ارزهای دیجیتال

Stellar (XLM) از مثلث نزولی شکست، پایین آمدن تازه در نمودار؟

Stellar (XLM) در نمودار روزانه سرعت خود را افزایش داد زیرا سکه مقداری حرکت صعودی را ثبت کرد. سکه در یک کانال نزولی معامله شده است. اگرچه سکه به سمتی حرکت می کرد، اما اگر گاوها باز پس بگیرند نمودار XLM می تواند بالای کانال بشکند.

چشم انداز فنی سکه همچنان نزولی است. قدرت خرید نیز به میزان قابل توجهی پایین بود. فروش اخیر در بازار باعث شده تا سکه خط حمایت 0.107 دلاری خود را از دست بدهد. اگر سکه از مقاومت 0.107 دلار بالاتر نرود، آلتکوین دوباره مقداری از ارزش خود را از دست خواهد داد.

قدرت خرید باید در بازار بهبود یابد تا آلتکوین از خط روند نزولی عبور کند. برای اینکه تز نزولی باطل شود، برای استلار مهم است که بالای 0.113 دلار معامله کند. برای اینکه Stellar بهبود خود را حفظ کند، خرید قدرت باید بلافاصله دوباره وارد بازار شود. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز 968 میلیارد دلار است 2.0٪ تغییر مثبت در 24 ساعت گذشته

تحلیل قیمت ستاره ای: نمودار چهار ساعته

Stellar در نمودار چهار ساعته 0.106 دلار قیمت داشت منبع: XLMUSD در TradingView

XLM در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.106 دلار معامله می شد. سکه سعی کرد از خط نزولی بالاتر برود اما کاهش قدرت خرید قیمت را به زیر 0.107 دلار کشاند. اگر سکه بتواند بالای 0.107 دلار معامله شود، می تواند دوباره 0.113 دلار را بازبینی کند.

معاملات بالای سطح 0.113 دلار به بی اعتبار شدن تز نزولی کمک می کند. اگر XLM سطح قیمت فعلی خود را از دست بدهد، ممکن است تا 0.099 دلار کاهش یابد. مقدار معامله استلار در نمودار کاهش یافت که نشان دهنده قدرت خرید کمتر است. اگر قدرت خرید همچنان پایین بماند، سکه می تواند تا سطح 0.099 دلار سقوط کند.

تحلیل فنی

ستاره ای
استلار کاهش قدرت خرید را در نمودار چهار ساعته نشان داد | منبع: XLMUSD در TradingView

همانطور که از اندیکاتورهای فنی مشاهده می شود، آلتکوین در قدرت خرید سقوط کرد. شاخص قدرت نسبی پس از مشاهده یک نزول، نزدیک به نیم خط معامله شد. این کاهش به معنای خروج خریداران از بازار بود. اگر فشار خرید در این شتاب ادامه یابد، RSI به زودی به زیر خط صفر سقوط خواهد کرد.

قیمت Stellar کمی بالاتر از 20-SMA بود که به خریداران اشاره داشت که حرکت قیمت در بازار را هدایت می کنند. اگرچه تعداد خریداران هنوز در مقایسه با فروشندگان بیشتر است، اما برای سکه برای ثبت افزایش قیمت در جلسات معاملاتی آتی کافی نیست.

مطالب مرتبط | انحلال کوتاه مدت با بازیابی بیت کوین به بالای 20000 دلار صعود می کند

ستاره ای
سیگنال خرید استلار در نمودار چهار ساعته | منبع: XLMUSD در TradingView

قدرت خرید XLM در نمودار پایین باقی مانده است. مطابق با همین موضوع، جریان پول Chaikin که جریان خروجی سرمایه و جریان ورودی را به تصویر می‌کشد، کاهشی را نشان می‌دهد. اگرچه CMF مثبت بود، جریان سرمایه کم باقی مانده است.

Awesome Oscillator به جهت قیمت و حرکت اشاره می کند. AO مثبت شد و هیستوگرام های سبز نشان داد. این هیستوگرام های سبز تغییر در جهت قیمت و همچنین سیگنال خرید را منعکس می کنند. با وجود سیگنال خرید، اگر خریداران بر اساس آن عمل نکنند، حرکت صعودی استلار متوقف خواهد شد.

مطالب مرتبط | نرخ سرمایه گذاری بیت کوین بسیار مثبت می شود و در راه است؟

Featured image from VOI.ID, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا