ارزهای دیجیتال

Serenity Shield MVP StrongBox خود را راه اندازی کرد تا حریم خصوصی کاربران دارایی دیجیتال را تقویت کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Serenity Shield MVP StrongBox خود را راه اندازی کرد تا حریم خصوصی کاربران دارایی دیجیتال را تقویت کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

Serenity Shield، یک راه حل غیرمتمرکز وراثت کریپتو و کیف پول دارایی دیجیتال، راه اندازی حداقل محصول ماندگار (MVP) StrongBox® خود را در اوایل این هفته اعلام کرده است. MVP که در حال حاضر در وب سایت Serenity Shield در دسترس است، با هدف تقویت راه حل های حفظ حریم خصوصی و ارائه دسترسی امن به کیف پول دارایی دیجیتال در تلاش برای تحقق چشم انداز خود در مورد “امنیت، حریم خصوصی و حقوق دیجیتال برای همه” است. با توجه به بیانیه تیم، مرحله آزمایشی برای بتا آن در حال حاضر با راه حل قابل فروش در آینده نزدیک راه اندازی و پیاده سازی شده است تا کاربران بتوانند به طور کامل StrongBox DApp را تجربه کنند.

Rodolphe Seynat، یکی از بنیانگذاران Serenity Shield، معتقد است که «معماری منحصربه‌فرد» راه‌اندازی StrongBox MVP راه را برای رشد بیشتر اکوسیستم کریپتو هموار می‌کند و به کاربران یک پلتفرم امن‌تر، خصوصی و غیرقابل نگهداری برای نگهداری دارایی‌هایشان می‌دهد.

رشد و پذیرش دارایی های دیجیتال و توکن سازی در سراسر جهان قریب الوقوع است. ما خوشحالیم که بالاخره کاری را که روی آن خیلی سخت کار کرده‌ایم راه اندازی کردیم. “هدف ما ساده بود: اطمینان حاصل کنیم که همه صاحبان دارایی های دیجیتال جدید و موجود به یک ابزار مقرون به صرفه، آسان برای استفاده و پیشگام دسترسی دارند.”

با استفاده از فناوری بلاک چین و حفظ حریم خصوصی به عنوان یک طراحی، StrongBox در انتظار ثبت اختراع به کاربران اجازه می دهد تا دسترسی ایمن به کیف پول دیجیتال خود را داشته باشند و همچنین هرگونه داده و سایر اطلاعات حساس را ذخیره کنند. جدا از ایمن کردن دسترسی به کیف پول ها و حفظ اطلاعات حساس، StrongBox به کاربران این امکان را می دهد که در صورت از دست دادن دسترسی به رمز عبور یا عبارت رمز عبور، کیف پول خود را بازیابی کنند. علاوه بر این، کاربران می توانند در صورت تصادف یا مرگ کاربر، مالکیت خود را از طریق به ارث بردن ایمن این اطلاعات به جانشینان منتخب خاص، مانند وراث، منتقل کنند.

Serenity Shield که در سال 2021 راه اندازی شد، یک پلتفرم زنجیره ای متقابل ساخته شده بر روی Solana، با هدف رمزگذاری اطلاعات کاربران و محافظت از کیف پول های دیجیتال در برابر هرگونه دسترسی غیرمجاز است. این پلتفرم از شبکه Secret، یک بلاک چین قرارداد هوشمند خصوصی استفاده می کند تا به کاربران حریم خصوصی بیشتری برای کیف پول خود و محافظت از هرگونه اطلاعات محرمانه از جمله عبارات رمز عبور و رمز عبور ارائه دهد. کاربران به سادگی باید با اتصال Metamask، Phantom Wallet و سایر کیف پول‌های غیر حافظی پذیرفته‌شده، StrongBox خود را ایجاد کنند و مراحل را برای شروع سفر با حفظ حریم خصوصی خود دنبال کنند.

همانطور که در بالا توضیح داده شد، این پلتفرم از یک پیشنهاد چند زنجیره ای برای اطمینان از محافظت از تمام کیف پول های دارایی دیجیتال و اطلاعات دیجیتالی حساس در همه کیف پول ها، بلاک چین ها و صرافی های متمرکز استفاده می کند. در ادامه بیانیه آمده است که این راه حل برای برهم زدن اکوسیستم بلاک چین فعلی ساخته شده است، و پلتفرم را به عنوان «تثبیت کننده بین تمام راه حل های بلاک چین موجود» معرفی می کند.

راه حل StrongBox همچنین راه حلی را برای مشتریان خرده فروشی و موسسات شرکتی و مالی ارائه می دهد که دومی راه حلی مناسب برای آنها دارد. هدف از این کار پل زدن شکاف بین دنیای مالی کلاسیک و دنیای ارزهای دیجیتال مبتنی بر بلاک چین برای شرکت‌های بیمه یا شرکت‌هایی است که مایل به ورود به فضای دیجیتال هستند. پس از عرضه محصول اصلی خود، Serenity Shield یک فروش خصوصی و یک فروش توکن عمومی (ICO) راه اندازی می کند تا به این شرکت جایگاه قوی تری در فضای بلاک چین بدهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا