ارزهای دیجیتال

SOL پس از اکسپلویت 40 دلار ضرر می کند – پشتیبانی بعدی چیست؟

قیمت سولانا به دنبال سوء استفاده هکرها برای تخلیه وجوه با استفاده از برنامه های خارجی ناپایدار است. حدود 8000 کیف پول از فانتوم و سولانا هک شد و تقریباً 8 میلیون دلار از کاربران به سرقت رفت. قیمت سکه بلافاصله با پشتیبانی از 35 دلار به 40 دلار کاهش یافت.

یکی از بازارهای Solana NFT، Magic Eden، به کاربران کیف پول فانتوم و سولانا توصیه کرد که مجوزهای موجود در تنظیمات برنامه کیف پول را لغو کنند.

خوشبختانه، فقط برخی از کیف پول ها خالی شد و شبکه به طور کامل به خطر نیفتاد. دیروز با انتشار خبر اکسپلویت، حجم معاملات قرمز رنگ بود. در یک لحظه، بسیاری از کاربران در وحشت بودند و سعی می کردند سکه های خود را جابجا کنند یا بفروشند

طبق گفته‌های CoinMarketCap، قیمت کریپتو تا زمان نوشتن این مقاله 3.07 درصد یا به 40.12 دلار افزایش یافته است.

Chart from TradingView.com

سولانا RSI 50 امتیاز پایین آمد، مومنتوم نزولی مشاهده شد

نمودار روزانه نشان می دهد که RSI به میزان 50 واحد کاهش یافته است که نشان دهنده یک روند نزولی و یک اصلاح گسترده است.

MACD همچنین یک الگوی متقاطع نزولی را نشان داد که ممکن است باعث سقوط قیمت SOL نزدیک‌تر به 35 دلار یا حتی پایین‌تر در روزهای آینده شود.

قیمت SOL اکنون به مسیر نزولی می رود و یک شکست در زیر الگوی مثلث صعودی موظف به تایید آن است. هنگامی که این اتفاق می افتد، SOL باید با 35 دلار مجددا آزمایش شود. از آنجایی که SOL بازدیدهای زیادی را تجربه می کند، بازیابی ممکن است مدتی طول بکشد. از سوی دیگر، کارشناسان کریپتو معتقدند که قیمت SOL به راحتی می تواند تا پایان ماه 50 دلار را هدف قرار دهد.

در زمان نگارش این مقاله، به اصطلاح قاتل اتریوم توانست با وجود ضررها، کم کم به عقب برگردد. با توجه به شتاب فعلی، این احتمال وجود دارد که SOL از 40 دلار عبور کند.

افزایش مشارکت اجتماعی برای SOL 192٪

تحلیلگران توانستند پنج شاخص کلیدی را مشخص کنند که می تواند به بازگشت سولانا کمک کند که شامل افزایش حجم معاملات مشاهده شده در 24 ساعت گذشته و همچنین افزایش احساسات رسانه های اجتماعی یا حجم جستجوی گوگل برای سولانا می شود.

مشاهده می‌شود که اشاره‌های رسانه‌های اجتماعی SOL تا 64 درصد افزایش یافته و مشارکت اجتماعی نیز 191.7 درصد افزایش یافته است که نشان‌دهنده افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به سولانا است.

در حال حاضر، تجزیه و تحلیل فنی SOL افزایش قیمت و احساسات مثبت بازار را نشان می دهد. عزیز مصطفی، تحلیلگر کریپتو، به نمودارهای قیمت SOL نگاه کرد و متوجه شد که حرکت صعودی سکه می تواند قیمت SOL را از 70 دلار به 80 دلار افزایش دهد.

به طور مشابه، @Pentosh1، یک تحلیلگر معروف رمزنگاری، معتقد است که قیمت SOL می تواند از 42 دلار عبور کند و از 48 دلار به 60 دلار افزایش یابد.

nROlh0Jl

SOL total market cap at $14 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from FX Empire, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا