ارزهای دیجیتال

rust Wallet Token (TWT) بیش از 97 درصد سود کسب می کند

با وجود شرایط فعلی بازار، توکن رسمی Trust Wallet (TWT) در 7 روز گذشته دستاوردهای چشمگیری را به ثبت رسانده است. TWT شاهد افزایش چشمگیر بیش از 97 درصدی در نمودار هفته به هفته خود بود. بیشترین افزایش قیمت در سه روز گذشته اتفاق افتاد و سکه دیروز رکورد جدیدی را ثبت کرد.

افزایش TWT همچنین ارتباطی با بحران FTX و CZ، مدیر عامل Binance دارد. به یاد بیاورید که FTX، دومین صرافی بزرگ سابق، هفته گذشته با بحران نقدینگی مواجه شد که بازار ارزهای دیجیتال را به زانو درآورد. در آن زمان، تنها PAX Gold سود قابل توجهی را حفظ کرد در حالی که سایرین کاهش یافتند.

با این حال، TWT پس از آن که بازیکنان برتر ارزهای دیجیتال مانند CZ خواستار حفظ خود شدند، مجدداً شتاب گرفت. مدت کوتاهی پس از ذکر Trust Wallet در یک توییت، TWT در لیست بایننس قرار گرفت و حجم معاملات آن به شدت افزایش یافت.

حجم معاملات TWT پس از توئیت های CZ درباره حضانت شخصی افزایش یافت

در دو روز گذشته، ارزش توکن کیف پول اعتماد (TWT) بیش از پنجاه درصد افزایش یافته است. این پس از توصیه CZ، مدیر عامل بایننس، مبنی بر استفاده سرمایه گذاران از صرافی های غیرمتمرکز آمده است. CZ این اظهارات را بیان کرد زیرا مشخص شد که سرمایه گذاران رمزارز می خواهند جایگزینی برای صرافی های متمرکز پیدا کنند.

پس از اینکه فاجعه FTX موجی از واکنش ها را برانگیخت، CZ اظهار داشت که خود حضانت یک گزینه است. مدیر عامل بایننس کمپین باز بودن مبادلات را پس از این رویداد رهبری کرده است و قبلاً از خود حضانت حمایت کرده است. پس از این، TWT معاملات خود را در زنجیره بایننس آغاز کرد و افزایش چشمگیری را در حجم تجربه کرد. مطابق با آمار CoinMarketCap، TWT حجم معاملات 24 ساعته 432.24 میلیون دلاری داشت، اگرچه در زمان انتشار 39 درصد کاهش یافت.

به یاد بیاورید که در ژوئیه 2018، بایننس Trust Wallet را خریداری کرد در تلاش برای افزودن قابلیت های کیف پول موبایلی زنجیره ای به پیشنهادات این شرکت. Trust Wallet Token (TWT) یک توکن ابزار BEP-20 است که مختص کیف پول است. این به دارندگان توکن در فرآیند تصمیم‌گیری برای عملکردهای جدید برنامه، ارتقاء و تخفیف خرید درون‌برنامه صدایی را می‌دهد.

قیمت TWT در حال حاضر 2.27 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت TWTUSD از TradingView.com

آیا TWT می تواند رالی صعودی را ادامه دهد؟

برای تقریبا یک سال، TWT یا توکن کیف پول اعتماد، در یک الگوی مثلثی متقارن در نوسان بود. این الگوی حرکت مداوم در بازارهای تثبیت شده رایج است و به خریداران سوداگران در حاشیه یک نقطه ورود می دهد.

یک هدف احتمالی برای این الگو وجود دارد. این معمولاً فاصله بین قیمت شکست و بالا و پایین ترین اسپرد قیمت در داخل الگو است. بنابراین، قیمت TWT یک شکست مثبت از خط روند مقاومت الگو را در نزدیکی پایان موج قوی اکتبر ایجاد کرد. طی پنج روز پس از آزمایش مجدد، قیمت‌ها 140 درصد افزایش یافت و بالاترین قیمت تاریخ را 2.71 دلار تعیین کرد.

با نگاهی به تنظیمات بالا، قیمت TWT به هدف نشان داده شده توسط الگوی مثلث رسیده است. با این حال، چنین موفقیت سریع و گسترده ای برای سلامت دارایی مضر است. بنابراین، احتمالاً یک مرحله اصلاحی برای تثبیت روند صعودی رخ خواهد داد. در 2.22 دلار، حجم معاملات TWT در 24 ساعت گذشته 432،240،182 دلار است. این توکن در این مدت 6.23 درصد کاهش داشته است و اکنون در رتبه 43 قرار دارد ConMarketCap.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا