ارزهای دیجیتال

SHIB، XRP با شروع بهبود بازار کریپتو، قدرت خود را نشان می دهد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Shiba Inu (SHIB) و XRP در بهبود فعلی در بازار قدرت خود را نشان داده اند. کاهش بازار کریپتو به دلیل سقوط FTX آغاز شده بود و حتی در حال حاضر، اثرات منفی آن همچنان در سراسر فضا احساس می شود. با این حال، زمانی برای دارایی های دیجیتال در فضا نیز بوده است تا انعطاف پذیری خود را نشان دهند. در حال حاضر، در اواسط هفته، در حال حاضر بهبودی در جریان است و این دو دارایی دیجیتال بیشترین امیدواری را نشان داده‌اند.

XRP به سمت سبز حرکت می کند

مانند بقیه بازار کریپتو، XRP از خشم بازار در امان نمانده بود زیرا از ورشکستگی FTX متحمل شد. توکن در این مدت حدود 30 درصد از ارزش خود را از دست داده بود و در نهایت جایگاه خود را به بالای 0.4 دلار از دست داد. با این وجود، همچنان به مبارزه خوبی ادامه می دهد، که اکنون شاهد حرکت دارایی دیجیتال به سمت سبز بوده است.

با میانگین متحرک 7 روزه، اکثر ارزهای رمزنگاری شده در بازار هنوز در وضعیت قرمز قرار دارند، برخی حتی تا حد ضرر دو رقمی هستند، اما XRP توانسته از این روند خارج شود. دارایی دیجیتال اکنون به طور متوسط ​​7 روزه خنثی است و در نمودارهای 24 ساعته و یک ساعته سودهای جزئی مشاهده می کند.

داده های Coinmarketcap نشان می دهد که قیمت XRP 2.33٪ در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است و تنها برای روز سه شنبه بیش از 5٪ افزایش داشته است. در یک ساعت گذشته، در حال حاضر 1.18٪ افزایش یافته است و این یک بار دیگر آن را به 0.4 دلار نزدیک می کند. اگر این روند ادامه یابد، احتمالاً XRP قبل از پایان روز معاملاتی اواسط هفته به بالای 0.4 دلار خواهد رسید. با توجه به قدرتی که دارایی دیجیتال همچنان نشان می دهد، آزمایش 0.42 دلار محتمل است.

XRP trending at $0.37 | Source: XRPUSD on TradingView.com

کاهشی در حجم معاملات توکن در روز گذشته وجود دارد که می‌تواند در برابر این بازیابی مؤثر باشد، اما بازیابی بیش از 0.4 دلار آن را بالاتر از میانگین متحرک 100 روزه قرار می‌دهد و سیگنال‌های خرید را در سراسر صفحه راه‌اندازی می‌کند.

SHIB در حال بهبود است

درست مانند XRP، SHIB نیز سیگنال های بسیار قوی را در روز گذشته نشان می دهد. پس از سقوط به زیر 0.00001 دلار، فروش به سرعت آغاز شده است، اما حتی این نیز ادامه نخواهد داشت. SHIB در 24 ساعت حرکت خوبی را مشاهده می‌کند، اگرچه برخلاف XRP، هنوز در میانگین متحرک 7 روزه ضرر می‌کند. به این اضافه کنید که انباشت نهنگ SHIB در حال افزایش است و دستور العملی برای رالی دیگری است.

یک نهنگ بزرگ اتریوم در روز گذشته در حال جمع آوری میم کوین بوده و در این مدت 653 میلیارد SHIB (6 میلیون دلار) به موجودی خود اضافه کرده است. رتبه بندی میم کوین را به رتبه 1 در میان بزرگترین نهنگ های 5000 ETH در این مدت کشیده است.

سوزاندن SHIB نیز در این مدت افزایش یافته است. یک کیف پول منفرد بیش از 51 میلیون SHIB را سوزاند، که رقم سوزاندن 24 ساعته را به بالای 53 میلیون رساند. دارایی دیجیتال همچنین یکی از پرکاربردترین قراردادهای هوشمند در میان 1000 نهنگ برتر ETH است.

اگر انباشت و احساسات مثبت در میان نهنگ ها نسبت به SHIB ادامه یابد، آنگاه این دارایی دیجیتال می تواند قبل از پایان هفته یک بار دیگر قیمتی بالاتر از 0.00001 دلار داشته باشد.

Featured image from Coinmarketcap, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا