ارزهای دیجیتال

ShareRing تبادل مستقیم $SHR بین BNB Chain و ShareLedger را فعال می کند

از 22 سپتامبر، کاربران برنامه ShareRing می‌توانند مستقیماً SHR $ را بین BNB Smart Chain و ShareLedger (SLP3) بدون تبدیل به توکن Ethereum ERC-20 مبادله کنند.

ShareRing گفت که تصمیم به کاهش مراحل تبدیل از سه به دو به شدت باعث افزایش کارایی، کاهش هزینه تبدیل و صرفه جویی در زمان می شود.

$SHR بومی ShareLedger است، یک بلاک چین اثبات سهام اجاره شده که مقیاس پذیر و کارآمد در مصرف انرژی است. مطابق با استاندارد ShareRing، این توکن در درجه اول برای پرداخت هزینه تراکنش استفاده می شود. با این حال، از آنجایی که توکن زنجیره ای متقابل است و می تواند در بلاک چین های مختلف از جمله زنجیره BNB و اتریوم نگهداری شود، تمام تراکنش های $SHR را می توان در بلاک چین ShareLedger ردیابی کرد. مسیری وجود دارد که با اطمینان از مکانیزم ردیابی ساده و قابل اعتماد در بلاک چین ShareLedger از تقلب جلوگیری می کند.

قبل از این اعلامیه، دارندگان توکن $SHR باید ابتدا توکن BEP-2 خود را به نسخه BEP-20 در زنجیره BNB از طریق کیف پول بایننس غیرقانونی انتقال دهند. در مرحله دوم، آنها باید BEP-20 $SHR را که به تازگی تبدیل شده بود، به عنوان یک توکن ERC-20 از طریق پل Multichain به اتریوم منتقل کنند. پس از آن، آنها مجبور شدند آنها را به عنوان یک توکن SPL3 به ShareLedger (برنامه ShareRing) منتقل کنند.

این روش سه مرحله ای نه تنها خسته کننده بود، بلکه منابع زیادی را مصرف کرد. نکته قابل توجه، این خطر وجود داشت که کاربران هنگام جابجایی توکن $SHR از طریق اتریوم، هزینه‌های تراکنش بالایی بپردازند. این به این دلیل است که اتریوم فعال‌ترین بلاک چین است که همچنان با چالش‌های مقیاس‌پذیری مواجه است و هزینه‌های گاز را به سطوح ظالمانه‌ای می‌رساند. بسته به سطوح فعالیت شبکه، تبدیل‌های ساده، از جمله انتقال، می‌تواند فرستنده را مجبور به پرداخت هزینه‌های بالایی کند که در غیر این صورت در زنجیره BNB یا ShareLedger خرج نمی‌کردند.

ShareRing با حذف نیاز به انتقال به اتریوم از طریق پل چند زنجیره ای، به طور خستگی ناپذیر به هدف خود برای بهبود تجربه کاربر و کار بر روی بهبود نقدینگی توکن زنجیره متقابل $SHR ادامه می دهد. در حالی که پل Multichain به کاربرانی که مایل به جابجایی توکن‌ها بین اتریوم و اکوسیستم‌های زنجیره BNB هستند، ادامه می‌دهد، تصمیم برای تسهیل کاربرانی که مایل به دور زدن اتریوم هنگام انتقال بین ShareLedger و Binance هستند، استقبال می‌شود.

برای نتیجه‌گیری با این ماژول مبادله به‌روز، تراکنش‌های سریع‌تر، هزینه‌های گاز ارزان‌تر، راندمان بهبود یافته هنگام تعویض $SHR به SLP3 و استفاده از EIP712 برای امضا و تأیید تأییدیه‌ها در سمت قرارداد هوشمند وجود خواهد داشت. همچنین، استفاده از پایگاه داده متمرکز را برای نگهداری داده های تراکنش کاهش می دهد و عملکرد کلی را بهبود می بخشد.

این ویژگی در بحبوحه تلاش ShareRing برای ایجاد یک اکوسیستم فعال و چرخه‌ای است که از ویژگی‌هایی استفاده می‌کند که توسط قراردادهای هوشمند و بلاک چین ممکن شده‌اند. ShareRing اخیراً ویژگی NFT Simple Event را در برنامه ShareRing که برای سازماندهی و مدیریت رویدادها طراحی شده است، اعلام کرده است. با ادغام NFT ها، میزبان می تواند در زمان واقعی اطمینان حاصل کند که شرکت کنندگان دعوت شده اند، در حالی که داده های خود را خصوصی نگه می دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا