ارزهای دیجیتال

SAND تجربه فروش دارد اما معامله گران باید این سطح را کوتاه کنند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

SAND، SandBox، از ماه آگوست سقوط آزاد داشته است. این سکه کاهش شدید تقاضا را به ثبت رسانده است که باعث از دست دادن ارزش بیشتر کریپتو شده است. این دارایی در طی چند ماه گذشته از سطوح مختلف پشتیبانی عبور کرده است. در 24 ساعت گذشته 2.2 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

طی هفته گذشته ارزش سکه دو رقمی شد که باعث شد سکه به پایین ترین حد چند ماهه نمودار برسد. چشم انداز فنی نشان داد که سکه تقاضای بسیار کمی داشته است و خریداران از بازار خارج شده اند.

کاهش مداوم تقاضا را می توان به تزلزل محرک های اصلی بازار در نمودارهای مربوطه نسبت داد. حمایت از بازار گسترده تر برای بازیابی The Sandbox (SAND) بسیار مهم است.

چشم انداز فنی همچنان به از دست دادن ارزش بیشتر سکه اشاره می کند، که نشان می دهد فروشندگان می توانند دارایی را نقد کنند و در هنگام کاهش آن را خریداری کنند تا با افزایش ارزش دوباره آن را بفروشند. حجم معاملات در سندباکس کاهش یافت و این نشان می‌دهد که خرس‌ها کنترل بازار را در دست دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت SAND: نمودار یک روزه

Sandbox در نمودار یک روزه 0.43 دلار قیمت داشت منبع: SANDUSD در TradingView

این سکه در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.43 دلار مبادله می شد. SAND از زمانی که سکه قیمت 0.70 دلار را از دست داد، نتوانست قیمت بالای 0.50 دلار را حفظ کند. اگر قیمت SandBox بالاتر از سطح 0.50 دلار بود، این احتمال وجود داشت که سکه بتواند قیمت را بیشتر کند.

در حال حاضر، مقاومت فوری برای این دارایی 0.53 دلار است. قیمت کریپتو در صورت شکستن به بالای 0.53 دلار افزایش خواهد یافت. برعکس، اگر آلت کوین کاهش یابد، اولین سقوط به 0.40 دلار و سپس به 0.36 دلار خواهد بود.

منطقه بین 0.40 و 0.30 دلار می تواند برای معامله گران مفید باشد زیرا فرصت کوتاهی را ایجاد می کند. مقدار SAND معامله شده در جلسه گذشته کم بود که منجر به افزایش فروش شد.

تحلیل فنی

شن
سندباکس حول منطقه فروش بیش از حد در نمودار یک روزه | منبع: SANDUSD در TradingView

SAND از کاهش فشار خرید در طول ماه دسامبر بهبود نیافته است. دارایی در حال حاضر در منطقه اشباع فروش بود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در مرز 20 قرار داشت که منطقه ای کم ارزش است. این نشان می داد که خرس ها همچنان بر آن تسلط دارند. معمولاً، بازدید از منطقه فروش بیش از حد به این معنی است که قیمت به سمت بالا افزایش می یابد.

قیمت دارایی به زیر خط 20-Simple Moving Average (SMA) سقوط کرد که به این معنی بود که فروشندگان حرکت قیمت را در بازار هدایت می کردند.

شن
SAND ادامه روند نزولی را در نمودار یک روزه | منبع: SANDUSD در TradingView

سایر شاخص‌های فنی نیز به افت سکه اشاره می‌کنند و تأیید می‌کنند که فروشندگان اکنون می‌توانند سود ببرند.

شاخص حرکت جهت (DMI) منفی بود زیرا خط -DI بالای خط +DI بود. این اندیکاتور جهت و حرکت قیمت در بازار را تشخیص می دهد.

میانگین شاخص جهت دار (ADX) کمی بالاتر از 20 بود که به این معنی بود که حرکت قیمت برای دارایی همچنان پایین بود. Parabolic SAR روند دارایی را نشان می دهد. این اندیکاتور بالاتر از کندل قیمت بود که به این معنی بود که سکه یک روند نزولی را نشان می داد.

تصویر ویژه از UnSplash، نمودارها از TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا