ارزهای دیجیتال

SOURCE به دنبال سوپرشارژ کردن برنامه‌های کاربردی زنجیره‌ای و قراردادهای هوشمند با Airdrop، Mainnet Launch است.

با طراحی هوشمندانه ایردراپ، تمرکز بر توسعه و مشارکت سازمانی، و عملکرد زنجیره‌ای متقابل، بلاک چین $SOURCE به سرعت در میان بزرگترین و بهترین‌های صنعت قرار دارد.

روز پنجشنبه 4 مرداد ماه منبع پروتکل با مسئولیت محدود راه اندازی آزمایشی شبکه بلاک چین متمایز بعدی را برای ورود به بازار کریپتو و اکوسیستم Cosmos اعلام کرد. $SOURCE که به عنوان یک شبکه بلاک چین بسیار کارآمد، مقیاس پذیر و بدون مجوز برای توسعه dApp قابل اجرا ساخته شده است، یک اکوسیستم DeFi مبتنی بر زنجیره هوشمند Binance و توسعه مشارکت استراتژیک سازمانی را به Interchain می آورد. $SOURCE برای شرکت‌ها، توسعه‌دهندگان و افراد برای ایجاد و استفاده از dApp‌های مقیاس‌پذیر، قراردادهای هوشمند و ابزارهای Web 3.0، DeFi، NFTs، P2E، شبکه‌های حریم خصوصی، DeSci و غیره به صورت عمومی در دسترس خواهد بود.

در مورد اکوسیستم بلاک چین پیشرفته پروتکل منبع بیشتر بخوانید: مجموعه فناوری Web 3.0 برای افراد، توسعه دهندگان و شرکت ها

به گفته مدیر عامل این تیم، برنامه‌های نوآورانه‌ای برای معرفی سهم بازار جدید به صنعت بلاک چین در کل، با تمرکز $SOURCE و Source DeFi Suite بر پر کردن شکاف بین راه‌حل‌های موجود Web 2.0 و Web 3.0، به اجرا گذاشته شده است. این طرح‌ها در حال حاضر شامل ساخت زیرساخت‌ها برای شرکت‌های خدمات داده‌های وام مسکن، یک متاورس سطح بالا، خدمات بانکداری DeFi با برچسب سفید و غیره است. تیم $SOURCE همچنین در حال حاضر با شرکای خود برای ایجاد حضور قوی در بسیاری از مناطق از جمله ایالات متحده، دبی، اروپای مرکزی، آمریکای جنوبی و ژاپن کار می کند. شبکه آزمایشی $SOURCE در حال حاضر ده‌ها اعتبارسنجی را برای آماده‌سازی راه‌اندازی Airdrop و mainnet زنجیره در اواخر سال جاری نصب کرده است.

یک رویکرد جدید برای Airdrops مورد نیاز است

Airdrop یک بلاک چین نقش مهمی در ایجاد یک پایه قوی برای زنجیره در تاریخ پیدایش دارد. یک راه‌انداز موفقیت‌آمیز ایردراپ، تمرکززدایی یک بلاک چین را برای گروه بزرگی از کاربران درگیر انجام می‌دهد و همزمان از آن‌ها برای مشارکت و مشارکت در شبکه اجتماعی جدید دعوت می‌کند.

همه بلاک چین‌های Cosmos Hub استراتژی‌های متفاوتی در مورد نحوه نزدیک شدن به airdrop توزیع پیدایش خود دارند. در مورد نحوه انجام ایردراپ‌ها به‌عنوان «نهنگ‌های» $ATOM که معمولاً اکثر توکن‌های هر پروژه جدید را دریافت می‌کنند، اختلاف نظر وجود دارد، و کاربران به طور مداوم راه‌هایی برای دور زدن قوانین یا «بازی» ایردراپ پیدا می‌کنند. این امر توزیع و عدم تمرکز را در زمان پیدایش محدود می کند. به عنوان مثال، اگر یک Whale-Cap وجود داشته باشد (که مقدار سکه‌هایی را که می‌توان به هر آدرس کیف پول شخصی در یک airdrop توزیع کرد محدود می‌کند)، مردم می‌توانند $ATOM خود را به چندین آدرس پخش کنند، و بنابراین از تأثیر هرگونه کلاهک نهنگ جلوگیری کنند. . آنها می توانند بعداً همه توکن های خود را ادغام کنند و برتری قابل توجهی نسبت به سایر نمایندگان دارند. این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با تسویه مستمر پاداش‌های سهام خود، ارزش پروژه را کاهش دهند. تیم $SOURCE با این اقدامات حریصانه و مخرب آشناست و یک مدل ایردراپ منحصربفرد طراحی کرده است که بیشترین پاداش را برای افراد موجود و فعال خواهد داشت. انجمن #SourceForce.

$SOURCE-Drop

ایردراپ $SOURCE-Drop با دقت طراحی شده است تا حداکثر سود را برای اعضای جامعه پروتکل منبع که قبلاً هر دو سورس توکن $SRCX (توکن جوایز بازار خودکار DeFi پروتکل منبع، BEP-20) و Cosmos Hub $ATOM را دارند، ارائه دهد. SRCX باید در کیف پول غیرمتمرکز مانند Metamask، Trust یا Binance Smart Chain و ATOM باید در کیف پول Keplr نگهداری شود. ثبت هر دو آدرس کیف پول ATOM و SRCX خود در برنامه Source Web 3.0 از طریق اتصال کیف پول برای شرکت الزامی است.

$SOURCE-Drop دارای کلاه نهنگ خواهد بود و قابل بازی نخواهد بود. مقدار $SOURCE قابل مطالبه با میانگین وزن کیف پول موجودی ATOM و SRCX دارنده تعیین می شود. وزن کیف پول با نسبت موجودی کیف پول کاربر به عرضه در گردش تعیین می شود. اگر هیچ SRCX نگهداری نشود، یک صفر در محاسبات ثبت می‌شود و این مقدار $SOURCE دریافتی برای دارندگان ATOM که SRCX ندارند به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. این سناریویی را ایجاد می‌کند که در آن حتی بزرگ‌ترین نهنگ‌های ATOM به طور قابل‌توجهی کمتر از شرکت‌کننده‌ای که SRCX دارند، SOURCE دلار دریافت می‌کنند. به همین ترتیب، دارندگان SRCX که آدرس ATOM را در برنامه ادعایی ثبت نمی‌کنند، نمی‌توانند $SOURCE-Drop را به عنوان آدرس $ATOM Cosmos Hub (از طریق کیف پول Keplr) برای ایجاد آدرس عمومی بلاک چین SOURCE جدید دریافت کنند.

***ATOM و SRCX که در صرافی‌های متمرکز نگهداری می‌شوند، واجد شرایط SOURCE-Drop نخواهند بود.

چند عکس فوری از SRCX و ATOM برای محاسبه مبالغ قابل مطالبه استفاده خواهد شد. هیچ تاریخ عکس فوری برای جلوگیری از هر گونه بازی سازی اعلام نخواهد شد. این به مؤمنان واقعی و اعضای جامعه ATOM و SRCX که درازمدت دارند پاداش می دهد. این استراتژی برای فعال کردن یک اکوسیستم وب 3.0 واقعا غیرمتمرکز طراحی شده است، به کسانی که به چشم انداز «اینترنت بلاک چین ها» و جوامع #SourceForce در Cosmos Hub وفادار هستند، پاداش می دهد و برای دریافت کنندگان $SOURCE-Drop قدردانی بیشتری ایجاد می کند.

واجد شرایط بودن پاداش

مشارکت‌کنندگان و شرکت‌کنندگان در شبکه آزمایشی $SOURCE همچنین واجد شرایط دریافت پاداش $SOURCE از مشارکت فعال مانند ایجاد کیف پول، راه‌اندازی یک گره اعتبارسنجی در شبکه آزمایشی $SOURCE، راه‌اندازی یک قرارداد هوشمند و غیره خواهند بود. مشارکت‌های اضافی و مشارکت فعال انجمن به اعضا نیز پاداش داده خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد بلاک چین $SOURCE، اینجا را کلیک کنید.

برای آماده شدن برای SOURCE-Drop، حتما کیف پول Keplr را نصب کرده و از آن برای ذخیره ATOM خود استفاده کنید. توکن منبع (SRCX) را می توان در PancakeSwap خریداری کرد و در کیف پول Trust Wallet، Metamask یا بایننس Smart Chain Wallet ذخیره کرد. برای دنبال کردن آموزش در صورت نیاز از وب سایت پروتکل منبع در اینجا دیدن کنید


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا