ارزهای دیجیتال

Solana (SOL) سرمایه‌گذار چشم سرمایه; آیا 5 دلار امکان پذیر است؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت SOL برای بازپس گیری منطقه تقاضای کلیدی 20 دلار تلاش می کند زیرا قیمت در حدود 13.5 دلار معامله می شود.
  • قیمت SOL ضعیف باقی می ماند زیرا خرس ها بر بازار تسلط دارند. قیمت نمی تواند شکسته شود و به بالای 20 دلار بسته شود با این همه عدم اطمینان در بازار
  • معاملات قیمت SOL در زیر، میانگین متحرک نمایی 50 و 200 را با ادامه قیمت در حرکت نزولی (EMA) دریافت می کنند.

سولانا (SOL) پس از رد شدن به دلیل شکست FTX و روند نزولی فعلی بازار که قیمت را به پایین ترین حد 13.5 دلار تحت تاثیر قرار می دهد، به معامله زیر 20 دلار ادامه می دهد.

در بازه زمانی بالا، قیمت سولانا (SOL) ضعیف به نظر می رسد، که نتیجه احتمالی آن یک حرکت روند نزولی در مقایسه با روند صعودی است. علیرغم جهش تسکین و عدم اطمینان پیرامون بازار کریپتو، شکست FTX همچنان به عنوان کاتالیزوری برای پایین آمدن بازار عمل می کند.

اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ بازار را متوقف کرده است، زیرا هنوز حرکت قابل توجهی انجام نداده است و نگرانی ها را در مورد جهت گیری بازار افزایش داده است. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت سولانا (SOL) در نمودار هفتگی

علیرغم جهش تسکین در بازار، با افزایش قیمت SOL از پایین ترین سطح هفتگی 11 دلار به بالاترین سطح 14.5 دلار، بازار کریپتو همچنان نامطمئن و متلاطم است و بیشترین تأثیر را بر قیمت Solana (SOL) دارد. بسیاری از آلت‌کوین‌ها برای بقا تلاش می‌کنند و تلاش می‌کنند تا همچنان که قیمت‌های آلت‌کوین‌ها به حرکت نزولی قیمت ادامه می‌دهند، سرپا بمانند.

با توجه به اخبار بسیار در مورد تسلیم شدن قریب الوقوع تمام دارایی های رمزنگاری شده همراه با FTX و سایر پروژه های رمزنگاری که از ورشکستگی رنج می برند، ممکن است به زودی به پایان برسد.

قیمت SOL پس از نشان دادن قدرت بسیار بالا که از پایین ترین سطح هفتگی 11 دلار به بالاترین سطح 14.5 دلار صعود کرد زیرا قیمت نتوانست به بالای 20 دلار برسد، بسته شدن هفتگی به زیر منطقه مهم 20 دلار داشت.

قیمت 20 دلار همچنان حوزه کلیدی مورد علاقه SOL برای از سرگیری جهش امدادی است. معاملات زیر این محدوده برای گاو نر به اندازه کافی خوب نیست.

مقاومت هفتگی برای قیمت SOL – 20 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت SOL – 10 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت SOL در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه SOL | منبع: SOLUSDT در Tradingview.com

قیمت SOL پس از بسته شدن به زیر 20 دلار در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی ضعیف باقی می ماند. از آنجایی که قیمت اتریوم قادر به شکستن و بسته شدن به بالای 20 دلار نیست، شانس بیشتری برای آزمایش مجدد قیمت در مناطق 5 دلاری وجود دارد.

قیمت SOL در حال حاضر با 13.5 دلار زیر 50 و 200 EMA معامله می شود که به عنوان مقاومتی برای قیمت SOL از معاملات بالاتر عمل می کند. برای شروع طرح بازیابی قیمت، قیمت SOL باید به بالای 21 دلار و 40 دلار برای قیمت SOL برسد.

مقاومت روزانه برای قیمت SOL – 15 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت SOL – 10 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا