ارزهای دیجیتال

Sandbox (SAND) در 24 ساعت یک انفجار با 12٪ افزایش می یابد

Sandbox (SAND) یکی از فعال ترین ارزهای دیجیتال در روز پنجشنبه بود که ارزش آن تا 14 درصد افزایش یافت. پس از رسیدن به کمترین قیمت 1.13 دلار در روز چهارشنبه، جفت SAND/USD در اوایل امروز به بالاترین سطح 1.28 دلاری رسید.

این توکن به بالاترین سطح خود از 25 ژوئن رسید و در نتیجه به سطح مقاومت بسیار مهم نزدیک شد. در همین بازه زمانی، ارزش بازار توکن 15 درصد افزایش یافت. بر اساس داده های Coingecko، ارزش آن تا زمان انتشار 1.58 میلیارد دلار بود.

مطلب پیشنهادی | ATOM به بالاترین حد چند هفته ای می رسد، RSI روزانه الگوی صعودی را نشان می دهد

شاخص های اصلی ارزش های مثبت را نشان می دهند

طبق آمار Santiment، شاخص‌های اصلی SAND در روز گذشته بهبود یافته است و تراز جریان ارز ارزش مثبت 1,411,000 دلار را نشان می‌دهد.

در 24 ساعت گذشته، توکن های SAND به میزان قابل توجهی بیشتر از برداشت شده به صرافی ها عرضه شد. در چنین شرایطی افزایش بیشتر قیمت پیش بینی می شود.

بر اساس نمودار، این مقاومت در 1.35 دلار قرار دارد و از اواخر ماه می که قیمت ها نزدیک به 1.50 دلار معامله می شدند، شکسته نشده است.

برای اینکه نه تنها به این سقف برسد، بلکه شاید بتوان از آن فراتر رفت، شاخص قدرت نسبی 14 روزه باید از سد خود عبور کند. از روز پنجشنبه در ظهر، SAND RSI در 57.50 ردیابی شده است که درست زیر سطح مقاومت در 58 است.

Crypto total market cap at $901 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Coinbase Merge قیمت SAND را افزایش می دهد

اخبار این هفته مبنی بر ادغام موفقیت آمیز The Sandbox با Coinbase Wallet و فعال کردن استقرار LAND در Polygon، فشار بسیار مورد نیازی را برای قیمت ارزهای متاورس ایجاد کرده است که باعث افزایش 20 درصدی شده است.

از زمان اعلام، قیمت SAND قبل از کاهش به 1.17 دلار به اوج خود رسیده است. در مقایسه، حداقل قیمت 24 ساعته آن 0.95 دلار بود. سرمایه گذاران در SAND امیدوارند که اخبار مثبت باعث افزایش قیمت بیش از 1.30 دلار شود، که به بازار بزرگتر نشان می دهد که SAND در یک روند صعودی است که ممکن است پایدار باشد.

مطلب پیشنهادی | اتریوم در 24 ساعت 10 درصد افزایش می یابد – آیا ETH قرار است افزایش بیشتری داشته باشد؟

در زمان نگارش، انباشت قابل توجهی از توکن SAND در حال رخ دادن بود، زیرا شاخص جریان پول (MFI) در 74.47 بود. موقعیت این نشانه های کلیدی نشان دهنده فشار خرید قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است.

چندین دارایی کریپتو در 24 ساعت گذشته باعث افزایش 5 درصدی سرمایه در بازار جهانی ارزهای دیجیتال شده است. SAND از جمله دارایی های اصلی بود که در این بازه زمانی افزایش قیمت داشت.

Featured image from DataDrivenInvestor, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا