ارزهای دیجیتال

Ripple (XRP) در حین اجرای واگرایی نزولی به پشتیبانی می‌پیوندد. آیا 0.44 دلار باقی می ماند؟

  • قیمت XRP برای حفظ روند صعودی خود تلاش می‌کند تا بالاتر از حمایت کلیدی باقی بماند، زیرا قیمت باید بالای 0.44 دلار باقی بماند.
  • XRP به مبارزه ادامه می دهد زیرا واگرایی نزولی در بازه زمانی روزانه ظاهر می شود که نشان می دهد تغییر در روند قریب الوقوع است.
  • قیمت XRP همچنان زیر 200 میانگین متحرک نمایی (EMA) معامله می شود زیرا 50 EMA به عنوان پشتیبانی در بازه زمانی روزانه عمل می کند.

قیمت ریپل (XRP) در چند هفته گذشته کشش بیشتری داشته است زیرا قیمت از پایین ترین سطح هفتگی خود به 0.52 دلار افزایش یافته است. علیرغم ابهامات زیادی که در چند هفته گذشته بر بازار کریپتو حاکم شد و قیمت بیت کوین (BTC) و سایر دارایی های رمزنگاری مانند اتریوم (ETH) با کاهش جزئی در حرکت قیمت خود مواجه شد، قیمت ریپل (XRP) قدرت خود را نشان داد. لحظات سبزی را برای معامله گرانی که روی این دارایی سرمایه گذاری کردند، ایجاد کرد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل (XRP) در نمودار هفتگی.

قیمت ریپل (XRP) در هفته‌های اخیر حرکت قیمتی بسیار خوبی را نشان داد، به طوری که بسیاری از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران پس از برنده شدن در پرونده قانونی آن علاقه‌مند شدند که قیمت XRP را از بالاترین سطح 2 دلار به پایین‌ترین حد هفتگی 0.3 دلار به سمت نزول کشانده بود. .

قیمت XRP از پایین ترین سطح هفتگی 0.3 دلار به بالاترین سطح 0.54 دلار افزایش یافت که قبل از مواجهه با مقاومت در برابر شکست در بالای این منطقه، عملکرد قیمتی عالی را نشان داد. شکستن و بسته شدن بالای 0.54 دلار، قیمت XRP را به بالاترین سطح 1 دلار می رساند.

قیمت XRP نتوانست این منطقه را تغییر دهد و به عنوان مقاومت عمل کرد و از آن زمان برای حفظ بالای 0.44 دلار تلاش کرده است. اگر قیمت XRP به کمتر از 0.44 دلار برسد، می‌توانیم شاهد آزمایش مجدد قیمت پایین 0.36 دلار باشیم که به عنوان پشتیبانی از قیمت XRP عمل می‌کند.

مقاومت هفتگی برای قیمت XRP – 0.54 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت XRP – 0.36 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت XRP در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه XRP | منبع: XRPUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت XRP پس از تشکیل یک واگرایی نزولی، به معاملات زیر مقاومت کلیدی ادامه می‌دهد، زیرا قیمت از منطقه 0.55 دلار رد شد و از شکستن قیمت به بالاتر جلوگیری کرد.

شکل‌گیری واگرایی نزولی در بازه زمانی روزانه قیمت XRP نشان‌دهنده بازگشت احتمالی روند به سمت نزولی است.

اگر قیمت XRP نزولی قیمت را رد کند، قیمت 0.44 دلار به عنوان پشتیبانی مربوط به 50 EMA عمل می کند.

مقاومت روزانه برای قیمت XRP – 0.55 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت XRP – 0.44-0.38 دلار.

تجزیه و تحلیل زنجیره ای XRP

1666195071 708 Ripple XRP در حین اجرای واگرایی نزولی به پشتیبانی می‌پیوندد
XRP Onchain Analysis | منبع: در Messari.io

قیمت XRP از تجزیه و تحلیل زنجیره ای با وجود کاهش بیش از 50 درصدی مناسب تر به نظر می رسد. XRP در سه ماه گذشته نسبت به سایر دارایی‌های رمزنگاری بازدهی معقول (ROI) 24 درصدی تولید کرد.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview and Messari

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا