ارزهای دیجیتال

Reitio برای Metaverse: فعال کردن ایجاد بدون اصطکاک محتوای تولید شده توسط کاربر – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Reitio برای Metaverse: فعال کردن ایجاد بدون اصطکاک محتوای تولید شده توسط کاربر - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 9

Metaverse هرگز به یک شرکت یا یک دنیای مجازی اشاره نکرده و نخواهد کرد – مانند توصیف شبکه جهانی وب به عنوان یک صفحه وب واحد یا برچسب زدن رسانه های اجتماعی به عنوان تنها فیس بوک است.

اشتباه نکنید، دنیای مجازی به هیچ وجه جدید نیست. دنیای مجازی بازی مانند Grand Theft Auto و World of Warcraft سهم نسبتاً خوبی از موفقیت داشته اند – دنیای مجازی اجتماعی مانند Roblox و Minecraft نیز صدق می کند.

با این گفته، آنچه واقعاً انقلابی است حالتی است که در آن این جهان های مجازی می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند: حالتی که در آن آیتم های مجازی در یک دنیای مجازی خاص می توانند به طور یکپارچه به دنیای مجازی دیگری منتقل شوند (و برگردند). حالتی که در آن دارایی های مجازی آزادانه با یکدیگر ترکیب شوند. و حالتی که در آن انجام معاملات دارایی های مجازی، صرف نظر از دنیای مجازی زیربنایی آن، شامل یک واسطه نگهبان متمرکز نیست.

یک صفحه وب تنها می تواند اطلاعات زیادی را در خود جای دهد – اما با شبکه ای از صفحات وب به هم پیوسته، شما شبکه جهانی وب را ایجاد می کنید. به طور مشابه، یک دنیای مجازی تنها قادر به میزبانی بسیاری از تجربیات است – اما با شبکه ای از جهان های مجازی قابل همکاری، شما Metaverse را ایجاد می کنید.

به سوی پذیرش متاورس

محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) رگ حیاتی همه خدمات شبکه است. بدون آغشته کردن اختیار کاربران به ایجاد صفحات وب خود، وب جهانی به آن درجه ای که در حال حاضر است رشد نخواهد کرد. دنیای مجازی نیز از این قاعده مستثنی نیست: درست مانند اینکه مردم از فیس‌بوک یا توییتر استفاده نمی‌کنند اگر دوستان یا تولیدکنندگان محتوای مورد علاقه‌شان در آنجا نباشند، مردم نیز اگر UGC کافی وجود نداشته باشد، از دنیای مجازی دیدن نخواهند کرد.

با این حال، ویرایشگرهای سه بعدی موجود (به عنوان مثال: Blender، VoxEdit، و غیره) به تخصص تخصصی نیاز دارند، به طوری که افراد عادی را از فرآیند خلاق باز می دارد. در نتیجه، یک شکاف مهارتی بزرگ برای ایجاد حتی یک دارایی سه بعدی ساده برای استفاده در یک دنیای مجازی وجود دارد، چه رسد به اینکه در سراسر Metaverse.

1660814668 447 Reitio برای Metaverse فعال کردن ایجاد بدون اصطکاک محتوای تولیدرا577bee37 b5fe 46a6 839b de1ec7d6673f

برای اینکه متاورس به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد، یک پایگاه پررونق UGC از اهمیت بالایی برخوردار است. هرچه افراد بیشتری در ایجاد UGC شرکت کنند، UGC بیشتری تولید خواهد شد که کاربران بیشتری را به دنیای مجازی (و همراه با آن متاورس) جذب می کند.

Reitio: The Metaversal 3D Toolkit for the Mass

1660814668 403 Reitio برای Metaverse فعال کردن ایجاد بدون اصطکاک محتوای تولیدراc7ed352d d983 473c 95ec 6b914f3a9eae

دلیل اصلی وجود Reitio به اندازه کافی ساده است: ایجاد حتی یک دارایی سه بعدی نیمه مناسب منحنی یادگیری شدیدی را به همراه دارد که کاربران عادی را از مشارکت در ایجاد UGC باز می دارد – مانع پذیرش دنیای مجازی می شود.

با در نظر گرفتن این موضوع، Reitio از ابتدا ساخته شده است تا منحنی یادگیری تند مرتبط با ایجاد یک دارایی سه بعدی را از بین ببرد، و به کاربران این امکان را می دهد تا به جای اینکه تصورات خود را به صورت سه بعدی بسازند و آنها را در دنیای مجازی انتخابی خود زنده کنند. حتی قبل از اینکه شروع کنند ترسیده اند.

به عنوان یک راه حل کاملاً مبتنی بر وب، رویکرد ترکیب و مطابقت، الگو محور به طراحی سه بعدی Reitio تضمین می کند که جعبه ابزار به اندازه کافی بصری است که در عرض چند دقیقه توسط هر کسی انتخاب شود – Canva برای دارایی های سه بعدی.

لگوهای سه بعدی مدولار، در دستان شما

1660814668 799 Reitio برای Metaverse فعال کردن ایجاد بدون اصطکاک محتوای تولیدرا9485ae8f 17a4 4904 bdd3 0d1de7a51212

دارایی سه بعدی ایجاد شده توسط Reitio اساساً از الگوهایی تشکیل شده است که روی هم چیده شده اند – مانند بلوک های لگو. الگوها دارای رنگ‌های متفاوتی هستند: قالب‌های پیش‌فرض رایگان توسط طراحان داخلی ما ارائه می‌شوند، در حالی که الگوهای ممتاز توسط مشارکت‌کنندگان انجمن یا شرکای دنیای مجازی ما فهرست‌بندی شده‌اند، که به موجب آن، هر نمونه از استفاده، کاربران را مشمول پرداخت حق امتیاز پرداخت به ازای استفاده می‌کند. به سازنده قالب

کل تجربه طراحی با ایجاد ساختارهای لگو قابل مقایسه است: کاربران با انتخاب یک الگوی “پایه” شروع می کنند، سپس به تدریج راه خود را ادامه می دهند – میزان تعریف یک طراحی سه بعدی “تمام” در نهایت به خود کاربر بستگی دارد، درست مانند میزان ساختار لگو “تکمیل” در دست سازنده آن سازه خواهد بود.

این فلسفه طراحی همان چیزی است که به Reitio اجازه می‌دهد تا بسیار کاربرپسند باشد بدون اینکه بسیاری از تنوع و توسعه‌پذیری ارائه شده توسط ویرایشگرهای سه بعدی پیچیده‌تر و کامل‌تر را قربانی کند.

پشته رمانی که برای خدمت به مرز دیجیتال بعدی آماده شده است

چشم انداز فعلی یک منحنی یادگیری شیب دار را به شرکت کنندگان معمولی Metaverse تحمیل می کند، به طوری که آنها را از مشارکت در تولید UGC برای Metaverse باز می دارد.

Reitio از مربع اول برای پر کردن این شکاف توسعه داده شده است: یک ابزار طراحی سه بعدی بدون کد، بدون دانلود و روی وب به طوری که کاربران تنها چند دقیقه طول می کشند تا آن را درک کنند و اولین خود را تولید کنند. دارایی Metaverse 3D.

امرسون لی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Reitio می گوید: «با سرعت کنونی تولید UGC، Metaverse هرگز به حجم بحرانی کاربران مورد نیاز برای پذیرش انبوه نخواهد رسید. “محتوای تولید شده توسط کاربر قلب تپنده Metaverse است – Reitio به هر کسی، صرف نظر از سابقه یا تجربه، اجازه می دهد تا دارایی های سه بعدی کاملاً قابل تنظیم خود را ایجاد کند و آنها را در دنیای مجازی انتخابی خود در سراسر Metaverse زنده کند.”

بخشی از Reitio باشید!

این مقاله از اینجا استخراج شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا