ارزهای دیجیتال

STEED فروش توکن را در P2PB2B اجرا می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

STEED فروش توکن را در P2PB2B اجرا می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

جلسه فروش توکن برای STEED قبلاً در صرافی P2PB2B آغاز شده است.

این توکن ها را می توان تا 7 آگوست به همراه پیوستن به انجمن پروژه خریداری کرد. پس از فروش توکن، فهرستی در صرافی P2PB2B ارائه خواهد شد. در همین حال، در اینجا شرح مختصری از پروژه است.

استید: آن چیست؟

$STEED توکن بومی پلتفرم است و چیزی است که برای ایجاد انگیزه، حاکمیت و تراکنش‌ها استفاده می‌شود. این یک توکن ERC-20 با ویژگی های نعناع و کاهش تورم است. برای افزایش ارزش استراتژی سوزاندن توکن، درصد مشخصی از توکن از گردش به کاهش تورم حذف می‌شود.

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند؟

همه چیز در مورد ویژگی ها و اینکه آیا کاربران جذب نقدینگی پروتکل خود می شوند یا خیر. اساسا، $STEED یک کلید برای دسترسی به ویژگی ها است. در اینجا برخی از مزایا و ابزارهای مفید وجود دارد:

 • تمام محصولات توکن پایدار برای اعضای پلتفرم با توکن های $STEED در دسترس خواهند بود. این شامل رویدادهای سوارکاری، نمایشگاه ها، خرید محصول و غیره است.
 • به کاربران پلتفرم و اعضای جامعه اجازه می دهد تا تراکنش کنند.
 • دارندگان توکن $STEED می توانند در مدیریت پلتفرم شرکت کنند.
 • پاداش ها و مشوق ها؛
 • مزارع اسب و اصطبل های پرورش اسب در متاورس $STEED.
 • خرید اسب و وسایل اصطبل با NFT.
 • بازی های سوارکاری

در $STEED، تیم توسعه چندین ویژگی را در نظر گرفته است تا به دارندگان، کاربران و اعضای انجمن کمک کند تا از مزایا حداکثر استفاده را ببرند. ویژگی های اصلی $STEED عبارتند از:

 1. بازار NFT. $STEED دارای یک بازار NFT است که در آن می توانید NFT های اسب و اقلام اصطبل را پیدا کنید، جمع آوری کنید و معامله کنید.
 2. STEEDtv Metaverse. اعضا و کاربران می‌توانند مزارع اسب‌های NFT و اصطبل‌های پرورش را در یک متاورس بخرند و سپس اسب‌های دیجیتال خود را روی پلتفرم پرورش دهند و پرورش دهند. مالکان همچنین می توانند مزارع اسب خود را اجاره داده یا اجاره کنند و اصطبل پرورش دهند در حالی که اجاره می گیرند.
 3. تجربه واقعیت دیجیتال. دارندگان $STEED این شانس را خواهند داشت که بر اسب های فهرست شده در بازار NFT سوار شوند و از آن نهایت لذت را ببرند و به شخصیت های مسابقه تبدیل شوند.
 4. ایستگاه های اسب در سراسر جهان هدف $STEED ایجاد ایستگاه‌های اسب در سرتاسر جهان به عنوان بخشی از پروژه‌های آینده بلندمدت ما است. رویدادهای واقعی مسابقه اسب دوانی در چندین مکان برگزار می شود تا دارندگان آن بتوانند اسب سواری کنند. Ride4far، در میان دیگران، ایستگاه ها را تسهیل می کند.

به نظر جالب میاد؟ اکنون به فروش توکن $STEED بپیوندید و در زندگی اجتماعی شرکت کنید! همچنین فراموش نکنید که $STEED را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا