ارزهای دیجیتال

Quant (QNT) بیش از 34٪ در یک هفته پرتلاطم برای دیگران سود می برد

کوانت (QNT) اولین سیستم‌عامل بلاک‌چینی است که در هفته گذشته علی‌رغم اینکه دیگر سکه‌ها با زمان‌های آشفته مواجه بودند، از پیشرفت‌های مداومی برخوردار بود. سکه 30 تاپ با افزایش 34 درصدی، پنج روزه صعودی داشته است. در زمان نگارش، قیمت کوانت در 198 دلار معامله می شود، اگرچه مقاومت 206 دلاری خود را در طول روز شکست.

این توکن در حال احیای مجدد است که شاهد شکست آن از بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در همان دوره بوده است. با این حال، هنوز هم در حدود 50 درصد پایین تر از بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 427.42 دلار معامله می شود.

مطالب مرتبط: کریپتو به این زودی شاهد اجرای بولد نخواهد بود، این متخصص توضیح می دهد که چرا

چرا Quant اینقدر زیاد می شود؟

Santiment، یک استارتاپ تجزیه و تحلیل بلاک چین، افزایش QNT را مشخص می کند به «حجم، آدرس‌های فعال روزانه، و تجمع نهنگ». این شرکت همچنین گفت که نهنگ ها تنها در 5 ماه 15 درصد ارز جمع آوری کرده اند. داخل بلوک داده ها نشان می دهد که حدود شصت درصد از دارندگان سکه بین یک تا دوازده ماه پیش سکه های خود را به دست آورده اند.

با این حال، به نظر می رسد که تغییرات اخیر شبکه چیزی است که علاقه نسل جدیدی از دارندگان را برانگیخته است. این شبکه مکانیزم Tokenise را در ماه ژوئن معرفی کرد و امکان تولید توکن‌های QRC20 سازگار با توکن‌های ERC20 را فراهم کرد. این شبکه همچنین از استاندارد QRC721 پشتیبانی می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد تا توکن‌های غیرقابل تعویض ایمن و قابل اجرا روی بلاک چین خود بسازند و مستقر کنند.

ماه له داده ها همچنین نشان می دهد که رسانه های اجتماعی به طور کلی نگرش مثبتی نسبت به ارز دارند. اشاره ها و تعاملات اجتماعی کوانت در هفته گذشته به ترتیب 43.24 درصد و 64.57 درصد افزایش یافته است.

قیمت QNT در حال حاضر بالای 198 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت QNTUSD از TradingView.com

نمودارها درباره کوانت چه می گویند

قیمت کوانت کوانت با کمک الگوی پایین گرد در نمودار تایم فریم روزانه در حال افزایش است. این الگوی صعودی در پایین ترین سطح بازار رایج است. در اصل، شکل U آن نشان دهنده چرخش در اعتماد سرمایه گذار به دنبال کاهش است.

علاوه بر این، رشد فعلی زمانی آغاز شد که قیمت از 42.7 دلار در 18 ژوئن معکوس شد. در نتیجه، ارزش یک کوانت کوانت تنها در چهار ماه کوتاه 430 درصد افزایش یافت. با این حال، کوانت در یک روند پنج روزه برنده بوده است در حالی که اکثر ارزهای دیجیتال پیشرو با عدم قطعیت مبارزه می کنند. علاوه بر این، افزایش حجم معاملات نشان می دهد که خریداران و فروشندگان به طور فزاینده ای مشتاق می شوند.

علاوه بر این، آلتکوین امروز 12 درصد جهش کرد و قاطعانه از سطح مقاومتی که قبلا ذکر شد 206 دلار عبور کرد. این پیشرفت، زمینه محکمی را برای خریداران فراهم می کند که می تواند این رالی را با 10.84 درصد دیگر به 240 دلار ادامه دهد. با این حال، قیمت Quant شاهد خرید شدید در یک دوره کوتاه بود که برای دوره‌های افزایشی طولانی‌تر ناپایدار است. در نتیجه، پیش‌بینی می‌شود به زودی اصلاح قیمت‌ها اتفاق بیفتد.

کارشناس TradingView می گوید که Quant بیش از حد خرید شده است

در همین حال، الف کارشناس Tradingview اشاره کرد که کوانت وارد منطقه ای شده است که بیش از حد خرید شده است. شاخص قدرت نسبی دارایی (RSI) بیشتر از 75 بود. به طور معمول، امتیاز RSI بیش از 70 نشان می دهد که دارایی بیش از حد خریداری شده است. سپس، نمره کمتر از 30 نشان می دهد که دارایی بیش از حد فروخته شده است.

شرایط خرید بیش از حد در RSI روزانه نشان دهنده خرید بیش از حد است و برای تثبیت قیمت ها به مرحله اصلاح نیاز است. EMAهای رو به رشد (20، 50، 100 و 200) ممکن است پشتیبانی کافی برای شروع مجدد روند صعودی فعلی پس از یک اصلاح احتمالی را فراهم کنند.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا