ارزهای دیجیتال

Sandbox (SAND) قیمت 76٪ از ژوئن افزایش یافته است

Sandbox (SAND) سیگنال های صعودی را نشان می دهد و به طور پیوسته در حال افزایش است و 0.5 درصد افزایش در بازار ثبت می کند.

  • قیمت سندباکس در یک روند صعودی؛ افزایش 76 درصدی
  • قیمت SAND به سمت بالا معامله می شود. یک روند صعودی بلند مدت را به تصویر می کشد
  • Sandbox به دلیل افزایش علاقه سرمایه گذاران و اینفلوئنسرها صعودی است

بازار طی دو هفته گذشته شاهد گام های تهاجمی بوده است که پیش بینی می شود بلندمدت باشد. با توجه به CoinMarketCap، Sandbox (SAND) تا زمان نوشتن این مقاله 3.1 درصد یا به 1.30 دلار کاهش یافته است.

شن و ماسه از 75٪ در افزایش نفوذ عبور می کند

SAND از 19 ژوئن تا 76 درصد افزایش یافته است. این رشد عمدتاً به دلیل نفوذ پلتفرم های متاورس مانند Sandbox است که علاقه زیادی را از افراد تأثیرگذار و شخصیت های محبوب آنلاین و همچنین بخش بزرگی از کاربران بلاک چین ایجاد کرده است. به طور مداوم از این پلتفرم ها پشتیبانی کنید.

به عنوان مثال، پاریس هیلتون، اجتماعی معروف، یک عمارت مالیبو در Sandbox دارد و رویدادهایی را برای طرفداران سازماندهی می کند که به همه اجازه می دهد تا به صورت مجازی با او ارتباط برقرار کنند. مشارکت هیلتون با Sandbox توجه زیادی را برای SAND و همچنین رویدادهای متاورزی که او برای طرفداران ثابت خود در Sandbox در نظر گرفته است، به خود جلب کرده است.

رشد قیمت SAND عمدتاً ناشی از گسترش گسترده آن در سطح بین المللی و سایر بازارها است. علاوه بر این، گفته می‌شود که Sandbox همکاری با مشاغل محلی را برای یک آتلیه پاپ آپ آغاز می‌کند. این پیشرفت‌ها قیمت SAND را به سمت بالا سوق داده است، زیرا سرمایه‌گذاران اکنون از تحول صنعت متاورس هیجان‌زده هستند و می‌خواهند بخشی از دگردیسی باشند.

در نمودار اخیر، بازار سودهای کوچکی را ثبت کرده است که گفته می شود تداوم بازار جانبی است که در چند هفته گذشته ادامه داشته است. به نظر می رسد SAND در جلسات معاملاتی بعدی با جهت گیری فعلی خود یا بازار جانبی با قیمت هایی که به طور بالقوه زیر 1.49 دلار معامله می شوند، ادامه می دهد.

از سوی دیگر، اگر قیمت ها بالاتر از مقاومت اصلی 1.49 دلار باشند، این نشان دهنده ادامه روند صعودی خواهد بود.

Sandbox چیست؟

Sandbox (SAND) یک دنیای مجازی تعاملی مبتنی بر اتریوم است که بازیکنان را قادر می‌سازد تا دارایی‌های دیجیتال و تجربیات بازی را ایجاد، بسازند، کاوش کنند، معاشرت کنند، و کسب درآمد کنند.

این پلتفرم توسط SAND، ارز اصلی آن، که برای تعاملات و تراکنش های انجام شده در دنیای مجازی استفاده می شود، پشتیبانی می شود. Sandbox چشم انداز بازی ایمنی را برای بازیکنان فراهم می کند که بازیکنان را از نوسانات و خرابی های بازار کریپتو ایمن نگه می دارد.

در حالی که Sandbox بارها مورد انتقاد قرار گرفته است زیرا به شدت به ارزهای رمزنگاری شده که بسیار نوسان هستند متکی است، این پلتفرم همچنان یکی از محبوب ترین و قابل اعتمادترین پروژه ها در فضای GameFi است.

SAND total market cap at $1.6 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Yahoo Finance, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا