ارزهای دیجیتال

Smart Token Labs NFT های مشتق شده از Cat Cool و World of Women را برای شرکت کنندگان Devcon VI در بوگوتا فعال می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سیدنی، استرالیا، 15 اکتبر 2022، Chainwire

NFT های مضمون شامل نام تجاری Devcon VI هستند و برای دارندگان بلیط تأیید شده در دسترس هستند و حق امتیازهای آینده با خیریه ها تقسیم می شود.

Smart Token Labs از راه حل NFT مشتق شده BrandExtender برای ایجاد یک پیشنهاد NFT منحصر به فرد برای 6000 شرکت کننده در Devcon VI در بوگوتا این هفته استفاده کرده است.

1665838204 772 Smart Token Labs NFT های مشتق شده از Cat Cool

هر شرکت کننده این فرصت را دارد که یک گربه باحال یا World of Women NFT را در لباس های مارک Devcon VI و موارد دیگر بپوشد و NFT را به عنوان یک مشتق کاملاً زنجیره ای بر اساس Cool Cat یا WoW اصلی بسازد.

NFT ها به عنوان بخشی از Permissionless Perks به شرکت کنندگان ارائه می شود که یک پلت فرم باز برای اشخاص ثالث برای ارائه هدیه یا پیشنهادات به دارندگان بلیط تأیید شده بر اساس گواهینامه های بلیط.

ما خوشحالیم که در تحویل آن مشارکت داریم امتیازات بدون مجوز از طریق تأییدیه بلیط رمزنگاری شده و BrandConnector.ioویکتور ژانگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Smart Token Labs گفت. «ما فکر می‌کردیم که مناسب است که یک امتیاز ویژه از خودمان را به شرکت‌کنندگان Devcon VI ارائه دهیم. این به شکل مشتقات برند Devcon VI بر اساس دو مجموعه شگفت‌انگیز NFT و به طور خاص، چهار Cool Cat و World of Women NFT که متعلق به STL هستند، ارائه می‌شود.

برای ادعای مشتقات NFT، شرکت کنندگان باید از طریق تأییدیه بلیط ثابت کنند که دارنده بلیط هستند.

با ورود به وب‌سایت آنلاین Suit Up، آنها می‌توانند مشتقات خود را در طیف وسیعی از لباس‌های مختلف بپوشند و آن را به صورت زنجیره‌ای برش بزنند. دارنده بلیط هزینه های بنزین را پرداخت می کند، اما خود NFT بدون هیچ هزینه ای ارائه می شود. حق امتیاز آینده حاصل از فروش ثانویه به ترتیب بین Devcon، دارندگان بلیط Devcon و STL به ترتیب 3٪، 2٪ و 1٪ تقسیم می شود. Devcon و STL حق امتیاز را به موسسات خیریه یا پروژه هایی که از جامعه اتریوم پشتیبانی می کنند اهدا می کنند.

اثر هنری کت و شلوار NFT با همکاری WeDiscover یک محصول، طراحی و آژانس خلاقانه مستقر در سیدنی توسعه یافته است.

درباره SMART TOKEN LABS

Smart Token Labs در حال ایجاد استاندارد جدیدی برای آینده ای توکن شده است. از سال 2017، دو پل اصلی برای این آینده ایجاد کرده است: AlphaWallet، یک کیف پول NFT تلفن همراه منبع باز، و TokenScript، یک چارچوب جدید برای ترکیب و قابلیت همکاری توکن. BrandConnector یک راه حل پیشرفته توکن گیتینگ مبتنی بر چارچوب منبع باز TokenScript است.

مخاطب

CMO
برنت آنلز
آزمایشگاه توکن هوشمند
[email protected]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا