ارزهای دیجیتال

Robinhood USDC را فهرست می کند، این اولین استیبل کوین است

رابینهود از تمایل خود برای بازی در حوزه ارزهای دیجیتال خجالتی نبوده است. این پلتفرم چند سالی با فراز و نشیب همراه بوده است، زیرا در حال بررسی پیشنهادات رمزنگاری آن است. با این حال، این هفته، این پلتفرم با فهرست کردن اولین استیبل کوین خود، USDC، برنده ای را در جبهه کریپتو تضمین کرد.

آنچه می دانیم

این خبر ابتدا مستقیماً از دهان اسب ها به عنوان توییتر رابینهود منتشر شد یک توییت ارسال کرد امروز صبح به اشتراک گذاشتن خبر این توکن هفدهمین رمزارز پشتیبانی شده توسط Robinhood و سومین رمز بزرگ در بازار پس از تراشه های آبی بیت کوین و اتریوم است. این آخرین نشانه اضافه شده از زمان اضافه شدن کاردانو (ADA) در ابتدای ماه است. این یک لیست رو به رشد از توکن های رمزنگاری برای Robinhood است که در هفته های اخیر Polygon را نیز اضافه کرده است.

به‌علاوه، این حرکت نشان‌دهنده رشد تقویت‌کننده‌تر USDC Circle است که به دنبال رتبه اول نسبت به USDT تتر – استیبل کوین غالب طولانی‌مدت است. این روایت توسط ایدئولوژی هدایت شده است که مدیریت حساب Tether کمتر از USDCها شفاف و ساده است.

Robinhood (HOOD) has had a challenging year on the NASDAQ. | Source: NASDAQ: HOOD on TradingView.com

نبرد استیبل کوین

در ماه‌های اخیر، افراد خوب در Arcane Research پیش‌بینی‌های رشد آینده را بر اساس حرکت USDC در سال جاری جمع‌آوری کردند که نشان می‌دهد USDC در اواسط اکتبر از رتبه اول USDT پیشی گرفته است. شکاف پیش‌بینی‌شده برای عدد امروزی احتمالاً کمی نزدیک‌تر از آنچه در واقعیت دیده‌ایم است، با این حال، نشان می‌دهد که تصاحب USDC برای رتبه اول ممکن است 4 تا 6 ماه دیگر طول بکشد. این با افزایش درصد ذخایر نهنگ USDC تشدید شده است که در هفته های اخیر به پایین ترین حد در دو سال اخیر رسیده است.

همانطور که تیم ما اشاره کرد، این حرکت به دلیل حرکت گسترده تر بازار و همچنین تحریم های ایالات متحده بر تورنادو کش انجام شده است. سپرده‌های مبادله‌ای برای USDC نیز بسیار پایین بوده است، اما میانگین حجم معاملات همچنان در ماه‌های اخیر بالا است. تورنادو کش و سایر عوامل خارجی، مانند تهدیدات قوانین ایالات متحده در مورد استیبل کوین ها و سایر ارزهای دیجیتال، منجر به احساسات منفی بیشتر در مورد استبل ها شده است تا مثبت.

1663721986 302 Robinhood USDC را فهرست می کند، این اولین استیبل کوین

پذیرش USDC توسط Robinhood می‌تواند به رشد پیشروی USDT کمک کند. با این حال، باید دید که سرمایه‌گذار معمولی‌تر که معمولاً به Robinhood مراجعه می‌کند، چگونه با یک دارایی استیبل کوین، به‌ویژه دارایی‌ای که هیچ علاقه‌ای ایجاد نمی‌کند، رفتار خواهد کرد.

Featured image from Pixabay, Charts from TradingView.com
The writer of this content is not associated or affiliated with any of the parties mentioned in this article. This is not financial advice.
This op-ed represents the views of the author, and may not necessarily reflect the views of Bitcoinist. Bitcoinist is an advocate of creative and financial freedom alike.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا