ارزهای دیجیتال

Ripple (XRP) بیش از 7٪ به ارزش اضافه می کند در حالی که دیگران در بازار خونریزی می کنند.

سقوط بازار ماه مه و روند نزولی ناشی از آن باعث زیان هنگفتی برای سرمایه گذاران شد. اما اثر نامطلوب ادغام اتریوم یک نیروی پیش بینی نشده بود. بازار کریپتو از 15 سپتامبر عقب نشینی بیشتری نسبت به رالی ثبت کرده است.

بسیاری از تحلیلگران، به ویژه حامیان اتریوم، این ادغام را تبلیغ کردند و دیگران را وادار کردند که باور کنند این ادغام بازار را معکوس خواهد کرد. متأسفانه، پس از ارتقا، اتر و سایر رمزارزها از کار افتادند. حتی بیت کوین نیز چند دقیقه پس از این رویداد 1000 دلار از دست داد.

مطالب مرتبط: اثبات کار اتریوم (ETHW) 30 درصد سود می کند آیا وضعیت صعودی بیشتری در راه است؟

بازار همچنان در قرمز است

در 19 سپتامبر، بسیاری از ارزهای دیجیتال در افزایش قیمت 1 ساعته، 24 ساعت و روند 7 روزه قرمز بودند. کریپتو شماره یک روز را با رنگ قرمز شروع کرد و باعث وحشت بیشتر در بازار شد. بیت کوین 2.38 درصد از دست داد و ضرر هفتگی خود را به 13.58 درصد رساند.

در همان روز، نقدینگی های گسترده ای در سراسر مبادلات به مبلغ 432 میلیون دلار انجام شد. به سرعت تا 20 سپتامبر، بسیاری از دارایی های رمزنگاری به روند نزولی خود ادامه دادند.

بیت کوین توانست در 24 ساعت 1.72 درصد اضافه کند و ضرر هفتگی خود را به 10.90 درصد کاهش دهد. اما قیمت همچنان در نمودار TradingView قرمز است.

بیت کوین اوایل امروز کنترل خود را به بالای 19 هزار دلار از دست داده بود. اما پس از افزودن چند درصد افزایش، سکه دوباره جای خود را به دست آورد اما دوباره به 18968 دلار سقوط کرد. با کاهش 0.15٪ در ساعت گذشته، همانطور که در ادامه مشاهده می شود CoinMarketCap، قیمت سکه همچنان در قرمز است و ممکن است قبل از بسته شدن بازار بیشتر کاهش یابد.

اتریوم در 24 ساعت 1.03 درصد اضافه کرده است. قیمت فعلی آن 1352 دلار است که 0.37 درصد کاهش را در روز گذشته نشان می دهد.

سکه های دیگر مانند USD Coin، Binance USD، Cardano، Polkadot و غیره همگی قرمز هستند. اما در حالی که بقیه خونریزی می کنند، ریپل در 24 ساعت از گینرها دفاع کرده است.

XRP ریپل در حال حاضر بالای 0.40 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت XRPUSD از TradingView.com

با کاهش قیمت ریپل، قیمت ریپل افزایش می یابد

Ripple XRP در افزایش قیمت امروز، 20 سپتامبر پیشرو است. کریپتو در حال حاضر با قیمت 0.4075 دلار معامله می شود که در 24 ساعت افزایش 5.22 درصدی را نشان می دهد. در ساعات اولیه امروز، XRP قبل از از دست دادن شتاب خود، هر ساعت موارد بیشتری را اضافه می‌کرد.

XRP همچنین در افزایش قیمت ۷ روزه خود عملکرد خوبی دارد. این سکه در هفت روز بیش از 22 درصد درآمد داشته است که بهتر از Tether، BNB، BUSD، Cardano، Solana و بسیاری دیگر است. با ردیابی قیمت ریپل از جولای تا سپتامبر، قیمت آن بین 0.3733 تا 0.3421 دلار ثابت مانده است.

اما مانند سایر ارزهای دیجیتال، ریپل در روز ادغام کاهش یافت و بازار را با 0.3256 دلار بسته شد. خوشبختانه، روز بعد به 0.35677 دلار بازگشت و صعود خود را تا 20 سپتامبر آغاز کرد، زمانی که قیمت به 0.40 دلار رسید.

Ripple’s Rise: What’s Behind It

در حال حاضر، نیرویی که ظاهراً قیمت ریپل را فشار می دهد، ممکن است در مورد SEC حکم کند. از 19 سپتامبر، پرونده رو به پایان بود. هر دو حزب از یک قاضی فدرال خواسته اند که به فوریت آن را صادر کند.

مطالب مرتبط: 3 کارشناس قیمت بیت کوین را ارزیابی می کنند، آیا 19000 دلار متوقف می شود یا شکسته می شود؟

این تحول اخیر نشان می دهد که هر دو طرف شواهد کافی برای اثبات ادعای خود جمع آوری کرده اند. ریپل معتقد است که هیچ قانون اوراق بهادار در ایالات متحده را نقض نکرده است. درخواست حکم به جامعه ریپل اطمینان داد که پرونده دادگاه 2 ساله تقریباً به پایان رسیده است.

برخی از اعضای جامعه تسکین خود را در توییتر ابراز کردند و در نتیجه احتمالاً احساس بازار برای XRP را به مثبت تغییر دادند.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا