ارزهای دیجیتال

Solana (SOL) 20٪ سود در 24 ساعت گذشته چاپ می کند

رکود کلی ارزهای دیجیتال باعث شد که همه دارایی ها به سطوح حمایتی بچسبند تا سرپا بمانند. سولانا (SOL) یکی از متاثرترین کشورهایی بود که از این حرکت متاثر شد و از بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 260.06 دلار منحرف شد و در حال حاضر با قیمت 13.75 دلار معامله شد.

کل عرضه SOL در گردش 362,782,994 دلار است. همچنین، پایین ترین قیمت 24 ساعته 11.17 دلار و بالاترین آن 13.78 دلار است.

قیمت فعلی منعکس کننده افزایش قیمت سولانا است که در حال حاضر در رتبه 14 قرار دارد CoinMarketCap با حجم معاملات 739,091,583 دلار که در 24 ساعت 38.59 درصد افزایش داشته است.

اگرچه سولانا در حال حاضر در رتبه بندی نزولی است، اما همچنان در حال ثبت سودهای گسترده در معاملات است.

حمایت از قیمت سولانا با وجود روند فعلی چیست؟

روند فعلی قیمت و افزایش حجم سولانا توسط فعالیت معامله گران در بازار حمایت می شود. علیرغم ثبت رکود گسترده در زمستان کریپتو، این پروژه همچنان از پذیرش گسترده سرمایه گذاران برخوردار است.

زمان اجرای سریع تراکنش آن را به طور گسترده توسط موسسات و افراد به طور یکسان پذیرفته است. کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت سولانا ممکن است در ماه های آینده افزایش یابد.

همچنین، استفاده از SOL برای بازی و NFT آن را به پروژه ای ایده آل در آینده برای سرمایه گذاران تبدیل می کند. با این حال، قیمت SOL از زمستان کریپتو در حال حاضر مصون نیست.

سولانا اخیراً از پذیرش قوی برای پروژه‌های NFT برخوردار بوده است، به طوری که بسیاری از غول‌های بازی برجسته برای خریدهای درون‌بازی خود به این دارایی متکی هستند.

سولانا در حال حاضر علاقه سرمایه گذاران را جلب می کند زیرا سرمایه گذاران به دنبال تجمیع در توکن های قدیمی و قابل اعتماد هستند. با فروپاشی FTX و توکن اصلی آن، FTT، سولانا یک گزینه سرمایه گذاری مناسب برای کاربران ارائه می دهد.

قیمت سولانا در حال حاضر حدود 13.75 دلار است. | منبع: نمودار قیمت SOLUSD از TradingView.com

SOL پیش بینی کرد در کوتاه مدت نزولی شود

منبع: نمای معاملاتی

با یک شکست نزولی مشاهده شده در کانال جانبی، در حدود سطح 30 تا 45 دلار، قیمت SOL به زیر منطقه حمایت بحرانی 25 تا 30 دلار سقوط کرد و به سطح حمایت 12.50 دلار رسید. قیمت از این سطح حمایت جهش کرد و به نظر می رسد روند صعودی را آغاز کرده است و در حال حاضر با قیمت 13.75 دلار معامله می شود.

MacD زیر خط سیگنال قرار دارد و احتمال یک روند صعودی را نشان می دهد. منطقه حمایت 12 دلار همچنان معتبر است، در حالی که منطقه مقاومت بین سطح 25-30 دلار قرار دارد.

نوسانگر تصادفی سولانا را در منطقه اشباع فروش نشان می دهد. با این حال، خط در حال تلاش برای ورود مجدد به کانال است.

احساسات نزولی سولانا با از بین رفتن قوی ترین پلت فرم پشتیبانی آن، FTX، تقویت شد. علیرغم تجمع کوتاه 24 ساعته خود، SOL احتمالا در کوتاه مدت به حرکت نزولی ادامه خواهد داد.

سولانا یکی از هیجان‌انگیزترین پروژه‌های ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاران است و نویدهای زیادی برای آینده دارد. اگرچه سرمایه‌گذاران در حال فروش وحشتناک یا کوتاه‌مدت هستند، سرمایه‌گذاران نهادی نگاهی بلندمدت به توکن‌های کریپتو دارند.

سولانا احتمالا منطقه مقاومت 25 تا 30 دلاری را قبل از پایان سال 2022 آزمایش خواهد کرد. کارشناسان و سرمایه گذاران امیدوارند که چشم انداز مثبت تری از بازار در روزهای آینده داشته باشد.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا