ارزهای دیجیتال

Sango یک CBDC نیست. در اینجا این است که چرا باید به آن توجه کنید

ابتکار Sango چیزی است که بسیاری از سرمایه‌گذاران کریپتو درباره آن شنیده‌اند، اما به اشتباه آن را به عنوان یک CBDC دیگر رد کرده‌اند. به نظر می رسد که این واقعیت که توسط دولت حمایت می شود، این تفکر را در ذهن بسیاری تثبیت کرده است. با این حال، سانگو بسیار بیشتر از این است.

ابتکار سانگو از جمهوری آفریقای مرکزی (CAR) بیرون آمده است، کشوری که منابع عظیمی به ارزش بیش از 3 تریلیون دلار دارد. این کشور را به یک گوهر پنهان در هنگام سرمایه گذاری تبدیل می کند و سانگو راهی برای دولت است تا این فرصت ها را برای سرمایه گذاران به ارمغان بیاورد. این کشور به عنوان پیشتاز در نوآوری و تحول دیجیتال در قاره آفریقا شناخته شده است و اکنون گام دیگری در این مسیر برداشته است.

چرا Sango CBDC دیگری نیست؟

ابتکار Sango در واقع توسط بیت کوین در مقایسه با CBDCها که توسط ارزهای فیات صادر شده توسط دولت پشتیبانی می شوند، پشتیبانی می شود. این امر تمرکززدایی را که بیت کوین در کنار امنیت و قدرت ارائه یک راه حل خلاقانه لایه 2 فراهم می کند، پرورش می دهد. اکوسیستم سانگو یک سیستم پولی دیجیتال است که تمام بهترین بخش‌های ارزهای دیجیتال را در بر می‌گیرد. با این کار، Sango قصد دارد یک تغییر دیجیتالی در جمهوری آفریقای مرکزی ایجاد کند.

این یک وسیله پرداخت بدون درز، سریع و ارزان همراه با سهولت استفاده و ذخیره سازی آسان است که ارزهای دیجیتال به آن معروف هستند. مانند هر کشوری که سیستم پرداخت دیجیتالی را اتخاذ می‌کند، Sango شامل جمعیت غیربانکی، خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) و بسیاری موارد دیگر را ترویج می‌کند.

این راه حل L2 ساخته شده بر روی شبکه بیت کوین همچنین قراردادهای هوشمند و یک پلت فرم بسیار مقیاس پذیر را ارائه می دهد. این به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز (DApps) را روی پلتفرم مستقر کنند. این دارای یک طراحی مدولار است که حاکمیت خود را دارد و آن را به یک راه حل پولی عالی برای هر کشوری تبدیل می کند.

سکه سانگو

سکه سانگو، ارز دیجیتال بومی ابتکار Sango است. این توکن توسط بیت کوین پشتیبانی می شود و اهداف مختلفی را در اکوسیستم Sango و جمهوری آفریقای مرکزی انجام می دهد. اولین مورد از این اهداف به عنوان یک ارز است.

سکه سانگو می تواند به عنوان صرافی در کشور مورد استفاده قرار گیرد. این بدان معنی است که کاربران می توانند با استفاده از توکن به خرید و فروش یا پرداخت هزینه خدمات بپردازند. این روش پرداخت سریعتر و کارآمدتر را در مقایسه با بانکهای سنتی و ذخیره بهتری از ارزش را در مقایسه با فیات فراهم می کند.

نگه داشتن توکن های Sango همچنین دارای حق رای در سیستم حاکمیت Sango است. به این ترتیب، دارندگان می توانند در مورد آنچه که اکنون به عنوان بزرگترین مجموعه دموکراتیک دیجیتال شناخته می شود، نظر داشته باشند. علاوه بر این، توکن‌های Sango توسط دولت CAR کنترل نمی‌شوند. دارندگان 100% مالکیت توکن های خود را حفظ می کنند، برخلاف CBDC که کنترل کامل مرجع بانک مرکزی کشور را در اختیار دارد.

با Sango کارهای بیشتری انجام دهید

کسب شهروندی از طریق سرمایه گذاری طرحی است که در همه کشورهای جهان وجود دارد. با این حال، در حال حاضر هیچ کشوری وجود ندارد که شهروندی را از طریق داشتن یک ارز دیجیتال خاص ارائه دهد، و این روش دیگری است که Sango خود را از بقیه متمایز می کند.

دولت CAR اعلام کرده است که مردم می توانند املاک و مستغلات را در Bangui خریداری کنند که به شهر Crypto City معروف است. زمین های 250 متری به قیمت 10000 دلار به مدت 10 سال قفل شده است و با مالکیت همتایان متاورس این زمین عرضه می شود.

با 60000 دلار سکه SANGO قفل شده برای یک دوره پنج ساله، هر کسی می تواند برای شهروندی در جمهوری آفریقای مرکزی درخواست دهد. این یک فرآیند آسان و بدون کاغذ است که به طور کامل از طریق اکوسیستم Sango تامین می شود. این بدان معناست که فقط با خرید ارز دیجیتال می‌توانید یک پاسپورت CAR برای سفر به سراسر جهان دریافت کنید.

جمهوری آفریقای مرکزی این شهروند را از طریق سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال با ارائه گزینه ای به نهادها یا افرادی که مایلند به عنوان نهادهای دیجیتالی CAR وجود داشته باشند، یک قدم جلوتر می برد. با قفل کردن 6000 دلار در سکه های SANGO، هر کسی می تواند یک اقامت الکترونیکی در کشور دریافت کند که به آنها امکان دسترسی به فرصت ها در بخش های مختلف مانند مراقبت های بهداشتی، بیمه، و شکوفایی صنعت فین تک را می دهد.

سانگو با 0% مالیات بر درآمد تمام سرمایه گذاری ها را شیرین می کند. مالکان می توانند به سرعت تمام سکه های SANGO قفل شده خود را پس از سپری شدن دوره قفل شدن بازخرید کنند.

Sango Initiative معنای رمزارز بودن تحت حمایت دولت را دوباره تعریف کرده است. همچنین قصد دارد مشوق‌های بیشتری مانند دسترسی به منابع طبیعی، راه‌اندازی شرکت‌ها، فضای بازرگانی و مشارکت‌ها را به دارندگان ارائه دهد.

SANGO Coin چرخه جنسیس خود را راه اندازی کرده است، جایی که علاقه مندان می توانند توکن ها را با قیمت تخفیف 0.10 دلار در وب سایت خود خریداری کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا