ارزهای دیجیتال

Ripple (XRP) با ظهور واگرایی نزولی مبارزه می کند، پشتیبانی 0.42 دلاری چشم

  • قیمت XRP پس از چند روز کاهش می یابد زیرا قیمت با وجود نشان دادن ضعف همچنان صعودی است.
  • XRP بالاتر از 50 و میانگین متحرک نمایی 200 روزه معامله می شود، زیرا قیمت در تلاش برای به دست آوردن مجدد علائم صعودی با ظهور واگرایی نزولی است.
  • قیمت XRP همچنان قوی است و می تواند پشتیبانی 0.42 دلار را مجدداً آزمایش کند.

قیمت ریپل (XRP) همچنان به قوت خود ادامه می‌دهد زیرا هدف قیمت حفظ حرکت صعودی قیمت در برابر تتر (USDT) است. ریپل (XRP) و سایر دارایی‌های رمزنگاری در هفته‌های گذشته از جهش قابل توجهی برخوردار بودند که باعث شد ارزش بازار کریپتو برای ارزهای دیجیتال در سراسر صنعت خوب به نظر برسد و بسیاری از آنها سودهای دو رقمی ایجاد کردند. XRP بیشترین توجه را به خود جلب کرد زیرا قیمت با قدرت زیاد حرکت کرد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل (XRP) در نمودار هفتگی

علیرغم گذراندن زمان سختی در طول سال با کاهش قیمت به حداقل 0.3 دلار به دلیل مجموعه حقوقی XRP، قیمت در چند وقت اخیر واکنش مطلوبی نشان داده است زیرا قیمت مدتی است که قوی باقی مانده است.

پس از اینکه قیمت XRP به بالاترین حد خود رسید، قیمت به 0.3 دلار در هفته کاهش یافت، جایی که قیمت پس از تشکیل حمایت قوی ماند و این منطقه مانند منطقه تقاضا برای قیمت ها به نظر می رسید.

قیمت XRP از این منطقه 0.3 دلاری جهش کرد، زیرا قیمت به بالاترین حد هفتگی 0.52 دلار رسید، زیرا قیمت با مقاومت در برابر شکستن بالاتر با بازگشت قیمت به 0.48 دلار مواجه شد.

قیمت XRP خوب به نظر می رسد زیرا ساختار صعودی آن دست نخورده باقی مانده است، علیرغم اینکه برخی نقاط ضعف به دلیل عدم اطمینان بازار و کاهش قیمت بیت کوین به یک منطقه پشتیبانی کلیدی را نشان می دهد. قیمت XRP باید بالای 0.42 دلار بماند تا ساختار صعودی خود را حفظ کند، شکست زیر این محدوده به معنای آزمایش مجدد قیمت XRP پایین 0.35-0.3 دلار است.

مقاومت هفتگی برای قیمت XRP – 0.6 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت XRP – 0.42 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت XRP در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه XRP | منبع: XRPUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت XRP همچنان بالاتر از میانگین متحرک نمایی (EMA) 50 و 200 معامله می‌شود، زیرا با وجود نوسان قیمت، در حالی که قیمت برای شکستن بالاتر از مقاومت 0.6 دلار تلاش می‌کند، همچنان قوی است. قیمت های 0.47 دلار و 0.43 دلار مطابق با قیمت های 50 و 200 EMA هستند که به عنوان مقاومت برای XRP عمل می کنند.

قیمت XRP باید 0.47 دلار و 0.43 دلار باقی بماند تا قیمت با وجود نشان دادن واگرایی نزولی در بازه زمانی روزانه، صعودی و ایمن باقی بماند. سقوط به زیر 0.43 دلار و پایین تر می تواند به دلیل فروش وحشتناک با سرمایه گذاران و نهنگ هایی که در انتظار چنین فرصتی هستند، یک بازگشت به منطقه 0.35 دلار را آغاز کند.

مقاومت روزانه برای قیمت XRP – 0.55-0.6 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت XRP – 0.43 دلار.

Featured Image From Crypto News, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا