ارزهای دیجیتال

Snook با مشارکت با دامنه های غیرقابل توقف و LobsterDAO اتاق هایی با موضوع BBT اضافه می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Snook با مشارکت با دامنه های غیرقابل توقف و LobsterDAO اتاق هایی با موضوع BBT اضافه می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • اسنوک یک بازی آرکید مبتنی بر چند ضلعی است که از آوریل 2022 به طور منظم توسط هزاران کاربر هر ماه بازی می شود.
  • مشارکت اسنوک با Unstoppable Domains شامل راه اندازی اتاق های منحصر به فرد با موضوع BBT و درگیر کردن کاربران در این دو جامعه است.
  • اتاق‌های با تم BBT به برندها اجازه می‌دهند تا یک محیط مجازی برای جامعه خود ایجاد کنند که در آن میزبان مسابقات و رویدادها باشند
  • اتاق هایی با تم BBT فقط برای دارندگان توکن قابل دسترسی است

اسنوک (SNK) یک بازی چند نفره مار بازی برای کسب درآمد (P2E) است که بر روی بلاک چین Polygon ساخته شده است. بازیکنان سعی می کنند با کنترل مارهای خود در برابر سایر مارهای روی نقشه دست برتر را به دست آورند. توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در بازی برای باز کردن پوسته‌های خاص و ترکیب‌های ویژگی‌ها خدمت می‌کنند.

اسنوک یک همکاری استراتژیک با Unstoppable Domains ایجاد کرده است تا جامعه بزرگی را برای سرمایه گذاری بازی های چند نفره آنلاین خود جمع کند. Unstoppable Domains دارای یک جامعه رمزنگاری بزرگ است و اعضایی که از این انجمن به Snook می آیند به طور قابل توجهی پایگاه کاربران اسنوک را افزایش داده اند. بازی آنلاین IO Snook اکنون اتاق های BBT Themed را برای شرکای خود اعلام کرده است.

اتاق‌های مضمون BBT که در نتیجه همکاری با LobsterDAO اعلام شده‌اند، تجربه‌های مجازی با رمز و مارک هستند که پروژه می‌تواند با جامعه آنها تعامل داشته باشد. در این اتاق ها، برندها می توانند شب ها و مسابقات بازی را با جوامع خود میزبانی کنند و از تم بازی Snook’s Snake برای ایجاد یک محیط مارک دار استفاده کنند. اتاق‌های تم BBT میزبان یک شب بازی ویژه برای دارندگان LobsterDAO NFT خواهند بود. رای گیری صاحبان NFT برای شب بازی در 14 آگوست به پایان رسید.

اتاق های با تم BBT چه کاری انجام می دهند؟

اتاق‌های Snook BBT Themed پتانسیل همکاری در صنعت Web3 را افزایش داده‌اند و به برندها فرصت تجربه‌های زیادی را می‌دهند. برندها می توانند دارایی های درون بازی را طراحی کنند و برندهای خود را برجسته کنند تا یک محیط مجازی منحصر به فرد ایجاد کنند. اسنوک یک مدل بازی ایجاد کرده است که ارزش عملکرد و مهارت را به جای بازی های غیر سرگرم کننده مبتنی بر کلیک و استخراج باز می کند.

فقط کاربرانی که توکن مناسب دارند می توانند وارد اتاق های با موضوع BBT شوند. به عنوان یک روش جدید برای رشد جوامع، این اجازه نمی‌دهد کاربران بدون نشانه وارد اتاق شوند. اعضای انجمن و دارندگان توکن می توانند از مزایای خاصی برخوردار شوند و در رویدادهای اتاق ها شرکت کنند. شرکت‌کنندگان می‌توانند تورنمنت‌های مختلفی را در اتاق BBT Themed ایجاد کنند، جوایزی را به کاربران رقابتی ارائه کنند و با کاربران در انجمن اسنوک تعامل داشته باشند.

همکاری با LobsterDAO و Unstoppable Domains

در نتیجه همکاری با UD، کاربران اسنوک می توانند با UD خود وارد شوند و با دیگر دارندگان UD در بازی به رقابت بپردازند. کاربران UD می‌توانند به اتاق ویژه‌ای با تم BBT بپیوندند که در آن می‌توانند با Snook‌های ویژه‌ای که برای برند مشترک ساخته شده‌اند بازی کنند و با ترکیب مفهوم P2E با مکانیک Pay-Per-Kill، توکن‌های SNK کسب کنند. مشارکت با Unstoppable Domains اعضای جامعه را هیجان زده کرده است. تصور می شود که این دو مشارکت نقاط عطف و اهداف جدیدی را برای اکوسیستم اسنوکس تعیین می کنند.

این سرمایه گذاری جدید از Snook یک گام خوب به جلو برای اکوسیستم و صنعت GameFi است. با پشتیبانی از قابلیت همکاری با پیشرفت های چند زنجیره ای، هر کسی که به NFT ها و بازی های بلاک چین علاقه مند است، می تواند از این اتاق های با موضوع BBT برای تعامل با کاربران مختلف و تعامل نزدیک با مخاطبان خود استفاده کند.

اطلاعات بیشتر درباره اسنوک

اسنوک یک بازی بلاک چین مبتنی بر چند ضلعی است که در ماه گذشته توسط 5.59 هزار کاربر مختلف بازی شده است. در اسنوک، یک بازی مار مانند که به بازیکنان برای سرعت، مهارت و اراده پاداش می‌دهد، ارزش NFT بر اساس مهارت‌های شما متفاوت است. این بازی اساساً شبیه سایر بازی‌های IO است و اولین نسخه از چنین بازی‌هایی است که می‌توان روی بلاک چین بازی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا