ارزهای دیجیتال

Quant (QNT) دستاوردهای روزهای گذشته را ثبت می کند – یک رشد کوتاه مدت در محل؟

روز شنبه، قیمت کوانت (QNT) از تشکیل گوه سقوط هفت ماهه خارج شد. با ادامه مرحله آزمایش مجدد در روز دوشنبه، خریداران مشروعیت شکست را تأیید خواهند کرد.

QNT ارز رمزنگاری شده بومی شبکه کوانت است، یک پلت فرم بلاک چین که قابلیت همکاری بلاک چین ها را تسهیل می کند.

بر اساس آمار Coingecko، قیمت معاملات روز دوشنبه برای QNT 75.71 دلار است که طی هفت روز گذشته 10.2 درصد کاهش داشته است. بنابراین، اگر قیمت بیش از 77.5 دلار باقی بماند، آلتکوین می تواند بهبود فعلی را افزایش دهد.

Quant (QNT) به طور قابل توجهی نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است، و نشان می دهد که ممکن است پایین ترین نقطه در اطراف باشد. سرعت افزایش یافت زیرا خریداران قیمت را به بالای 67 دلار رساندند.

میانگین‌های متحرک یک تلاقی صعودی را انجام داده‌اند و شاخص قدرت نسبی در ناحیه مثبت است که نشان‌دهنده یک روند معکوس بالقوه است.

مطلب پیشنهادی | دوج کوین (DOGE) علیرغم فروپاشی قرارداد توییتر-ماسک در حال پرش در این ماه بود

بشکه کوانت از سد 75 دلار گذشت

پس از نزدیک به دو ماه، افزایش قیمت بسیار زیاد QNT را از آستانه 67 دلار عبور داد. همانطور که گاوهای QNT به جلو حرکت کردند، قیمت سکه افزایش یافت و از سد 75 دلار گذشت.

اگر حرکت صعودی در این هفته حفظ شود، سطح قیمت مهم بعدی که باید نظارت شود 89 دلار و 100 دلار خواهد بود. نزدیک به 90 دلار، روند صعودی با یک مانع بزرگ روبرو می شود.

در همین حال، حجم در چندین جلسه گذشته افزایش یافته است که منجر به افزایش نوسانات شده است. بنابراین، سرمایه گذاران باید منتظر بمانند تا قیمت قبل از انجام معاملات برطرف شود.

فروشندگان به دنبال توقف روند صعودی در 90 دلار هستند، اما میانگین های متحرک رو به بالا و شاخص قدرت نسبی قوی نشان می دهد که گاوها برتری دارند.

QNT total market cap at $911 million on the daily chart | Source: TradingView.com

QNT افزایش کوتاه مدت را می بیند

اگر قیمت QNT از میانگین متحرک نمایی 20 بازگردد، خریداران می توانند قیمت را تا 90 دلار افزایش دهند. شکستن و بسته شدن بالای این مانع روانی می‌تواند نشان‌دهنده شروع مجدد روند صعودی کوتاه‌مدت باشد.

در یک الگوی نزولی، جفت QNT/USDT ادامه روند نزولی خود را نشان می دهد. به مدت نزدیک به هفت ماه، قیمت سکه در این الگو قرار گرفت، و این امر افزایش قابل توجهی را رد کرد.

مطلب پیشنهادی | سولانا با رالی 3 روزه 14 درصد می درخشد – آیا SOL به درخشش ادامه می دهد؟

علاوه بر این، چرخه صعودی درون الگو در 17 ژوئن آغاز شد، زمانی که قیمت QNT از خط روند حمایت در پایین‌ترین نقطه خود افزایش یافت. در نتیجه، افزایش صعودی ارزش بازار را به بیش از 75 دلار رساند.

کوانت در 11 سپتامبر 2021 به رکورد 427 دلار رسید که با قیمت فعلی 75.71 دلار فاصله زیادی دارد. قیمت این توکن در تاریخ 23 آگوست 2018 به پایین ترین حد تاریخ 0.215 دلار رسید.

فعالیت اخیر قیمت کوانت منجر به ارزش بازار این توکن شده است که بیش از 1.8 میلیارد دلار است. امسال QNT تغییر 57.80- درصدی را تجربه کرده است.

Featured image from Coinpedia, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا