ارزهای دیجیتال

Sagaverse: اجازه دادن به سازندگان و طرفداران برای ایجاد مشترک و کسب درآمد

خلق کردن هرگز آسان‌تر نبوده است – و این در تلاش 50 میلیون خالق که تلاش می‌کنند از کارشان امرار معاش کنند منعکس شده است – اما اکثریت آنها با مشکل مواجه هستند زیرا تنها 2٪ از سازندگان درآمدی بالاتر از حداقل دستمزد دارند.

چیزی که همه سازندگان دارند سوپر طرفداران خودشان هستند که محتوا تولید می کنند. بله، درست است – جنبه دیگر خالق بودن همان چیزی است که یک خالق را در وهله اول می سازد: طرفداران آنها.

امروزه، محتوای طرفداران از محتوای اصلی بیشتر است. 75 میلیون طرفدار وجود دارد که آثار مشتق شده و فن آرت را ایجاد می کنند، و 7.5 میلیارد محتوای طرفدار متشکل از تصاویر، ویدیوها، پخش زنده و نظرات ایجاد می کنند.

با این حال، بیشتر محتوای تولید شده در بن بست ها به دام افتاده است. این محتوا “فراموش شده” است، بدون درآمد باقی می ماند و به عنوان محرک توزیع استفاده نمی شود. این یک فرصت بزرگ از دست رفته است. این در مورد ویدیو صادق است، جایی که حتی اگر ویدیو بیش از 85 درصد از ترافیک اینترنت را تشکیل می‌دهد، ویدیو همچنان محدود به پخش‌های غیرفعال خطی و مدل‌های توزیع است که بسیاری از سازندگان و طرفداران آنها را قفل می‌کند.

پروژه Sagaverse بنیانگذاران برای شناسایی بهترین راه حل ها برای حل این مشکلات با سازندگان محتوا و جوامع صحبت کردند. آنچه در حال حاضر مورد نیاز است، توانایی آزادسازی اشکال جدیدی از تجربیات ویدیویی است، در حالی که نسبتاً طرفداران، جامعه و مشارکت را جبران می کند.

اجازه دهید به شما نشان دهیم که چگونه Sagaverse مالکیت، انتساب و درآمد غیرفعال مادام العمر را تقویت می کند.

نکات کلیدی Sagaverse

Sagaverse، یک موتور و پروتکل برای رسانه های اجتماعی web3، گرد هم آمدن سازندگان و طرفداران را برای ایجاد مشترک، کسب درآمد و توزیع مشترک آسان می کند.

Sagaverse در حال توسعه یک برنامه متقابل پلتفرم است که به عنوان یک صفحه جلویی برای یک پخش کننده رسانه ای غنی عمل می کند و رویکرد جدیدی را برای ایجاد مشارکت با کسب درآمد از محتوای مشتق شده و ویژگی های اجتماعی مختلف ادغام می کند.

Sagaverse با گرد هم آوردن سازندگان و طرفداران، این امکان را برای سازندگان فراهم می کند تا طرفداران و محتوای آنها را فعال کنند و مزایای بی حد و حصری را برای آنها به ارمغان بیاورند.

برای سازندگان، هیچ چیز قدرتمندتر از یک طرفدار نیست و چیزی که طرفداران بیشتر میل دارند تعامل و ارتباط معنادار است. فقط تصور کنید که اگر به سازندگان و طرفداران قدرت خرید داده شود، تأثیرات شبکه ای بزرگ تری را می توان تحقق بخشید.

بلاک چین

مرکز Sagaverse مانیفست مبتنی بر بلاک چین است که تضمین می‌کند اطلاعات مربوط به اسناد و مجوزها همراه بوده و شرایط همیشه رعایت می‌شوند. پروتکل از دو جزء اصلی تشکیل شده است:

  • مانیفست رسانه غنی برای ترکیب، توزیع، و ترکیب مجدد دارایی‌های توکن‌سازی‌شده در عین حفظ اسناد، اطلاعات مجوز، و بدون تکرار دارایی‌ها
  • ایجاد و مصرف دارایی های بصری تعاملی (دو بعدی، سه بعدی، قابل برنامه ریزی، صوتی) ادغام موتور رسانه ای

امکانات برای سازندگان و طرفداران

به محتوای Sagaverse، Saga گفته می شود. حماسه ها همه در مورد بازی و خلق مشترک هستند.

در قلب Sagaverse یک پخش کننده رسانه غنی برای نسل بعدی رسانه های بصری از جمله ویدئوهای تعاملی و افزوده طراحی شده است. ما می دانیم که این قالب محتوای بعدی است که مردم دوست خواهند داشت و در زندگی خود می خواهند.

ترکیب این پخش‌کننده رسانه و مانیفست، ایجاد مشترک و اسناد را با هم به ارمغان می‌آورد و تجربیات غنی رسانه‌ای جدید را از طریق:

یک هنرمند سه بعدی می تواند یک کاراکتر سه بعدی ایجاد کند و به انیماتورهای سه بعدی اجازه دهد تا آن را متحرک کنند، فیلترهای ویدئویی، بازی های واقعیت افزوده، بسته های ایموجی سفارشی و غیره را اضافه کنند. پاداش یا حق امتیاز علاوه بر این، سازندگان می‌توانند NFT‌های ویدیویی را برش دهند و آن‌ها را توسط دیگران دوباره میکس کنند و در صورت مصرف، حق امتیاز دریافت کنند.

سازندگان و هنرمندان می توانند متحد شوند و تبلیغات ایجاد کنند، و سپس زمانی که تبلیغ کنندگان از آن تبلیغات استفاده می کنند، همسازان برای کار خود حق امتیاز دریافت می کنند.

علاوه بر این، سازندگان می توانند با طرفداران خود همکاری کنند. بنابراین، آنها می توانند NFT های ویدئویی تقویت شده را که Sagaverse آن را Rich Media می نامد، بسازند.

یک دوم، یک لایک، یک نظر، یک ریمیکس، یک همکاری – همه چیز مهم است و ارزش ایجاد می کند.

Sagaverse برای چه نوع محتوایی در نظر گرفته شده است؟

مدل‌های کسب‌وکار فعلی در پلتفرم‌های Web2 برای انتظارات جدید سازندگان، تولیدکنندگان و طرفداران نامناسب هستند.

هنرمندانی که روی تعامل تمرکز داشتند در وب 2 جایی نداشتند، اما اکنون دنیا محتوای آنها را می خواهد. توسعه دهندگان Sagaverse این پلتفرم را برای هنرمندانی ایجاد کردند که محتوایی ایجاد می کنند که نیاز به تعامل دارد، مانند ویدیو با محتوای سریع (مانند ورزش)، هنرمندان سه بعدی، هنرمندان موشن گرافیک، برنامه نویسان شیدر و توسعه دهندگانی که محتوای قابل برنامه ریزی تولید می کنند. و یک قالب رسانه غنی باز برای توصیف محتوا مانند نظرات، لایک‌ها، ویدیوهای واکنش، ریمیکس‌ها و سایر محتوای مرتبط.

توکنومیکس

مالکیت توکن Sagaverse به معنای مالکیت آینده خلقت است. این توکن در همه تراکنش‌های پلتفرم استفاده می‌شود و توسط مالکیت جزئی DAO از یک کتابخانه محتوای در حال رشد پشتیبانی می‌شود. تقاضای توکن از معاملات سهام و پلتفرم ناشی می شود.

کسب درآمد آسان است. همه چیز را از برنامه تلفن همراه Sagaverse استفاده کنید، مالک آن شوید و پول دریافت کنید. سازندگان همیشه 95 درصد از درآمدی را که تولید می کنند نگه می دارند. هر بار که هر کسی با یک Saga درگیر می شود، به مالکان از طریق یک مدل Play to Earn که به طور مداوم در طول عمر محتوا پرداخت می کند، پاداش دریافت می کنند. پروتکل بلاک چین Sagaverse تضمین می‌کند که اطلاعات مربوط به اسناد و مجوز همراه بوده و شرایط همیشه رعایت می‌شوند.

Sagaverse به هر کسی اجازه می دهد تا از سازندگان از طریق سهامداری محتوا حمایت کند. هر کسی می‌تواند توکن‌های به‌دست‌آمده یا با خرید توکن‌های Saga اضافی سرمایه‌گذاری کند. هر چه کارهای مشتق، تعامل و تراکنش های Saga بیشتر باشد، توکن های بیشتری بین صاحبان و سهامداران آن توزیع می شود. این به سازندگان و طرفداران انگیزه و پاداش می دهد تا شبکه Sagaverse را از طریق مالکیت مشترک، کسب درآمد مشترک و توزیع مشترک ایجاد کنند.

Sagaverse DAO 5% کارمزد از تمام تراکنش‌ها را برای حفظ و رشد پلتفرم حفظ می‌کند و بخشی از آن بسته به نحوه مصرف محتوای آنها بین سازندگان تخصیص می‌یابد.

نقشه راه

اولین عرضه محصول Sagaverse dApp برای انتشار Q4 2022 برنامه ریزی شده است، با هدف قرار دادن سازندگان ویدیوهای کوتاه، بازیکنان ورزش های الکترونیکی، هنرمندان سه بعدی، انیماتورهای سه بعدی، توسعه دهندگان و طرفداران آینده Sagaverse، یک پروتکل باز برای رسانه های غنی توکن شده است.

در اواخر سال 2023 Sagaverse پروتکل خود را باز می‌کند و به ناشران اجازه می‌دهد تجارب ایجاد و مصرف بسازند و ناشران را قادر می‌سازد تا برنامه‌های مشترک رسانه‌ای وب 3 را بسازند و راه‌اندازی کنند.

بسته شدن

در حالی که Web2 برای گذران زندگی تولیدکنندگان محتوا کافی نیست، Web3 فهرست گسترده‌ای از فرصت‌ها را برای سازندگان و طرفداران باز می‌کند و به هر دو امکان همکاری، ایجاد مشترک و کسب درآمد را می‌دهد.

پلتفرم Sagaverse، سازندگان ویدیوهای کوتاه، بازیکنان ورزش های الکترونیکی، هنرمندان سه بعدی، انیماتورهای سه بعدی، توسعه دهندگان و طرفدارانی را که ویدیوهای تعاملی ایجاد می کنند و می خواهند از کار خود کسب درآمد کنند، گرد هم می آورد.

فناوری بلاک چین امکان توزیع و ترکیب مجدد دارایی‌های توکن‌شده را فراهم می‌کند و در عین حال اطلاعات مربوط به اسناد و مجوز را حفظ می‌کند.

بسیج جوامع برای ایجاد، میکس مجدد و کسب درآمد از ویدیوهای تعاملی و واقعیت افزوده

  • دارایی های دیجیتال خود را به مخاطبان جدید بیاورید
  • فعال کردن درآمد جدید از دارایی های دیجیتال شما
  • آفرینش با بت ها انجمن طرفداران خود را برای ایجاد، ترکیب مجدد و کسب درآمد فعال کنید

همه اینها به سازندگان و طرفداران انگیزه و پاداش می دهد تا شبکه Sagaverse را از طریق مالکیت مشترک، کسب درآمد مشترک و توزیع مشترک ایجاد کنند.

ماموریت آنها جسورانه است: به 1 میلیارد خالق و طرفدار برای ایجاد مشترک، درآمدزایی و پیشرفت از طریق ایجاد و بازی با محتوای بصری تعاملی قدرت دهید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا