ارزهای دیجیتال

Rocketize می تواند با کشور اتمی تغییر ایجاد کند در حالی که Polygon و Cosmos می خواهند به عقب بازگردند و بهتر عمل کنند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال همیشه یک موضوع قطبی بوده و با سقوط اخیر، بسیاری از کاربران ایمان خود را از دست داده اند. با این حال، این پایان کار نیست. بسیاری از رمزارزها در حال حاضر در حال بهبود هستند و بسیاری از ارزهای دیجیتال جدید مانند Rocketize (JATO) این پتانسیل را دارند که عملکرد بسیار خوبی داشته باشند. ممکوین ها توسط بسیاری از مردم یک شوخی در نظر گرفته می شوند، اما در مواقع عدم اطمینان مانند این، جامعه ای که ایجاد می کنند دقیقاً تقویت کننده ای است که صنعت ارزهای دیجیتال در حال حاضر به آن نیاز دارد. افرادی که پشت سر آن جمع خواهند شد و به بازگرداندن بازار کمک خواهند کرد. نوآوران بزرگ دیگری که می توانند به خوبی انجام دهند Polygon (MATIC) و Cosmos (ATOM) هستند.

Rocketize می تواند با کشور اتمی تغییر ایجاد کند در حالی که Polygon و Cosmos می خواهند به عقب بازگردند و بهتر عمل کنند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

Rocketize (JATO)

مانند سایر ممکوین ها، Rocketize (JATO) قصد دارد جامعه خود یعنی ملت اتمی را بسازد. با این انجمن جدید، کاربران جدید یک نقطه ورود با ساختار پشتیبانی دارند و ورود به صنعت کریپتو از طریق Rocketize آسان‌تر می‌شود. این کاربران جدید معرفی خواهند شد Rocketize (JATO)، بومی ارز رمزنگاری شده برای معاملات در Rocketize. JATO یک توکن استاندارد BEP-20 است و در زنجیره هوشمند Binance (BSC) منتشر خواهد شد. بلاک چین.

با هر تراکنش، مالیات 2% دریافت می شود. نیمی از آن بین دارندگان توکن به اشتراک گذاشته خواهد شد و نیمی دیگر برای همیشه سوزانده خواهد شد. این روش JATO را تبدیل به یک ارز تورم زدایی می کند. علاوه بر این، Rocketize به کاربران منابع مورد نیاز برای ساخت بازی‌های تحت وب و برنامه‌های کاربردی و قراردادهای هوشمند با قابلیت برش NFT و انجام تراکنش‌های DeFi را می‌دهد. Memecoin ها پتانسیل قابل توجهی دارند و با ملت اتمی، Rocketize (JATO) ممکن است از انتظارات فراتر رود

چند ضلعی (MATIC)

در سال 2017، Sandeep Nailwal، Anurag Arjun و Jayanti Kanani MATIC را برای حل مشکلات اصلی اتریوم (ETH) طراحی کردند و در عین حال امنیت آن را حفظ کردند. MATIC بعداً با نام تجاری تغییر نام داد چند ضلعی شبکه اما بومی ارز رمزنگاری شده را حفظ می کند MATIC نام. چند ضلعی یک است بلاک چین که برای ارائه تراکنش های سریع تر، TPS بسیار بالاتر، کارمزد تراکنش های پایین و گزینه های بیشتر برای توسعه دهندگان طراحی شده است. یکی از راه ها چند ضلعی (MATIC) دستیابی به این امر از طریق استفاده از مکانیسم اجماع اثبات سهام است که سریعتر است و می تواند تعداد بیشتری از تراکنش ها را در هر ثانیه با هزینه کمتر انجام دهد.

چند ضلعی (MATIC) می خواهد با اتصال شبکه های مختلف استفاده از DApps و ابزارهای DeFi را افزایش دهد. به دلیل شباهت آن با اتریوم (ETH)، بسیاری از توسعه دهندگان DApp های خود را به شبکه Polygon منتقل کرده اند تا از هزینه های بالای گاز ناشی از ازدحام شبکه اتریوم (ETH) جلوگیری کنند.

1663935242 611 Rocketize می تواند با کشور اتمی تغییر ایجاد کند در
Rocketize می تواند با کشور اتمی تغییر ایجاد کند در حالی که Polygon و Cosmos می خواهند به عقب بازگردند و بهتر عمل کنند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

کیهان (ATOM)

کیهان راه حل هایی برای دو مورد از بزرگترین مشکلات بلاک چین ها از زمان ایجاد بیت کوین ارائه می دهد: مقیاس پذیری و قابلیت استفاده.

شبکه Cosmos یک اکوسیستم غیرمتمرکز است که از مجموعه ای از بلاک چین های مقیاس پذیر و به هم پیوسته تشکیل شده است. دلیل نامگذاری آن یعنی Cosmos به همین دلیل است. این کهکشان ما را توصیف می کند و اینکه چگونه همه عناصر آن به تنهایی وجود دارند اما توسط نیروی گرانش به هم متصل شده اند و همه قسمت ها را به هم متصل می کنند. Cosmos همچنین می تواند به خارجی متصل شود بلاک چین ها مانند بیت کوین از طریق “مناطق میخکوب”. کاسموس این را به عنوان “اینترنت بلاک چین” توصیف می کند.

تراکنش ها در شبکه Cosmos با استفاده از آن انجام می شود کیهان (ATOM)، بومی ارز رمزنگاری شده از شبکه کیهان کیهان (ATOM) یکی از ارزهای رمزپایه است که پس از سقوط اخیر کریپتو شروع به بازگشت کرده است. این فقط یک ارز دیجیتال دیگر نیست، بلکه ایده ای است که راه حل هایی برای مشکلات ارائه می دهد و ایده های خوب معمولاً نتایج بسیار خوبی به همراه دارند.

سقوط اخیر کریپتو باعث ترس در ذهن بسیاری از کاربران شد و این قابل انتظار است. با این حال، یکی از چیزهایی که کاربران همیشه می توانند به آن پایبند باشند، یک ایده است و ارزهای رمزپایه مبتنی بر نوآوری و ایده های خوبی مانند Rocketize (JATO) آنهایی هستند که می توانند در هنگام تکان دادن قایق، جایگاه خود را حفظ کنند.

Rocketize Token (JATO)

پیش فروش: http://rocket.rocketize.io/

وب سایت: http://rocketize.io/

تلگرام: https://t.me/RocketizeTokenOfficial

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا