ارزهای دیجیتال

Robinhood کاردانو را در پلتفرم فهرست می کند، قیمت ADA روند بالاتری دارد؟

پلتفرم کارگزاری محبوب ایالات متحده Robinhood کاردانو (ADA) را برای مشتری خود فهرست کرده است. کاربران می توانند از امروز ارز دیجیتال را معامله کنند و در معرض قیمت نقدی آن قرار بگیرند.

طبق این اعلامیه، رابینهود کاردانو را به دلیل تقاضای مردم در فهرست فهرست قرار داد. این ارز رمزنگاری شده سال‌ها مورد علاقه خرده‌فروشی‌ها بوده است و توانسته است با سرمایه‌گذاری بازار به 10 ارز دیجیتال برتر راه پیدا کند.

طی ماه‌های گذشته، کاردانو (ADA) بین سومین تا هشتمین ارز دیجیتال ارزشمند روی کره زمین حرکت کرده است. در بالاترین سطح خود، قیمت ADA در شمال 3 دلار معامله می شد، اما از اواخر سال 2021 با سایر بازارها روند نزولی داشته است.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت ADA با افت 2 درصدی به ترتیب در 24 ساعت و 7 روز گذشته پس از جو عمومی بازار، 0.44 دلار معامله می شود. اعلام Robinhood یک نقطه عطف مهم برای ADA است زیرا می تواند سطح پذیرش آن را در ایالات متحده افزایش دهد.

روند قیمت ADA در نمودار 4 ساعته به سمت نزولی می رود. منبع: ADAUSDT Tradingview

در زمان نگارش این مقاله، این ارز دیجیتال هنوز به این اعلامیه واکنش نشان نداده است زیرا قیمت ADA همچنان با سایر ارزهای دیجیتال بزرگ در قرمز معامله می شود. بازار کریپتو به شدت تحت تأثیر عوامل کلان فعلی است که می تواند به یک مانع کوتاه مدت برای هر رالی احتمالی کاردانو تبدیل شود.

از این نظر، قیمت بیت‌کوین و اتریوم سرنخ‌های مهمی برای عملکرد آینده ارزهای دیجیتال دیگر فراهم می‌کند. کریپتو شماره یک بر اساس ارزش بازار در حال حاضر در مورد پشتیبانی مهم دو هفته ای در حدود 19600 دلار معامله می شود.

گاوها باید این سطوح را حفظ کنند تا از ضرر بیشتر در قیمت بیت کوین و کاردانو جلوگیری کنند. داده های Material Indicators سطح بالایی از نقدینگی را زیر سطح فعلی قیمت BTC ثبت می کند. این ارز دیجیتال بیش از 20 میلیون دلار سفارشات پیشنهادی در منطقه میانی در حدود 19500 دلار دارد.

مقاومت کلیدی و سطوح پشتیبانی برای کاردانو

داده‌های اضافی ارائه‌شده توسط شاخص‌های مواد، نقدینگی پایین به سمت نزول و تعداد بالای سفارش‌های فروش را برای قیمت کاردانو (ADA) ثبت می‌کنند. همانطور که در زیر مشاهده می کنید، در کادر زرد رنگ در مورد قیمت، بیش از 2 میلیون دلار سفارشات فروش برای قیمت ADA در سطوح فوری وجود دارد.

کاردانو ADA ADAUSDT
قیمت ADA (خط آبی) زیر مقدار بالای سفارشات فروش است (منطقه زرد در نمودار). منبع: شاخص های مواد

گاوهای کاردانو باید قیمت را در حدود 0.43 دلار در بازه‌های زمانی پایین‌تر حفظ کنند، در غیر این صورت خطر کاهش سطح حمایت قبلی را دارند. 0.40 دلار و 0.43 دلار برای انحراف از یک سناریوی نزولی آینده حیاتی هستند.

Cardano در آستانه استقرار یک شبکه مهم و به روز رسانی عملکرد از طریق رویداد Combinator Hard Fork (HFC) خود “Vasil” است. این به‌روزرسانی چندین بار به تعویق افتاده و باعث نگرانی جامعه ADA شده است، اما یک استقرار موفقیت‌آمیز ممکن است حرکت کافی را برای گاوهای نر فراهم کند تا به 0.50 دلار و بالاتر برسند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا