ارزهای دیجیتال

Shiba Inu حرکت قیمت شگفت‌انگیز را نشان می‌دهد – آیا SHIB می‌تواند خط صاف را کنار بگذارد؟

شیبا اینو (SHIB) در آستین خود پر از شگفتی است. آخرین رشد قیمت سکه میم سگ برتر چشمگیر بود زیرا این سکه توانست پایین ترین سطح نوسان روزانه را که در کل تاریخ معاملات کریپتو دیده می شد را به نمایش بگذارد.

از زمان نوشتن این مقاله، SHIB 2.66٪ یا 0.00001217 دلار افزایش یافته است.

طبق نمودار روزانه، SHIB به طور مداوم روی یک خط مستقیم که در چند روز گذشته دیده شده است، حرکت کرده است. در واقع، قیمت سکه میم سگ برای یک هفته متوالی کمی تغییر نکرده است، که به ویژه برای دارایی‌های فراری مانند SHIB عجیب است.

Chart: TradingView.com

شیبا اینو در یک خط صاف؟

مشخص نیست که چرا Shiba Inu عملکرد ثابت یا کندی از خود نشان داده است – اما برخی صحبت‌ها از سوی سرمایه‌گذاران و معامله‌گران وجود دارد مبنی بر اینکه به نظر می‌رسد مشکلات نوسانات SHIB به دلیل کاهش نرخ سوخت توکن رخ داده است. توسط پروژه های قبلی Shiba Inu lke Shibarium Multiverse تقویت شده است.

در 21 ژوئن، SHIB در حین پایین آمدن به کانال نزولی نفوذ کرد که می‌توانست نشان‌دهنده معکوس شدن سکه باشد. با این حال، اختلاف در جریان ورودی و حجم معاملات باعث شد SHIB به 0.00001 دلار بازگردد.

Shibaswap بهتر از BAYC و OpenSea

Shiba Inu فقط یک میم کوین دیگر نیست که نام آن را شنیده اید زیرا متعهد به رشد و گسترش شبکه است. راه اندازی Shibaswap و حرکت مداوم آن به عنوان برترین dApps اتریوم از نظر سیگنال های اجتماعی، موقعیت Shiba Inu را در فضای رمزنگاری تثبیت می کند. Shibaswap توانست به طور متوسط ​​10.8 میلیون دلار از نظر حجم روزانه به دست بیاورد.

این یک عملکرد استثنایی از یک DEX است که می‌توانست از Bored Ape Yacht Club و OpenSea بهتر عمل کند. قابل ذکر است که برداشت های مبادله ای نیز وجود داشت که به خصوص در سطوح تخفیف کاملاً طبیعی است. در حال حاضر، SHIB با تخفیف زیادی از ATH خود معامله می کند.

علاوه بر این، Shibaswap تأثیر زیادی بر عملکرد SHIB داشته است. اما، تأثیر آن در مقایسه با سایر نیروهای اقتصادی یا بازار که ممکن است باعث حرکت یا رفتار عجیب قیمت آن شده باشند، چندان قدرتمند نیست. انتظار می رود اکوسیستم Shibaswap رشد و گسترش یابد که ممکن است افراد بیشتری را تحت تأثیر قرار دهد تا SHIB را به اشتراک بگذارند، اما مردم فقط باید منتظر بمانند و ببینند.

در اخبار دیگر، در حالی که SHIB دیگر بخشی از برترین ارزهای دیجیتال با توجه به ارزش بازار نیست، میم کوین همچنان مورد علاقه فضای کریپتو است. Shiba Inu در حال برنامه‌ریزی برای توسعه یک توکن پاداش، استیبل کوین ساخته شده برای اکوسیستم خود و یک کارت کلکسیونی برای متاورس است.

nJter3Ne

SHIB total market cap at $384 billion on the weekend chart | Source: TradingView.com

Featured image from Slate.com, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا