ارزهای دیجیتال

Reef Finance (REEF) با روزهای سبز ادامه دارد. چه مدت با این طول می کشد؟

  • قیمت REEF همچنان به بازار نشان می دهد که چگونه به عنوان روند قیمت در منطقه سبز برای دو روز متوالی انجام می شود.
  • REEF بالاتر از مقاومت کلیدی معامله می‌شود، زیرا قیمت از محدوده نگهداری بالاتر از میانگین متحرک نمایی 8 و 20 روزه خارج می‌شود.
  • قیمت REEF چشم به بازپس گیری 0.01 دلار است زیرا مقاومت کلیدی به حمایت تبدیل شد.

قیمت Reef Finance با افزایش دو رقمی در برابر تتر (USDT) در دو روز متوالی به قدرت خود ادامه داده است. با جهش ارزش بازار کریپتو از پایین ترین سطح هفتگی خود در حالی که بازار همچنان امیدوار کننده به نظر می رسد، قیمت Reef Finance از قلم نیفتاد زیرا قیمت از محدوده هفتگی طولانی خود خارج شد و قیمت به سمت ارتفاع بالاتر رفت. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت ریف فاینانس (REEF) در نمودار هفتگی.

همانطور که برای اکثر آلتکوین های کریپتو پیش بینی می شد، بازار کریپتو تسکین یافت. با این حال، برخی آلتکوین‌ها با افزایش اخیر قیمت در میان اکثر دارایی‌های رمزنگاری، به حرکت محدودی ادامه دادند.

قیمت REEF در ماه های گذشته در یک جعبه محدوده ذخیره شده است زیرا قیمت نمی تواند با حجم واقعی شکسته شود. قیمت REEF به حرکت خود بین 0.004 دلار و 0.003 دلار ادامه داد تا در تلاش برای شکستن و روند بالاتر باشد.

پس از یک حرکت طولانی مدت، با اینکه ماه برای اکثر آلتکوین ها خوب به نظر می رسد، همانطور که بسیاری آن را ماه Uptober می نامند، قیمت REEF با حجم خوبی از محدوده خود خارج شد زیرا قیمت به بالاترین حد 0.065 دلار رسید.

REEF مورد استفاده بسیار خوبی دارد و بدون شک یک کاتالیزور بود زیرا قیمت به بالاترین حد تاریخ 0.3 دلار رسید، قبل از اینکه قیمت آن به پایین 0.003 دلار رد شد زیرا قیمت برای یک تسکین جزئی از این منطقه برگشت.

با ساختار فعلی، قیمت REEF حفظ شده است. اگر وضعیت آسودگی بازار برای مدت طولانی‌تری باقی بماند، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت به 0.01 دلار باشیم.

مقاومت هفتگی برای قیمت REEF – 0.01 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت REEF – 0.004 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ریف در نمودار روزانه (1 بعدی).

نمودار قیمت روزانه REEF | منبع: REEFUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت REEF همچنان به قدرت خود ادامه می‌دهد، زیرا با وجود اینکه بازار به دنبال توقف حرکت قیمت بود، قیمت بیش از 20 درصد افزایش یافت. پس از رسیدن به پایین ترین سطح روزانه 0.003 دلار، قیمت REEF به بالاترین سطح 0.005 دلار رسید که در آن قیمت به محدوده 0.004-0.003 دلار رد شد زیرا قیمت برای شکستن تلاش می کرد.

در یک شکست موفق، قیمت REEF با تهاجمی زیاد افزایش یافت زیرا گاوها کنترل قیمت را در دست داشتند و قیمت را به بالای 0.0067 دلار رساندند.

قیمت REEF در حال حاضر با 0.0053 دلار معامله می شود که دقیقاً بالاتر از میانگین متحرک نمایی 8 و 20 روزه (EMA) است. قیمت 0.0050 دلار و 0.0048 دلار مطابق با قیمت های متحرک نمایی 8 و 20 روزه برای REEF در بازه زمانی روزانه است. با ثابت ماندن قیمت REEF و ادامه قیمت احتمالی، می‌توانیم در کمترین زمان شاهد آزمایش مجدد 0.01 دلار باشیم.

مقاومت روزانه برای قیمت REEF – 0.00650 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت REEF – 0.005 دلار.

Featured Image From Zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا