ارزهای دیجیتال

SOL علیرغم پیشرفت‌های اخیر نتوانست به اوج 60 روزه جدید برسد

حرکت قیمت برای Solana (SOL) کاملاً صعودی به نظر می رسد اما در عین حال کند است زیرا قادر به پاسخگویی به خواسته های خریداران نیست.

سولانا در حال حاضر به صورت جانبی معامله می کند و یک الگوی مثلث صعودی را تشکیل می دهد. EMA 50 روزه به عنوان سطح پشتیبانی آن عمل می کند. خریداران شب گذشته در ولگردی و ولگردی خرید بودند که باعث شد حجم آن به 140 درصد افزایش یابد.

گاوها کنترل قیمت SOL را در دست دارند که آن را بالاتر می برد، در حالی که خرس ها در تلاش برای تصاحب آن هستند. فروش گسترده بیت کوین بر سایر آلتکوین ها از جمله SOL تأثیر گذاشته است. اگر حرکت فعلی در یک جهت خاص منحرف نشود، SOL ممکن است در این بین گیر کند.

فعالیت خرید انبوه باعث افزایش حجم معاملات می شود

اکشن قیمت در حال حاضر بالاترین قیمت را به طور خاص برای SOL نشان می دهد، اما خرس ها توانستند آن را در منطقه 46 دلاری به بازار عرضه کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، SOL در حال حاضر در الگوی مثلث صعودی در حال نوسان است.

با توجه به CoinMarketCap، در حالی که در الگوی مثلث گیر کرده است، SOL با کاهش 4.68٪ کاهش یافته است یا تا زمان نوشتن این مقاله با قیمت 39.76 دلار معامله می شود.

عدم قطعیت در قیمت‌های آلت‌کوین که قیمت‌های آلت‌کوین در چند روز گذشته نزدیک به خط روند صعودی می‌شوند، خریداران را به خرید تهاجمی سوق داده و حجم کل سکه را در یک شبه 140 درصد یا یک میلیارد دلار افزایش می‌دهد.

اخیراً، RSI SOL پس از رسیدن به مرز فروش بیش از حد، روند نزولی را شکست. با در نظر گرفتن این موضوع، گاوها تمایل دارند قیمت توکن را در بالای خط مقاومت قرار دهند.

SOL در حال حاضر در آب های یک طرفه در حال گذر است و خریداران باید منتظر یک نشانه برای حرکت جهت باشند.

قیمت SOL بین خرس و گاو نر فشرده شد

قیمت SOL هر دو پایین‌تر و اوج‌های پایین‌تر را تجربه کرده است که فشار فوق‌العاده‌ای را برای سکه نشان می‌دهد. اما، آخرین تلاش سولانا در 8 آگوست برای افزایش قیمت، بالاترین قیمت پایین تر را به 43.77 دلار رسانده است.

اگرچه این توکن بی وقفه برای جبران ضرر خود می جنگد، اما اکنون بازار تحت تسلط خرس ها است. در این پرتو، سرمایه گذاران باید یک تجمیع برای قیمت SOL و به دنبال آن نقض سطح حمایت موجود در 38.22 دلار را پیش بینی کنند.

انجام این کار ممکن است منجر به سقوط 17٪ در SOL شود که ممکن است بازدید مجدد در 31.66 دلار را تضمین کند. حتی اگر این سطح ممکن است به عنوان یک خط حمایت عمل کند، ممکن است به دلیل نقدینگی موجود در زیر آن دچار خوردگی شود.

هنگامی که این سطح شکسته شد، ممکن است سکه به سطح حمایت هفتگی 24.52 دلار بازگردد و سپس نقدینگی موجود در زیر آن را که از 13 تا 19 ژوئن تشکیل شده بود جمع آوری کند.

با این حال، اگر قیمت SOL بتواند با موفقیت از خط حمایت 38.22 دلار عبور کند و بتواند مانع تعیین شده در 47.43 دلار را بشکند، قطعاً این تز صعودی را به چالش می کشد.

SOL total market cap at $14.5 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Gettotext, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا