار به 606.36 میلیون دلار افزایش یافته است.

با وجود روند صعودی قیمت‌ها در طول شبانه‌روز، CoinMarketCap در 24 ساعت گذشته جهش 4.12 درصدی را در قیمت GMT STEPN نشان داد.

نشانه GMT STEPN در روزهای آینده صعودی خواهد شد

در همین حال، به نظر می رسد نشانه GMT STEPN به سمت دامنه خرید بیش از حد معلق است، همانطور که در چت 4 ساعته با شاخص جریان پول یا MFI در 74.02 مشاهده می شود. علاوه بر این، RSI این توکن نیز در 59.63 مشاهده شد.

از سوی دیگر، سلطه اجتماعی GMT ​​23 درصد عقب مانده است. حجم اجتماعی آن نیز همانطور که در دو روز گذشته مشاهده شد 67 درصد کاهش یافت. به نظر می‌رسد که این توکن زمانی که در مقابل سایر ارزهای رمزپایه قرار می‌گیرد، نوسانات متوسط ​​یا متوسطی دارد.

با این اوصاف، STEPN در حال حاضر از نظر نوسان در بین 43 درصد ارزهای دیجیتال برتر قرار دارد.

قیمت GMT STEPN برای یک روند صعودی طراحی شده است. با مقاومت 1.03 دلار و حمایت یافت شده در 0.935037596620583 دلار، این STEPN را برای حرکت صعودی پیش از اینکه با موانعی در برابر فشارهای فروش مواجه شود، تنظیم می کند.

Crypto total market cap at $1.06 trillion on the daily chart | Source: TradingView.com
Featured image from Atomic Wallet, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا