ارزهای دیجیتال

SEC در حال بررسی است که آیا BNB بایننس به عنوان امنیت در ICO 2017 فروخته شده است – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

SEC در حال بررسی است که آیا BNB بایننس به عنوان امنیت در ICO 2017 فروخته شده است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

مواد غذایی کلیدی:

  • طبق گزارش بلومبرگ، کمیسیون امنیت و مبادلات در حال بررسی بایننس برای فروش BNB در طول عرضه اولیه سکه است.
  • بایننس 15 میلیون دلار از فروش 100 میلیون توکن BNB ICO در جولای 2017 جمع آوری کرد.
  • تحقیقات در مورد کمپین فروش جمعی BNB یادآور شکایت علیه ریپل است که به دلیل فروش بالقوه ثبت نام نشده XRP در حال بررسی است.

کمیسیون امنیت و تبادل ICO 2017 بایننس را زیر ذره بین قرار می دهد

گزارش‌ها حاکی از آن است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال بررسی عرضه اولیه سکه BNB است که در سال 2017 انجام شد تا مشخص کند آیا توکن سودمند گزارش‌شده توسط بایننس در واقع به عنوان یک اوراق بهادار فروخته شده است یا خیر.

همانطور که بلومبرگ در روز دوشنبه گزارش داد، این صرافی اعلام کرد که در حال همکاری با مقامات است، اما تمایلی به به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ندارد.

به عنوان یادآوری، بایننس 100 میلیون BNB را برای فروش در ICO، با قیمت فروش 2700 BNB برای 1 ETH (تقریبا 0.15 دلار برای هر توکن در آن زمان) ارائه کرد. این شرکت از 15 میلیون دلاری که در طول کمپین تامین مالی جمعی در سال 2017 جمع آوری کرد، برای هزینه های بازاریابی و بهینه سازی پلت فرم استفاده کرد.

برای تعیین اینکه آیا فروش انبوه BNB واقعاً یک فروش ثبت نشده یک اوراق بهادار بوده است یا خیر، SEC از سابقه ای پیروی می کند که تقریباً صد سال پیش در پرونده تاریخی SEC علیه هاوی ایجاد شده است، که در طی آن معیارهایی برای آنچه که یک اوراق بهادار است تعیین شده است. این مجموعه از پارامترها بعداً به عنوان تست هوی شناخته شد.

BNB تنها ارز دیجیتالی نیست که توسط ناظر مالی پیشرو ایالات متحده مورد بررسی قرار می گیرد. XRP ریپل نیز به عنوان یک امنیت بالقوه در حال بررسی است. به عنوان مثال، SEC سال گذشته مدیران ریپل را به دادگاه کشاند و مدعی شد که آنها بیش از 600 میلیون دلار در فروش ثبت نشده XRP ثروتمند شده اند.

اگر XRP یا BNB به‌عنوان اوراق بهادار شناسایی شوند، این تصمیم می‌تواند پیامدهای گسترده‌ای برای بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال و کل صنعت داشته باشد. براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، در مصاحبه با CNBC در اواسط آوریل، این احساس را تکرار کرد: «این مورد مهم است، نه فقط برای ریپل. برای کل صنعت کریپتو در ایالات متحده مهم است.” او در ادامه افزود که اگر XRP به عنوان امنیت ریپل تعیین شود، SEC باید “هر شخصی را که XRP دارد را بشناسد.” مدیر عامل گفت: “امکان پذیر نیست.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا