ارزهای دیجیتال

SOL پس از دو تلاش ناموفق در این هفته، یک ضربه دیگر به قیمت 44 دلار می کند

گاوهای نر سولانا (SOL) مصمم هستند که قیمت سکه را بالاتر ببرند و از سطح 44 دلار عبور کنند.

  • قیمت سولانا حرکت صعودی قوی را نشان داده است. پشتیبانی در 40 دلار یافت شد.
  • سکه در مقایسه با پایین ترین سطح خود در سال 2021 بیش از 70 درصد به اوج خود رسیده است.
  • الگوی مثلث صعودی نمودار روزانه در روزهای آینده به سودهای عظیمی دست پیدا می کند.

سولانا پس از دو بار تلاش و شکست برای شکستن سطح 44 دلار، تلاش می کند دوباره آن بازگشت بزرگ را انجام دهد.

SOL در حال حاضر 43 دلار است

با توجه به CoinMarketCap، سولانا 2.30 درصد کاهش یافته است و تا زمان نوشتن این مقاله با قیمت 43.41 دلار معامله می شود. گاوها مصمم هستند که قیمت را بالا ببرند و به 44 دلار یا بالاتر برسند. SOL امروز در اطراف منطقه مقاومت کلیدی 44 دلار جمع شده است و به نظر می رسد که برای رسیدن به آن فقط به فشار کمی نیاز دارد.

حال، اگر خریداران نتوانند شتاب فعلی را حفظ کنند، این می تواند سومین تلاش ناموفق سکه برای شکستن سطح هدف باشد. در این مرحله، سطح پشتیبانی کلیدی 40 دلار است.

مشاهده می شود که سولانا حجم معاملات چشمگیری دارد، اما خریداران باید این شتاب را حفظ کنند. RSI همچنان بالای 50 نقطه شناور است. حال، اگر سکه بتواند در این محدوده هدف باقی بماند، SOL احتمال خوبی برای شکستن مقاومت دارد.

علاوه بر این، MACD امروز یک الگوی متقاطع صعودی ایجاد کرده است که برای بسیاری از خریداران فریبنده به نظر می رسد، اما هنوز برای برقراری تماس زود است.

Breakout جعلی برای SOL؟

در صورتی که قیمت SOL بالاتر از 44 دلار باشد، تاریخ به ما می گوید که این فقط می تواند یک شکست جعلی باشد. بنابراین، اتفاقی که می‌افتد این است: اگر SOL نتواند از مقاومت کلید عبور کند، خرس‌ها ممکن است قدرت را در دست بگیرند و باعث سقوط SOL به 40 دلار شوند.

از سوی دیگر، اگر SOL بتواند با موفقیت از سطح مقاومت بحرانی عبور کند، SOL پتانسیل شلیک 60 دلاری را دارد. اما در این برهه از زمان این تفکر آرزویی است.

قیمت جفت SOL/USD در روز پنجشنبه به اوج خود بازگشت و به 45.07 دلار رسید که تحت تأثیر داده های اخیر مصرف کنندگان ایالات متحده بر تورم قرار گرفت. گفته می شود که این بالاترین قیمتی است که SOL در سال جاری از 30 جولای به آن دست یافته است. در مقابل، قیمت فوق 71 درصد بالاتر از پایین ترین سطح ثبت شده در ژوئن است که مجموع ارزش بازار را به حدود 15.40 میلیارد دلار می رساند.

نکته قابل توجه، سولانا به دلیل سهم بازار قوی خود در NFT و DeFi توانست به این هدف برسد زیرا در حال حاضر میزبان حدود 75 پروژه DeFi با مجموع TVL 1.98 میلیارد دلار است. با ارقام فعلی، SOL بدون شک یکی از قوی‌ترین ارزهای دیجیتال است، زیرا در کنار Avalanche، Ethereum، Tron و BNB به عنوان پنجمین پلتفرم بزرگ در رتبه‌بندی قرار می‌گیرد.

SOL total market cap at $15.1 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from The Independent, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا