ارزهای دیجیتال

Ropsten آزمون عمومی اصلی اتریوم تحت ادغام اثبات سهام قرار گرفت – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Ropsten آزمون عمومی اصلی اتریوم تحت ادغام اثبات سهام قرار گرفت - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

مواد غذایی کلیدی:

  • Ropsten، شبکه اصلی آزمایش اتریوم، با ترکیب زنجیره اثبات کار موجود و زنجیره Beacon Proof-of-Stake تحت ادغام قرار گرفته است.
  • انتقال Ropsten به PoS یکی از آخرین مراحل قبل از انتقال زنجیره اصلی اتریوم به مدل توافقی PoS است.
  • انتظار می رود انتقال اتریوم از PoW به PoS در نیمه دوم سال جاری انجام شود

زنجیره PoW Ropsten با PoS Beacon Chain ادغام می شود

دیروز، شبکه آزمایشی عمومی اولیه اتریوم تحت ادغام موفقیت‌آمیز بلاک‌چین «قدیمی» اثبات کار (PoW) و زنجیره‌ی Beacon Proof-of-Stake (PoS) «جدید» قرار گرفت. همانطور که مهندس نرم افزار ترنس تسائو در اواسط ماه مه پیش بینی کرده بود، انتقال ادغام Ropsten در 8 ژوئن اتفاق افتاد. روز چهارشنبه، تسائو توییتی را در جشن فعال شدن PoS در Ropsten به اشتراک گذاشت.

انتقال Ropsten از PoW به PoS یکی از آخرین مراحل قبل از ادغام زنجیره اصلی اتریوم با Beacon Chain و آغاز عصر اتریوم 2.0 است. انتظار می رود که این انتقال برخی از مسائل تراکم شبکه را کاهش دهد و هزینه تراکنش ها در شبکه را کاهش دهد. علاوه بر این، انتظار می‌رود که ردپای انرژی اتریوم بیش از 99 درصد کاهش یابد، زیرا پلتفرم قراردادهای هوشمند پیشرو در اواخر سال جاری به PoS عرضه می‌شود و از استخراج انرژی‌بر PoW دور می‌شود.

در اوایل سال جاری، توسعه دهندگان استرس شبکه اتریوم را در مجموعه‌ای از به اصطلاح فورک‌های سایه آزمایش کردند تا باگ‌های احتمالی در کد را شناسایی کرده و توانایی شبکه برای مدیریت قراردادهای هوشمند را بسنجند. Shadow forks یک محیط sandbox را برای تیم ها و توسعه دهندگان فراهم می کند تا شبکه را آزمایش کنند تا “احساس دنیای پس از ادغام را دریافت کنند.” توضیح داد در آن زمان پاریثوش جایانتی، توسعه‌دهنده بنیاد اتریوم.

تاریخ دقیق “ادغام” هنوز مشخص نیست. بر اساس برآوردی که در ماه آوریل توسط توسعه دهنده اتریوم، تیم بیکو به اشتراک گذاشته شد، رویداد مورد انتظار “چند ماه پس از” ژوئن برگزار خواهد شد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا