ارزهای دیجیتال

SBF به دنبال فرصتی برای بازخرید برای بازپرداخت قربانیان FTX است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

در نوامبر 2022، هنگامی که FTX – یکی از پلتفرم‌های پیشرو مبادلات ارزهای دیجیتال، اعلام ورشکستگی کرد، جامعه کریپتو شوکه شد. بدبینی نسبت به ارزهای دیجیتال در بالاترین حد خود قرار دارد و سرمایه گذاران مشهوری مانند وارن بافت در مورد خطرات موجود به نظر می رسد حق دارند.

تحقیقات در مورد این صرافی اختلاس مالی فاحش و سوء استفاده از وجوه کاربران را کشف کرد. این رویداد فاجعه بار بسیاری از سرمایه گذاران را در حال غوطه ور ساخت و سرمایه ها را از دست داد.

طبق گزارش‌ها، FTX ظاهراً غیرحرفه‌ای عمل کرده و خطوط شرکتی بین FTX و شرکت خواهرش Alameda را محو کرده است. ظاهراً این شرکت به طور غیرقانونی وجوهی را از صرافی قرض گرفته بود و اعتراضی را برای تنظیم صرافی‌های ارزهای دیجیتال برانگیخت. این افشاگری منجر به روندی منفی در بازار ارزهای دیجیتال شد و صرافی‌ها با احتیاط حرکت کردند.

در وقایع اخیر، سام بنکمن-فرید در باهاما دستگیر شده است و به دلیل کلاهبرداری با احتمال پیگرد قانونی مواجه است.

دستگیری و اتهامات SBF

بر اساس گزارش CNN، سام بنکمن-فرید، بنیانگذار و مدیر عامل سابق FTX، روز دوشنبه در باهاما در آپارتمان خود دستگیر شد. این دستگیری در پی اتهامات جنایی علیه وی صورت می گیرد.

به گفته وکیل آمریکایی دامیان ویلیامز، ساموئل بنکمن-فرید به درخواست دولت ایالات متحده دستگیر شد. این دستگیری ناشی از کیفرخواست مهر و موم شده ای است که توسط SDNY تنظیم شده است.

خود دستگیری ها حوالی ساعت 6 بعدازظهر روز دوشنبه به وقت شرقی رخ داد و او احتمالاً امروز با دادگاه ناسائو روبرو خواهد شد، همانطور که توسط نیروی پلیس سلطنتی باهاما توضیح داده شده است.

کمیسیون امنیت و مبادلات همچنین اعلام کرد که برای SBF به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار، هزینه های جداگانه ای ایجاد کرده است.

اتهامات علیه SBF شامل کلاهبرداری با سیم، کلاهبرداری امنیتی، کلاهبرداری اوراق بهادار و پولشویی است.

SBF برای رسیدگی به اتهامات خود با احتمال استرداد مواجه است. بر اساس معاهده استرداد ایالات متحده با باهاما، دادستان های ایالات متحده می توانند متهمان را به خاک آمریکا بازگردانند.

شرط استرداد این است که جرم در هر دو کشور حداقل یک سال حبس در نظر گرفته شود.

SBF قرار بود امروز در کمیته مجلس نمایندگان حاضر شود تا رویدادهای اخیر را روشن کند. با این حال، به دلیل دستگیری او در روز دوشنبه، مدیر عامل جدید FTX – John J. Ray III، یافته های خود را برای مجلس فاش خواهد کرد.

آینده برای دارندگان توکن FTX چیست؟

توکن FTT بیشتر ارزش خود را در گرمای حماسه FTX از دست داد که باعث شد سرمایه گذاران موقعیت های خود را به صورت دسته جمعی نقد کنند.

اکنون مشخص نیست که آیا سرمایه گذاران واقعاً برای زیان خود غرامت دریافت خواهند کرد یا خیر. قیمت توکن به شدت کاهش یافته است، با دستگیری SBF که فصل دیگری از این حماسه را باز می کند. مدیر عامل سابق ممکن است با پیگرد قانونی و احتمال زندان مواجه شود.

FTT به کاهش FTTUSDT در Tradingview.com ادامه می دهد


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا