ارزهای دیجیتال

SHIB در آتش – و یک گاو نر می تواند در گوشه و کنار باشد – در اینجا دلیل آن است

قیمت شیبا اینو (SHIB) بیش از 30 درصد افزایش یافته است که نشان می دهد روند صعودی ممکن است دور نباشد.

  • قیمت SHIB در 14 آگوست بیش از 30 درصد افزایش یافت
  • حجم معاملات شیبا اینو دیروز به 700 درصد رسید. بالاترین میزان از 12 آوریل
  • SHIB دوره طولانی MDIA را ثبت می کند که به این معنی است که معامله گران باید احتیاط کنند

قیمت SHIB تا 0.00017 دلار به اوج خود رسیده است که به طور قابل توجهی بالاترین قیمت از 10 می بوده است. علاوه بر این، حجم معاملات نیز در آخر هفته به 700 درصد رسیده است که بالاترین میزان ثبت شده از 12 آوریل است.

شبکه شیبا اینو روند صعودی عظیمی را در معاملات نهنگ ثبت کرد که در جلسه معاملاتی آگوست به 100000 دلار رسید. به طور قابل توجهی، حدود 400 تراکنش نهنگ انجام شد که به تراکنش های رکوردشکنی بالغ بر بیش از 100000 دلار رسید که SHIB توانست در چند ماه گذشته ثبت کند.

نمودار روزانه SHIB گاو نر زودرس را نشان می دهد

با قضاوت بر اساس حرکت SHIB در نمودار روزانه، به نظر می رسد که جهش قیمتی که در آخر هفته مشاهده شد، یک فراخوان زودهنگام برای یک روند صعودی است.

با توجه به اینکه MFI و RSI مناطق بیش از حد خرید را اجاره می کنند، موقعیت MACD هیچ روند صعودی بالقوه ای را نشان نمی دهد. ظاهراً هیچ تقاطعی بین خطوط روند و MACD دیده نشد که بتواند به یک روند صعودی غول‌پیکر اشاره کند.

مطابق با CoinMarketCap، SHIB تا زمان نوشتن این مقاله 2.72٪ افزایش یافته است یا با قیمت 0.00001619 دلار معامله می شود. علیرغم افزایش ارزش سکه در یک شب، MVRV برای 1D در -7.498٪ پایین است که نشان می دهد تنها چند سرمایه گذار از افزایش قیمت دیروز سود به دست آورده اند.

از سوی دیگر، MVRV برای 30D مثبت در +28.32٪ دیده می شود.

SHIB Extended MDIA را نشان می دهد

معیار دیگری که باید توسط سرمایه گذاران در نظر گرفته شود، MDIA یا میانگین سن سرمایه گذاری دلار است که به میانگین یا میانگین تمام توکن ها و/یا سکه ها در بلاک چین بر اساس قیمت اشاره دارد.

وقتی MDIA افزایش می‌یابد، نشان می‌دهد که توکن‌ها در کیف پول‌ها غیرفعال هستند. یک دوره طولانی روند صعودی MDIA هشدار می دهد که شبکه در مرحله سکون یا راکد است که بالا بردن قیمت را بسیار دشوار می کند.

MDIA شیبا اینو نشان می دهد که MDIA آن برای مدت طولانی یا حداکثر شش ماه کشیده شده است. با این گفته، معامله گران باید همیشه در گرفتن موقعیت های معاملاتی محتاط باشند زیرا MDIA نشان می دهد که SHIB ممکن است سقوط کند.

یکی دیگر از سکه‌های میم سگ، Dogecoin (DOGE) نیز در جلسه معاملاتی دیروز، حتی بدون حمایت ایلان ماسک، که به‌طور غیرمعمولی در مورد سکه سکوت کرده است، در جلسه معاملاتی دیروز، سودهای قابل‌توجهی به ثبت رساند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا