ارزهای دیجیتال

RhinoX Soulbound NFT نقشه راه را با جزئیات مکانیسم جدید “پرورش روح” در Web3 راه اندازی می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سنگاپور، سنگاپور، 19 اکتبر 2022، Chainwire

باینری ایکسپلتفرم توسعه GameFi، امروز راه اندازی رسمی خود را اعلام کرد راینو ایکس نقشه راه که موارد استفاده جدید و هیجان انگیز را باز می کند نشانه های روحی در فضای Web3 نقشه راه برنامه‌های جاه‌طلبانه RhinoX برای توسعه مکانیزم «پرورش روح» را نشان می‌دهد که به دارندگان توکن RhinoX موجود این توانایی را می‌دهد تا NFT‌های نسل دوم را از NFT‌های موجود خود پرورش دهند.

توکن های RhinoX Soulbound

مفهوم توکن های Soulbound برای اولین بار توسط بنیانگذار اتریوم ویتالیک بوترین معرفی شد. او یک NFT غیرقابل انتقال با پشتوانه بلاک چین را تصور کرد که می تواند برای نشان دادن هویت یک فرد در متاورس استفاده شود. RhinoX از این مفهوم الهام گرفته شده است.

در اوایل سال جاری، تیم RhinoX اولین نسخه از RhinoX NFT را راه‌اندازی کرد که اکنون به عنوان نسل اول Soulbound NFT شناخته می‌شود. این به یک سیستم رتبه بندی اعتباری و یک مدل تجزیه و تحلیل رفتار گره خورده است که داده های کلیدی کاربر را ردیابی می کند. یک مکانیسم پاداش نیز اعمال می شود و دارندگان RhinoX با توجه به سطح فعالیت و دستاوردهای نقطه عطف خود از مزایای خاصی برخوردار خواهند بود.

رونمایی از اکوسیستم جدید RhinoX

طبق نقشه راه، RhinoX قرار است وارد مرحله جدیدی از توسعه شود، با یک اکوسیستم کامل و چند ویژگی برجسته.

معرفی مکانیسم “پرورش روح”.

اکوسیستم موجودی دارد سیستم رتبه بندی اعتباری و مدل تحلیل رفتار جدای از آن، این تیم در نظر دارد توانایی «پرورش» نسل دوم NFT های جدید را از 10000 راینو ایکس نسل اول NFT هایی که در ژوئن سال جاری فروخته شدند.

نسل دوم NFT ها Baby RhinoXs نامیده می شوند و با مجموعه ای از موارد استفاده متفاوت مانند ساخت هویت اجتماعی و جمع آوری دارایی عرضه می شوند.

«شخصی‌سازی کلید خودشناسی است. ما می‌خواهیم RhinoX بوم نقاشی برای طرح‌های خلاقانه باشد. امیدواریم با توانایی شخصی‌سازی NFT، دارندگان RhinoX نسبت به NFT‌های خود احساس مالکیت بیشتری داشته باشند. چون، رئیس جهانی توسعه کسب و کار در BinaryX گفت.

1666152563 167 RhinoX Soulbound NFT نقشه راه را با جزئیات مکانیسم جدید

RhineT – یک بستر شبکه اجتماعی Web3

RhinoX همچنین قرار است یک پلتفرم اجتماعی جدید به نام RhineT راه اندازی کند. RhineT فضای امنی برای کاربران برای ارتباط و تعامل با یکدیگر در Web3.0 خواهد بود. کاربران می‌توانند اقداماتی مانند مرور مجموعه NFT افراد، ایجاد ارتباط با دیگران و چت کردن در پلتفرم را انجام دهند. کاربران روی پلتفرم از طریق مالکیت توکن RhinoX احراز هویت خواهند شد.

مشارکت های متقابل زنجیره ای

در نیمه دوم سال 2023، این پروژه قصد دارد قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای را ایجاد کند تا امکان انتقال داده و ارزش بین RhinoX و سایر پروژه های NFT معتبر را فراهم کند. این امر مسیرهای جدیدی را برای تعامل و همکاری بین Rh!noX و شرکای آنها که بر روی چندین زنجیره اجرا می شوند باز می کند.

«این روزها برای بازار NFT سخت است، اما یک پوشش نقره‌ای وجود دارد – ما به دنبال نوآوری و ایجاد محیط پایدارتری برای دارندگان RhinoX خود هستیم. ما مشتاقانه منتظر معرفی ویژگی های جدید به دارندگان خود هستیم، و ما هیجان زده هستیم که اولین پلتفرمی باشیم که در این زمینه کار می کنیم. گفت چون.

بعدی برای RhinoX

انتظار می رود که سیستم رتبه بندی اعتباری RhinoX در سه ماهه اول سال 2023 فعال شود. این سیستم پایه و اساس اکوسیستم Rh!noX خواهد بود و موارد و کاربردهای جدید NFT را در فضای Web3 ایجاد می کند.

درباره RhinoX

RhinoX اولین توکن Soulbound است که بر روی زنجیره BNB ساخته شده است. این در یک محیط دیجیتال منحصر به فرد بر اساس یک سیستم رتبه بندی اعتباری با پیاده سازی Soulbound Mechanism تنظیم شده است که در آن RhinoX NFT به عنوان یک Token Soulbound کار می کند که هویت، اعتبار و موقعیت اجتماعی کاربر را منعکس می کند.

دارندگان RhinoX بسته به سطح اعتبار خود، به ویژگی‌ها و امتیازات انحصاری در فضای بلاک چین دسترسی دارند. هدف RhinoX توسعه کاربردی NFT ها و تقویت دیجیتالی شدن جهانی، جذب علاقه مندان به NFT و غیر NFT با ارائه مزایای یک هویت دیجیتال معتبر است.

درباره BinaryX

BinaryX پلتفرم GameFi پشت بازی های متاورس است سایبر شطرنج و CyberDragon، که هر دو روی زنجیره BNB اجرا می شوند.

BinaryX به عنوان یک سیستم معاملات مشتقه غیرمتمرکز آغاز شد. با درک محبوبیت روزافزون GameFi و علاقه به بازی‌های متاورس، تیم به تدریج به سمت توسعه بازی‌های ویدئویی غیرمتمرکز تکامل یافت و اکنون در حال تبدیل شدن به یک پلتفرم GameFi است که خدمات IGO را برای ایجاد پل توسعه‌دهندگان Web2 با Web3 ارائه می‌دهد.

BinaryX به عنوان یکی از 10 پروژه برتر در زنجیره BNB، بیش از 100 هزار دارنده سکه و 15 هزار کیف پول فعال ماهانه دارد. همچنین یکی از بزرگترین پروژه های متاورس از نظر حجم معاملات در زنجیره BNB با بیش از 300 میلیون ارزش بازار است. BinaryX دارای توکن $BNX است که علیرغم بازار نزولی به طور مداوم عملکرد قوی را نشان داده است.

درباره Rh!noX | توییتر | اختلاف نظر | تلگرام | متوسط

مخاطب

رهبر ارتباطات
سامی ک.
باینری ایکس
[email protected]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا