ارزهای دیجیتال

Reddit به فروش «آواتارهای کلکسیونی» مبتنی بر بلاک چین، اجتناب از اصطلاحات NFT – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Reddit به فروش «آواتارهای کلکسیونی» مبتنی بر بلاک چین، اجتناب از اصطلاحات NFT - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

خوراکی های کلیدی:

  • Reddit مجموعه‌ای از آواتارها را راه‌اندازی کرده است، یک عکس آواتار با نسخه محدود، مبتنی بر بلاک چین و الهام گرفته از کارتونی
  • آواتارهای کلکسیونی NFTهایی هستند که در بلاک چین Polygon صادر می شوند و می توان آنها را با فیات خریداری کرد.
  • طبق گزارش‌ها، Reddit قصد دارد در آینده راه‌حل‌های بلاک چین بیشتری را روی این پلتفرم پیاده‌سازی کند

Reddit مجموعه NFT را بدون اعتراف به انجام آن راه اندازی می کند

غول رسانه های اجتماعی ردیت روز پنجشنبه از راه اندازی به اصطلاح آواتارهای کلکسیونی خبر داد. اگرچه پلتفرم رسانه اجتماعی به طور کامل هر نوع اصطلاح مرتبط با NFT را در پست وبلاگ خود حذف کرد، اقلام کلکسیونر تازه راه اندازی شده همچنان مجموعه های مبتنی بر تصویر و مبتنی بر بلاک چین هستند که قابل تعویض نیستند – به طور خلاصه، آنها توکن های غیرقابل تعویض هستند. NFT ها).

راه‌اندازی آواتارهای کلکسیونی تقریباً شش ماه پس از آغاز آزمایش عملکرد NFT در سایت توسط Reddit انجام می‌شود، بنابراین از دیگر شرکت‌های بزرگ رسانه‌های اجتماعی از جمله توییتر و اینستاگرام تقلید می‌کند.

گزیده ای از پست وبلاگ ردیت به شرح زیر است:

آواتارهای کلکسیونی توسط فناوری بلاک چین پشتیبانی می‌شوند و به خریداران حقوق (مجوز) برای استفاده از هنر را در داخل و خارج از Reddit می‌دهند.

آواتارهای کلکسیونی برای خرید در بازار خود سایت با قیمت ثابتی از 10 تا 100 دلار در دسترس هستند. Reddit همچنین یک subreddit اختصاص داده شده به آواتارهای r/CollectibleAvatars راه اندازی کرد.

آواتارهای کلکسیونی Reddit
آواتارهای کلکسیونی Reddit. منبع تصویر: Reddit

کاربران می توانند آواتارهای خریداری شده را در Vault خود ذخیره کنند، که راه حل کیف پول بلاک چین خود Reddit است که از تمام بلاک چین های سازگار با اتریوم پشتیبانی می کند. شایان ذکر است که Reddit تصمیم گرفت از راه حل مقیاس‌پذیری لایه 2 Polygon به عنوان پلتفرم برای راه‌اندازی آواتارهای کلکسیونی استفاده کند – بنا بر گزارش‌ها به دلیل تراکنش‌های کم هزینه Polygon و تعهدات بی‌طرفی کربن.

تیم Reddit خاطرنشان کرد که راه‌اندازی کلکسیون‌های مبتنی بر بلاک چین «یکی از گام‌های اولیه» به سوی اجرای بیشتر راه‌حل‌های بلاک چین بر روی پلتفرم است.

این شرکت قبلاً در سال 2020 امتیازهای اجتماعی مبتنی بر بلاک چین را در قالب توکن های ERC-20 راه اندازی کرده است. امتیازها با کمک محتوای با کیفیت به جوامع و اعطای دسترسی به هدیه‌های برتر به دست می‌آیند. این ابتکار با راه حل مقیاس بندی Arbitrum در سال 2021 بیشتر تقویت شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا