ارزهای دیجیتال

Reef Finance (REEF) از انزوای طولانی خارج شد، آیا این یک رالی جعلی است؟

  • REEF در بازه زمانی پایین تر صعودی به نظر می رسد
  • قیمت 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) را در بازه زمانی روزانه دریافت می کند
  • قیمت REEF توسط 200 EMA که به عنوان مقاومت در تایم فریم روزانه عمل می کند، رد می شود.

Reef finance (REEF) اخیراً دوران سختی را پشت سر گذاشته است، اما در یک بازه زمانی پایین تر قدرت بالایی را نشان داده است. ریف فایننس با کاهش قیمت از بالاترین رکورد تاریخ 0.3 دلار به 0.0048 دلار، با حفظ روند نزولی با امید چندانی به افزایش تسکین یا جهش در برابر تتر (USDT) برای حفظ روند صعودی تلاش کرده است. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت ریف فاینانس (REEF) در نمودار روزانه

علیرغم کاهش قیمت آن از 0.3 دلار به 0.0048 دلار، بیش از 70 درصد از بالاترین قیمت خود کاهش یافته است. قیمت REEF زمانی که از پایین ترین سطح روزانه 0.3 دلاری خود به 0.0065 دلار رسید، قبل از اینکه با رد شدن برای شکستن بالاتر از آن منطقه به ارتفاعات بالاتر مواجه شود، قدرت زیادی نشان داد.

قیمت REEF در نمودار روزانه علیرغم اینکه اخیراً شاهد سفارشات فروش بیشتر است، قوی به نظر می رسد زیرا قیمت همچنان ادامه دارد. برای اینکه REEF احساسات صعودی خود را از سر بگیرد، قیمت باید افزایش یابد و بشکند و بالای 0.65 دلار بماند، زیرا ثابت شده است که این مقاومت در برابر قیمت های REEF است.

قیمت REEF در 0.0048 دلار زیر مقاومت آن معامله می شود. قیمت REEF باید بالای 0.007 دلار باقی بماند تا از پایین آمدن قیمت به دلیل فروش، جلوگیری شود. اگر قیمت REEF این منطقه را حفظ کند، می‌توان به افزایش مقاومت آن در 0.007 دلار و احتمالا شکستن و حفظ بالای این منطقه اعتقاد بیشتری داشت.

شکستن به زیر 0.004 دلار به معنای آزمایش مجدد مناطق تقاضای پایین تر و عدم تمایل گاوها برای ورود به سفارشات خرید است زیرا تحریک بیشتر برای قیمت های پایین تر وجود دارد.

برای اینکه قیمت REEF حرکت صعودی خود را بازگرداند، قیمت باید شکسته شود و بالاتر از مقاومت 0.007 دلار با امکان بیشتر تست مجدد 0.01 دلار باقی بماند.

مقاومت روزانه برای قیمت REEF- 0.007 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت REEF – 0.004 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ریف در نمودار چهار ساعته (4 ساعت).

نمودار قیمت چهار ساعته ریف | منبع: REEFUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی 4H نشان می‌دهد که قیمت REEF در حال افزایش یا صعودی است، زیرا با افزایش قیمت، قیمت در محدوده‌ای قرار گرفته است.

در بازه زمانی 4H، قیمت REEF در حال حاضر با 0.0047 دلار معامله می‌شود، که درست به زیر میانگین متحرک نمایی 50 و 200 (EMA) می‌رسد و به عنوان مقاومت برای قیمت REEF عمل می‌کند. قیمت 0.0048 دلار مطابق با مقاومت 200 EMA برای قیمت REEF است. قیمت بیت کوین باید 200 EMA را حفظ کند تا شانسی برای روند بالاتر داشته باشد.

مقاومت چهار ساعته برای قیمت REEF – 0.0048 دلار.

پشتیبانی چهار ساعته برای قیمت REEF – 0.004 دلار.

Featured Image From Binance Academy, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا